Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13816
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Red_Neck » 01 май 2024 22:32

delqnski47 написа:
Red_Neck написа:Факт.
Като се замисля, май верно по-добре стана че няма да играем финал с Разград. Като нищо щеше да стане нещо нелицеприятно, а на майните са пускали финал и преди, дано им пуснат пак.

Трябваше да отидем на финала, че да сме сигурни че тенекето ще го вземем ние или Делиормана, които ще освободят място за ЛЕ

Той да ти напълни чичо Гошо кошарата насред София с 4-5 гола на финала, па ти чакай ЛЕ да ти отпорят кожата и там :))))
Айде, няма нужда....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

maxi1914
Мнения: 1376
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот maxi1914 » 01 май 2024 22:38

danko_sot написа:Странно как някои фенове едва ли не съжаляват за онзи лакей и пишат, че с него едва ли не сме щели да бием :)
Вие сериозно ли не го разбрахте колко струва това лакейче след два престоя и близо година и половина?

За сметка на него Стамен Белчев за три-четири мача "големите разбирачи" го разкриха, че не става.
А че мина Паро Никодимов по победи над Левски никой не го отбеляза онзи ден.
Пичове, няма как да кажете за един треньор, че не става след три-четири изиграни мача!

За мен и смяната на собствениците по никое време се е отразила малко или много на футболистите. Липсата на централен нападател също се отрази много. Няма как Белчев да промени рязко схема, която се е играла почти цял сезон, футболистите са подбрани за нея и са свикнали с нея. Няма кой знае какво да направи Стамен при това положение.

Ти сериозно ли не разбра колко струва това лакейче след два престоя ? След края на сезона се връща в дубала
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6762
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот soilwork » 01 май 2024 22:42

danko_sot написа:Странно как някои фенове едва ли не съжаляват за онзи лакей и пишат, че с него едва ли не сме щели да бием :)
Вие сериозно ли не го разбрахте колко струва това лакейче след два престоя и близо година и половина?

За сметка на него Стамен Белчев за три-четири мача "големите разбирачи" го разкриха, че не става.
А че мина Паро Никодимов по победи над Левски никой не го отбеляза онзи ден.
Пичове, няма как да кажете за един треньор, че не става след три-четири изиграни мача!

За мен и смяната на собствениците по никое време се е отразила малко или много на футболистите. Липсата на централен нападател също се отрази много. Няма как Белчев да промени рязко схема, която се е играла почти цял сезон, футболистите са подбрани за нея и са свикнали с нея. Няма кой знае какво да направи Стамен при това положение.
Ботев тактически ни надигра и в двата мача. Бай Стамен не си взе поука и днес първото полувреме беше тотално пропиляно. По характер изглежда добър човек , за треньор на ЦСКА се искат други качества. С напускането на Ганчеви това ще му е последният престой.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 01 май 2024 22:49

Аз бях втрещен , когато извади Хайнц вместо трагично играещият Фаетон ! Напсувах го !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Ozzimozzi
Мнения: 7159
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 01 май 2024 22:53

DarkPsy написа:
Ozzimozzi написа:Нямах много надежди за този мач, а след ранният гол всичко бе ясно. Въпреки това не ме е яд, защото на финала нямаше да имаме никакви шансове срещу Лудогорец. Хубавото днес е, че се получи истински футболен празник в Пловдив. Поздравления за феновете на двата отбора, които създадоха невероятна атмосфера. Успех на Ботев на финала, феновете им заслужават купата, а ЦСКА с тази игра ще задържи много трудно второто място.


Благодаря ти за това мнение. Ние не сме нещо кой знае какво, но си мисля че днес стадионът спечели мача. Пожелавам си поне 10 такива стадиона, пък нека били ретро както се изцепи един хасковски специалист наскоро. Просто е неописуем кеф да изживяваш подобни мачове в подобна атмосфера.

Отборите с голяма фенска маса заслужава да имат хубави стадиони и повече такива моменти като днешният.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3665
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот danko_sot » 01 май 2024 22:59

Да, малко вероятно е да остане начело и през новия сезон. Вероятно е допуснал някакви грешки в двата мача, но въпреки всичко предвид обстоятелствата и това, че е ръководил едва 4-5 мача не е нормално да му се правят генерални оценки става или не става.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

The_Miz
Мнения: 341
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот The_Miz » 01 май 2024 23:03

danko_sot написа:Странно как някои фенове едва ли не съжаляват за онзи лакей и пишат, че с него едва ли не сме щели да бием :)
Вие сериозно ли не го разбрахте колко струва това лакейче след два престоя и близо година и половина?

За сметка на него Стамен Белчев за три-четири мача "големите разбирачи" го разкриха, че не става.
А че мина Паро Никодимов по победи над Левски никой не го отбеляза онзи ден.
Пичове, няма как да кажете за един треньор, че не става след три-четири изиграни мача!

За мен и смяната на собствениците по никое време се е отразила малко или много на футболистите. Липсата на централен нападател също се отрази много. Няма как Белчев да промени рязко схема, която се е играла почти цял сезон, футболистите са подбрани за нея и са свикнали с нея. Няма кой знае какво да направи Стамен при това положение.

Белчев го разбрахме колко струва след миналите му престои в ЦСКА. Аз не виждам с нещо да се е развил, че да му се дава пореден шанс. Бил минал Паро Никодимов по победи над Левски, а колко от тия победи всъщност бяха важни за нещо? Все победи, когато се доиграва сезона. Когато трябваше да ги бие за купата през 2018, не го направи. Въобще да го споменаваш в едно изречение с Паро Никодимов е обидно. Липсата на централен нападател я имаше и при НЕМ, ама тогава треньорът беше виновен. Не че НЕМ е някакво светило, но трябваше да си доизкара сезона, най-малкото защото поне показа, че може да бие Ботев, а пък на финал с Лудогорец всичко може да стане.

Ozzimozzi
Мнения: 7159
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 01 май 2024 23:08

The_Miz написа:
danko_sot написа:Странно как някои фенове едва ли не съжаляват за онзи лакей и пишат, че с него едва ли не сме щели да бием :)
Вие сериозно ли не го разбрахте колко струва това лакейче след два престоя и близо година и половина?

За сметка на него Стамен Белчев за три-четири мача "големите разбирачи" го разкриха, че не става.
А че мина Паро Никодимов по победи над Левски никой не го отбеляза онзи ден.
Пичове, няма как да кажете за един треньор, че не става след три-четири изиграни мача!

За мен и смяната на собствениците по никое време се е отразила малко или много на футболистите. Липсата на централен нападател също се отрази много. Няма как Белчев да промени рязко схема, която се е играла почти цял сезон, футболистите са подбрани за нея и са свикнали с нея. Няма кой знае какво да направи Стамен при това положение.

Белчев го разбрахме колко струва след миналите му престои в ЦСКА. Аз не виждам с нещо да се е развил, че да му се дава пореден шанс. Бил минал Паро Никодимов по победи над Левски, а колко от тия победи всъщност бяха важни за нещо? Все победи, когато се доиграва сезона. Когато трябваше да ги бие за купата през 2018, не го направи. Въобще да го споменаваш в едно изречение с Паро Никодимов е обидно. Липсата на централен нападател я имаше и при НЕМ, ама тогава треньорът беше виновен. Не че НЕМ е някакво светило, но трябваше да си доизкара сезона, най-малкото защото поне показа, че може да бие Ботев, а пък на финал с Лудогорец всичко може да стане.

Когато си освободил треньора си през април, нямаш кой знае какъв избор за негов заместник. Белчев беше логичният временен вариант, като от него се иска да ни класира за ЕКТ без значение дали ще е ЛК или ЛЕ.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Dust
Мнения: 8188
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Dust » 01 май 2024 23:15

MASTER_COOL написа:Въобще не съм сигурен, че на "новият" бос ще му се дават пари за играчи. Точно обратното, чува се за повече българи в състава ( което не е лошо) , а и за редуциране и изравняване на заплатите. Помня едни неприятни времена, дано изобщо не съм прав и съм краен фантазьор в момента

Това го споделих аз тук във форума. С Марин Орлинов сме лични приятели и той сподели това нещо. Влезнал е в съблекалнята Папазки и им е казал, че от следващия сезон с повече българи и изравнени заплати, и на който не му изнася да напуска.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3791
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот ivo55 » 01 май 2024 23:19

Няма какво да се дъвчат треньорите. Ние сме отбор без нападатели, крила и бекове. Санянг добре че не се излагаше в тия мачове, явно е свикнал вече с климата. макар че няма никаква класа у него, поне е ляв бек с ляв крак. От дясно бек ни е бивш нападател.

За Маестрото и бай Стамен е достатъчна присъда това, че Ганчев ги е харесал. Няма какво да се добави.
Последна промяна от ivo55 на 01 май 2024 23:19, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта