22 Кръг/Черно Море - ЦСКА/24.02.2024/ 15:15 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19931
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: 22 Кръг/Черно Море - ЦСКА/24.02.2024/ 15:15 ч.

Мнениеот Drunken_Master » 25 фев 2024 09:53

Вчера с брата бяхме на мача... успя да ме навие, гледаше ми се бг футбол малко...

Направо я спукаха тая топка от ритане. Истински срам е, че два отбора, дето УЖ се борят за шампионската титла изиграха подобен мач. Първото полувреме наистина имаше червен натиск, ама... положения - йок (на чист български). Фактически единственият, който се мъчеше нещо да направи беше Вкаранга. Те на практика всички червени играчи май на него само разчитаха, гледам, че през цялото време атаката беше фокусирана върху него. Не знам, какво ръкомахаше през цялото време, той си беше за гонене още преди оная ситуация. Имаше и засада при гола му през първото полувреме. Но определено беше единственият адекватен. Овладяване, поглед върху играта... Ама тоя Фаетон бате... абсолютен житен бегач. Не мога, да повярвам, че за тоя Гриша-та е дал толкова пари, че да играе тук.

Поздравления за Илиан Илиев, а за НЕМ... вече съм си писал мнението. Въздух под налягане... Публиката на ЦСКА не заслужава такъв треньор.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 22 Кръг/Черно Море - ЦСКА/24.02.2024/ 15:15 ч.

Мнениеот ivo55 » 25 фев 2024 10:04

Файтон е страшно недоразумение. И БЕМ със сигурност го знае, защото то е очевидно, не се иска експертиза. Статистиката само е достатъчна, за да ти стане ясно, че този не е нападател. Човечецът си е за втора-трета лига във Франция като крило в някой без известен клуб без амбиции. Има само едно качество, което си е качество само в аФриканция - от африкански произход е. Като конструкция ми напомня бидоня ми за зеле. Бидоня ми и той не може да играе с глава и нема въздух за цял мач. Стойката некадърника да ми се обади, ще му го дам за 500 лв., а не за 2 милиона.
Последна промяна от ivo55 на 25 фев 2024 10:05, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19931
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: 22 Кръг/Черно Море - ЦСКА/24.02.2024/ 15:15 ч.

Мнениеот Drunken_Master » 25 фев 2024 10:07

ivo55 написа:Файтон е страшно недоразумение. И БЕМ със сигурност го знае, защото то е очевидно, не се иска експертиза. Статистиката само е достатъчна, за да ти стане ясно, че този не е нападател. Човечецът си е за втора-трета лига във Франция като крило в някой без известен клуб без амбиции. Има само едно качество, което си е качество само в аФриканция - от африкански произход е. Като конструкция ми напомня бидоня ми за зеле. Бидоня ми и той не може да играе с глава и нема въздух за цял мач. Стойката некадърника да ми се обади, ще му го дам за 500 лв., а не за 2 милиона.

Виж какво... Може и при по-добър старши-треньор играта му да се подобри. Не за друго, а защото никой не играе абсолютно нищо. :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 22 Кръг/Черно Море - ЦСКА/24.02.2024/ 15:15 ч.

Мнениеот ivo55 » 25 фев 2024 11:53

Има ли значение на кое място сме? Наистина?
Отбор без нападатели и без нито един ляв бек ... Ако първенството ни не беше едно от най-нещастните в Европа, щяхме да сме сред сигурните изпадащи отборчета.
Проблемът не е в отбора, проблемът е че едни аматьори си играят с ЦСКА, както малки деца си играят с компютърна игра. Забавляват се, от време на време вкарват някакво желание и мерак, но през цялото време това са си едни аматьори, които нямат нищо общо с професионално управление на футболен бизнес. Нивото на ловешкия мениджмънт е ала Нефтохимик на Проточанов, Велбъжд на оня Наков, Беласица на окоце Хаджииванов и т.н. Всичко зависи от това дали последните схеми са им се случили, как са си изкарали снощи във и след бара, имало ли е нови готини молдовки и украинки, спали ли са повече от 3-4 часа, ще ходят ли на лов или до конюшната и некви такива.
Сега най-смешното е, че пак когато вече всичко е заминало в канала, ще вземат да провлекат некой африканец, дето не е играл от 1 година и оня слуга Ангел Домусчиев или пък Линдарева ще ни обясняват как ЦСКА вече има страшно атомно нападение. След това лятото ще ги изгоним всичките и т.н. и т.н. Вече близо 10 години.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

The_Miz
Мнения: 328
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: 22 Кръг/Черно Море - ЦСКА/24.02.2024/ 15:15 ч.

Мнениеот The_Miz » 25 фев 2024 15:34

ivo55 написа:Има ли значение на кое място сме? Наистина?
Отбор без нападатели и без нито един ляв бек ... Ако първенството ни не беше едно от най-нещастните в Европа, щяхме да сме сред сигурните изпадащи отборчета.
Проблемът не е в отбора, проблемът е че едни аматьори си играят с ЦСКА, както малки деца си играят с компютърна игра. Забавляват се, от време на време вкарват някакво желание и мерак, но през цялото време това са си едни аматьори, които нямат нищо общо с професионално управление на футболен бизнес. Нивото на ловешкия мениджмънт е ала Нефтохимик на Проточанов, Велбъжд на оня Наков, Беласица на окоце Хаджииванов и т.н. Всичко зависи от това дали последните схеми са им се случили, как са си изкарали снощи във и след бара, имало ли е нови готини молдовки и украинки, спали ли са повече от 3-4 часа, ще ходят ли на лов или до конюшната и некви такива.
Сега най-смешното е, че пак когато вече всичко е заминало в канала, ще вземат да провлекат некой африканец, дето не е играл от 1 година и оня слуга Ангел Домусчиев или пък Линдарева ще ни обясняват как ЦСКА вече има страшно атомно нападение. След това лятото ще ги изгоним всичките и т.н. и т.н. Вече близо 10 години.

Право в целта, няма какво друго да се каже. Само не разбирам защо Папазки влезе в клуба, при положение че няма думата за нищо. Дори и за стадиона да е било, то и там нищо не се случва реално.

Odessit
Мнения: 423
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: 22 Кръг/Черно Море - ЦСКА/24.02.2024/ 15:15 ч.

Мнениеот Odessit » 25 фев 2024 16:21

gihuelo написа:Според мен не трябва да сменят НЕМ .
Нека да изкара още време за да видят че за нищо не става и да не го докарат за трети път след време.


Тунчев вече е свободен, след ден или два и Томаш ще е готов да пристане на Гришата. Може да ги вземете и в комплект, стига да се разберат кой ще е главният.

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: 22 Кръг/Черно Море - ЦСКА/24.02.2024/ 15:15 ч.

Мнениеот CSKArforever » 25 фев 2024 17:46

Със стадиона между другото какво се случва? От 3 месеца няма никакви официални новини. Нали Филипов обясняваше, че уж до края на 2025/ началото на 2026 щял да бъде готов, доколкото помня. С тези темпове обаче по-реалистично ми се вижда 2035...

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 22 Кръг/Черно Море - ЦСКА/24.02.2024/ 15:15 ч.

Мнениеот danko_sot » 25 фев 2024 18:04

Никога не съм харесвал НЕМ, но колкото и да е странно в момента го съжалявам малко. Още от самото си идване той беше "персона нон грата" на Армията. Това не се промени в почти нито един момент от престоя му досега. Единственият който му гласуваше доверие навярно бе ГГ , но нека не сме наивни. В онзи момент явно не е имало кой знае какви други опции, а и определено собственикът иска послушни треньори, за да може той да си върти синджира както си знае.
Но защо казах, че го съжалявам. Ами защото той просто е следствието, но не и причината. Да, нищо особено не е като треньор. Страхлив в тактическо отношение, страхлив и в налагането на млади футболисти. Слабо комуникативен с медиите, едва ли е много по-различен и в контактите си с играчите. И все пак не той е първопричината за всичко, което се случва.
Време е посоката, в която всички, които търсят причините за този пореден провален сезон и другите преди това да се насочат към една единствена посока- към първоизточника. Всички знаят кой е той. Искам да кажа, че това, че се започна стадиона не е оправдание, алиби или нещо от този род, което да ти отнеме отговорността или да те оневини и вследствие на това да даваш тъпи интервюта, в които да показваш, че грам не ти пука за мнението на другите и ще си я караш както ти си знаеш.
Ок, ще видим докога ще продължи това!? Но който е тръгнал срещу феновете, не е стигнал далече.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

DoSomethingDifferent
Мнения: 549
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: 22 Кръг/Черно Море - ЦСКА/24.02.2024/ 15:15 ч.

Мнениеот DoSomethingDifferent » 25 фев 2024 18:26

ivo55 написа:Файтон е страшно недоразумение. И БЕМ със сигурност го знае, защото то е очевидно, не се иска експертиза. Статистиката само е достатъчна, за да ти стане ясно, че този не е нападател. Човечецът си е за втора-трета лига във Франция като крило в някой без известен клуб без амбиции. Има само едно качество, което си е качество само в аФриканция - от африкански произход е. Като конструкция ми напомня бидоня ми за зеле. Бидоня ми и той не може да играе с глава и нема въздух за цял мач. Стойката некадърника да ми се обади, ще му го дам за 500 лв., а не за 2 милиона.


Бидоня ако не го претакваш, никога няма да има въздух.
Do Something Different!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 22 Кръг/Черно Море - ЦСКА/24.02.2024/ 15:15 ч.

Мнениеот djd » 25 фев 2024 19:23

ivo55 написа:Вероятно не е най-умното нещо в момента да даваме мнение какви мнения нямат право да дават другите фенове. Или ако трябва да използвам вашата терминология, ако имаш да кажеш нещо за мача, кажи го, ако не, мълчи си.

Не съм писал, че хората нямат право да си казват мнението, а само аз какво възприемам за нормално и какво - не. Никой не е длъжен да се съобразява с моето мнение, както и аз - с чуждото.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта