Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот soilwork » 15 фев 2024 15:25

Тоя не ми вдъхва доверие. Иначе както всеки път, в последния момент ще привличаме на пожар от Тихоокеанския регион или Африка неоткрити футболни диаманти и след това се чудим що не играем

The_Miz
Мнения: 328
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот The_Miz » 15 фев 2024 23:18

Страшно некадърно ръководство имаме. Три дни преди първия мач ни напуска единственият ни типичен централен нападател, ако изключим 33-годишния Каранга. И както колегата по-горе е казал, ще търсим по континентите заместник на пожар. А и новият като дойде, ще го чакаме няколко месеца да се аклиматизира :)

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот ivo55 » 15 фев 2024 23:51

Всичко това е коварен план да объркаме противниците ни дали имаме нападатели и кои са те. Сега ще имаме 1 нападател на 33 с извадени някои органи от коремната кухина, но второстепенни, едно крило на 35, което сам си заявява по интервюта, че идва в България, защото има сериозна хронична контузия и няма как да играе цял мач и в Израел се очаквало много от него, и още едно крило, дето има някакви качества, но не и за централен нападател, няма никаква игра с глава, обаче е много тежък и за крило. И те така - неразгадаеми сме за врага. Ще ги съсипем от засада.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот MASTER_COOL » 16 фев 2024 10:23

Принципно наистина ситуацията в която се озовахме говори за хаос и липса на организация.
От отбора с най-много нападатели - изведнъж останахме само с 1 ! :lol:
От сега ви казвам - тежки времена ни очакват.
Лудогорец с Чочев е шампион на 200 %
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот Gotzev.88 » 16 фев 2024 10:54

Безумно е това, което се случва. Новина, че търсим още един нападател върви по някои сайтове от месец, което мислих, че е измислица в предвид, че имаХме стотина. Сега предполагам, че както еквадорците са преговаряли с Естрада седмици, така и ние за негови заместници и се е знаело. Ама това се прави Септември, Октомври, Ноември- още тогава беше ясно, че ще се стигне до тук. Естрада има 4 гола (половината срещу Локото Сф). Направо ми омръзна да му гледам незаинтересованите физиономия и език на тялото. Да е за постоянно- да се изчака, ама този беше под наем за един сезон само. Кога ще завкарва?! Несериозно е и Християн Петров като ЦЗ да има 2 гола, при това по-важни от тия на Естрада и то без да се включва често в атаките. Тя неговата беше ясна и се радвам, че се маха. За Назон новината не ми хареса, но беше ясно, че той искаше да си ходи още лятото, беше въпрос на време. Морено имаше силна минала есен, миналата пролет имаше само 2 гола, след което се контузи за дълго. Какво са очаквали?!
Абсурдно е, но не мисля и че ще е чак толкова фатално, колкото всички си мислим. Ние откакто продадохме Соу не сме били изцяло зависими от типичен нападател. Давам пример. През този сезон играчите от ромба са вкарали общо 11 гола, точно толкова, колкото Назон и Естрада общо... А и Матей се връща, така че най-после корнерите пак ще са ни опасни. Каранга изглежда във форма, но само за едно полувреме. Пак е нещо, аз очаквах 2-3 месеца да играе по 10-15 минути само. Това, разбира се, докато новият нападател се освести и разбере къде се намира.

The_Miz
Мнения: 328
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот The_Miz » 16 фев 2024 15:22

Gotzev.88 написа:Безумно е това, което се случва. Новина, че търсим още един нападател върви по някои сайтове от месец, което мислих, че е измислица в предвид, че имаХме стотина. Сега предполагам, че както еквадорците са преговаряли с Естрада седмици, така и ние за негови заместници и се е знаело. Ама това се прави Септември, Октомври, Ноември- още тогава беше ясно, че ще се стигне до тук. Естрада има 4 гола (половината срещу Локото Сф). Направо ми омръзна да му гледам незаинтересованите физиономия и език на тялото. Да е за постоянно- да се изчака, ама този беше под наем за един сезон само. Кога ще завкарва?! Несериозно е и Християн Петров като ЦЗ да има 2 гола, при това по-важни от тия на Естрада и то без да се включва често в атаките. Тя неговата беше ясна и се радвам, че се маха. За Назон новината не ми хареса, но беше ясно, че той искаше да си ходи още лятото, беше въпрос на време. Морено имаше силна минала есен, миналата пролет имаше само 2 гола, след което се контузи за дълго. Какво са очаквали?!
Абсурдно е, но не мисля и че ще е чак толкова фатално, колкото всички си мислим. Ние откакто продадохме Соу не сме били изцяло зависими от типичен нападател. Давам пример. През този сезон играчите от ромба са вкарали общо 11 гола, точно толкова, колкото Назон и Естрада общо... А и Матей се връща, така че най-после корнерите пак ще са ни опасни. Каранга изглежда във форма, но само за едно полувреме. Пак е нещо, аз очаквах 2-3 месеца да играе по 10-15 минути само. Това, разбира се, докато новият нападател се освести и разбере къде се намира.

Като цяло съм съгласен, че в последно време играта ни не зависи само от един нападател, но след напускането на Соу имаше един период, където играта ни беше само центрирания към Кайседо.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот ivo55 » 16 фев 2024 19:10

Имаме сезон, в който станахме шампиони с един Ицо Янев като офанзивен играч останал. Обаче вземахме дерби мачовете с 1:0 и много сърце оставено на терена. Та като цяло един качествен играч обичащ ЦСКА е по-ценен от 100 като Естрада и Назон. Но това не оправдава аматьорите, ръководещи клуба. Но пък не е и нещо ново. Мен ме е учудва обаче, че все фантазират за някакви титли - наистина ли са адски глупави и не осъзнават какво аматьорчета са или проссто лъжат нагло, но много добре си знаят, че просто си играйкат.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот delqnski47 » 18 фев 2024 20:01

Тук обаче има бая смели коментари. Да няма после "Стената на срама".. :))
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот ivo55 » 24 фев 2024 17:14

Делянски, само ти на 10-тата година очакваш различен резултат от тези ръководители аматьори. Не говори добре за теб.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта