28 Кръг/Левски - ЦСКА /07.04.2024/ 14:45 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22692
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: 28 Кръг/Левски - ЦСКА /07.04.2024/ 14:45 ч.

Мнениеот NOMER14 » 07 апр 2024 22:08

Хубав сайт за разлика от нашия, в който липсват понякога съставите.

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: 28 Кръг/Левски - ЦСКА /07.04.2024/ 14:45 ч.

Мнениеот sly » 07 апр 2024 22:32

Трябваше да им вкараме поне още един
Честито и Само ЦСКА

Ozzimozzi
Мнения: 7142
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 28 Кръг/Левски - ЦСКА /07.04.2024/ 14:45 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 07 апр 2024 22:54

sly написа:Трябваше да им вкараме поне още един
Честито и Само ЦСКА

По-малко скъсаният "гранд" спечели. Футболът ни е на ужасяващо ниско ниво!
Честита победа!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

gihuelo
Мнения: 5716
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 28 Кръг/Левски - ЦСКА /07.04.2024/ 14:45 ч.

Мнениеот gihuelo » 07 апр 2024 23:28

Има и такива мачове, в които вечният съперник ти прави мечешка услуга като оставя в играта едно абсолютно менте в занаята. Той го направи. При втория си престой в ЦСКА спечели дерби мач. Не искам да броя на кой опит поред.
Николай Петров - фейсбук
Това мнение е най-точното и най- обективното и съвпада изцяло с моето.

Иначе винаги е добре когато бием Левски. Е така за самочувствие !
Имаше и проблясъци - Кордоба в този мач беше по-добър от всичките десни бекове които имаме взети заедно !
На 24 години , дано само този олигофрен не го затрие като футболист.
Иначе безумно слаб Левски . На Кольо едно време му бях фен когато беше в Металург , но сега грам не мога да разбера ,каква му е тактиката и концепцията . Новото вратарче не го бях виждал , но Андреев поне има стойка на футболист ...това момче не може да прати топката до центъра.

Red_Omerta
Мнения: 115
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: 28 Кръг/Левски - ЦСКА /07.04.2024/ 14:45 ч.

Мнениеот Red_Omerta » 09 апр 2024 17:32

След няколко дни и аз ще се включа по темата за мача.

Както бях писал в другата наша тема, относно онези, за мен са въздух под налягане, и докато играеха с отбори под топ 6 едва ли не бяха голям хегемон и балона го надуваха собствените им фенове.
Дойдоха мачовете на истината от Славия натам и се видя реалността им, но при тях това е нормално, така правят всяка година. Както и да е, та за мача.

Нашите изиграха мача така както и очаквах, с висока преса и чакащи някоя грешка. Отново с мисъл да не загубим мача, не толкова да го спечелим на 100%. Не мога да отрека, че бях изненадан от няколко футболисти, като Кордоба, Кареасо, Скаршем, Линдсет, дори и Матай, но нашата реалност е такава каквато е, ако ги нямаше грешките мача отиваше на твърд Х, 0 на 0 с много джаскане и ритане. Почти нищо футболно не се видя, за учещият се треньор и неговата тактика няма какво да коментирам и още съм на мнение, че трябва да бъде сменен.
Ясно е за мен лично, че приоритет ни остава купата, но имаме много важни мачове за да я спечелим, което граничи с 25% успеваемост.

От финансова гледна точка, това ще е добре защото почваме в по-добър турнир какъвто е ЛЕ, от друга гледна точка, никога не съм очаквал ръководството да има за цел спечелването на купата на България, за сметка на шампионата, но и това доживях да видя.

Браво за мача с онези , заслужават си похвалата все пак победихме (което не е кой знае какво). Браво и на футболистите за раздаването им, но сега идват мачове в плейофите както и за купата, да видим какво ще стане накрая.


П.С : Крайно неприемливо е това което се случва с тези ракети между А и Г сектор, преди всичко сме хора!
Не е вариант да се спре да има гостуваща агитка или без публика в дербитата, защото тези хора ще останат извън спортното съоръжение, но ще са там, а като видях полицията вдига ръце и вика няколко човека те да оправят проблема, но на улицата правилата са други, минават деца, минават майки, минават хора, които не се интересуват от футбол.
Да си опичат акъла Гронзо и КО.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Gotzev.88 и 36 госта