Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13816
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Red_Neck » 01 май 2024 23:19

danko_sot написа:Странно как някои фенове едва ли не съжаляват за онзи лакей и пишат, че с него едва ли не сме щели да бием :)
Вие сериозно ли не го разбрахте колко струва това лакейче след два престоя и близо година и половина?

За сметка на него Стамен Белчев за три-четири мача "големите разбирачи" го разкриха, че не става.

Ние бай Стамен много добре си го знаем и от първия и от втория отбор през годините - едно си знае, едно си бае.
Аз дори силно го надцених, че с половин крило ще му се наложи да излезе от зоната си на комфорт, но не би!
Ето ти цитат още от ПРЕДИ първия му мач:
Red_Neck написа:Бай Стамен довършва с наличното, а в него няма мат'реал за неговото 4-2-3-1, ... освен ако не искаш да се мъчим с Фаетон и Кареасо на крилата.

Поне "организираните" ще мирясат за месец-два :)))
Друг позитив от смяната не виждам.
Станахме за кашмер.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9290
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот bubka » 01 май 2024 23:30

То като цяло този сблъсък беше решен в първия мач. Ботев са по-силни от това, което показва моментната им позиция, просто защото имаха слаб старт и доста неуредици в началото. За мен нямаше някакъв реален шанс да обърнем, независимо кой е треньорът.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 01 май 2024 23:32

Ботев е сбирщина и освен "речния дърт комар" нямат друг сносен футболист
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3665
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот danko_sot » 01 май 2024 23:34

Единият го търпяхте 7-8 месеца - англичано-сърбина

А българина изкара 3-4 мача и не ставал за нищо. .. :idea:

99 процента няма да е треньор от новия сезон, но тези нападки са излишни и не ви правят чест.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

gihuelo
Мнения: 5803
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот gihuelo » 01 май 2024 23:35

Dust написа:
MASTER_COOL написа:Въобще не съм сигурен, че на "новият" бос ще му се дават пари за играчи. Точно обратното, чува се за повече българи в състава ( което не е лошо) , а и за редуциране и изравняване на заплатите. Помня едни неприятни времена, дано изобщо не съм прав и съм краен фантазьор в момента

Това го споделих аз тук във форума. С Марин Орлинов сме лични приятели и той сподели това нещо. Влезнал е в съблекалнята Папазки и им е казал, че от следващия сезон с повече българи и изравнени заплати, и на който не му изнася да напуска.


По голяма глупост не можа ли да измислиш.
Как ще кажеш на целия отбор че ще взимат всички примерно по 5000 лв ?
Какво значи изнася? Скаршем има договор за 3 години и взима примерно 20 000 евро на месец.
Папазки какво му е казал? 5000 лева ако ти изнася ? :) :)

Dust
Мнения: 8188
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Dust » 01 май 2024 23:43

Сърди се на Маринчо, а не на мен. Споделям казано от него. точните думи бяха:
Папазки влезе в съблекалнята и каза, че от новия сезон той поема клуба, ще налага повече българи и заплатите ще бъдат приравнени, на който не му изнася...навън

Абсолютно съм сигурен, че имаш близки приятели от футболистите и сам може да ги питаш.
Казах на Маринчо да не се бъзика, че ей го стадиона тръгна да се строи и Ганчев ще си ходел, а това е ми е мечтата..., е оказаха се факт.
След 3-4 месеца ще си покажа и за другите неща.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот delqnski47 » 02 май 2024 00:06

Red_Neck написа:
delqnski47 написа:
Red_Neck написа:Факт.
Като се замисля, май верно по-добре стана че няма да играем финал с Разград. Като нищо щеше да стане нещо нелицеприятно, а на майните са пускали финал и преди, дано им пуснат пак.

Трябваше да отидем на финала, че да сме сигурни че тенекето ще го вземем ние или Делиормана, които ще освободят място за ЛЕ

Той да ти напълни чичо Гошо кошарата насред София с 4-5 гола на финала, па ти чакай ЛЕ да ти отпорят кожата и там :))))
Айде, няма нужда....

Със Стамен няма как да стане тоя резултат, а относно ЛЕ преди мачовете с Виктория и Базел мисля че имаше периоди как влачеха Стойкас по земята, замеряха футболистите с банани и т.н. горе долу имаше такива приказки като сегашните
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13816
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Red_Neck » 02 май 2024 00:37

danko_sot написа:Единият го търпяхте 7-8 месеца - англичано-сърбина

А българина изкара 3-4 мача и не ставал за нищо. .. :idea:

99 процента няма да е треньор от новия сезон, но тези нападки са излишни и не ви правят чест.

Какво значение има дали е българин или чужденец?
НЕМ за втори път го гонят по никое време под натиск от организираните! Първия път уж заради загуби в зимните контроли, а всъщност за да може Ел Любо да си плаща борчовете, защото тогава година и половина беше без работа!
Втория път организираните го подкараха още преди да е минал Калотина!
Кажи ми ти, каква полза виждаш от смяната на НЕМ с Белчев в края на сезона? Стамен с цел КБ губи и двата мача от отбор, който ще се боричка за 7-10 място, редно ли е да издаде шубата още тази вечер?
Ама нямало какво да промени за 4 мача с тези играчи, .... ми защо изобщо го приемаш за опция тогава? Какво очакваш да получиш?
Като ще кърпиш в края на сезона, поне го направи с някой, който няма да се юрне да играе по крилата с най-бавния отбор в първата шестица! Фичо щеше да свърши повече работа! Той поне беше от отбора на Гочето, в който футболист под 85 кила трудно намираше титулярно място и скоростта не беше приоритетно изискване :))

След мача с Подуяне бая хора тук предупредихме, че резултатът много лъже и ще берем ядове с модерния футбол на бай Стамен.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3665
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот danko_sot » 02 май 2024 01:01

Няма смисъл да дълбаем.... Сега четох един пост на Кюстендилеца. По памет цитирам: Феновете трябва да изпием този сезон до край горчивата чаша заради несъстоятелността на бившето вече ръководство".

Чакаме 07.05. и да видим новото ръководство. Това е най-важното сега!
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Reckless » 02 май 2024 01:21

Слабото второ полувреме срещу сините го оправдахме с това, че сме се пазели за по-важния мач срещу Ботев. Този мач се пазехме за ЕКТ, предполагам. Все пак ни победиха с голяма доза късмет, но и това го има във футбола. Вратарят им беше 10 от 10. Извади всичко възможно. Имахме достатъчно положения и удари във вратата, за да правим някаква трагедия. И да бяхме били, купата нямаше как да вземем. Онези са много на ниво в момента. Само да питам, този кюстендилец ли е, какъв е, някакъв футболен специалист ли е, че да му се обръща внимание на професионалните оценки !? "Айде нема нужда" ! Пък и нека сме спокойни, че от новия сезон, ще сме с повече българчета и ще мачкаме наред ! Все пак, нали българските футболисти са най-качествени !?


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта