Купа България/(1/8 финали) / Славия - ЦСКА / 05.12.2023/17:30ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Купа България/(1/8 финали) / Славия - ЦСКА / 05.13.2023/17:30ч

Мнениеот danko_sot » 05 дек 2023 22:06

Само дано Бусато е на линия, защото Митко колкото и да е пичага, не се е доказал и въобще не съм сигурен как ще се справи. ;)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Купа България/(1/8 финали) / Славия - ЦСКА / 05.13.2023/17:30ч

Мнениеот peliforewer » 05 дек 2023 22:15

DoSomethingDifferent написа:
peliforewer написа:
DoSomethingDifferent написа:
pomiqrat написа:
DoSomethingDifferent написа:Как да кажа, че Нестор дори се доближавя до футболен треньор, след като за него Шакич е добър футболист!?


Истинският треньор не говори лошо за футболистите си пред медиите.


Истинският треньор не взима футболисти като Шакич, в отбор като ЦСКА!

Шакич беше един от най-добрите, не спря да се бори 100 минути, не знам защо си го нарочил.


Топката отскача все едно от дърво, ама не като от Върба ми като от Дъб.
Това, че бягаш цял мач като гламав, не те прави футболист. Но щом за теб Шакич е добър футболист, сериозно се различаваме в критериите си.

Ако трябва да сме честни в този мач топката отскачаше от всички наши футболисти като от дърво, пак питам защо Шакич те е впечатлил.Разликата между мача за първенство и този за Купата е, че днес Маестро пусна Кох и заздрави защитата, а предният мач пускаше нападатели за да решава мача, а нашите нападатели нещо не са във форма и играят чики-рики.То и днес голът ни падна на майтап.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

DoSomethingDifferent
Мнения: 549
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: Купа България/(1/8 финали) / Славия - ЦСКА / 05.13.2023/17:30ч

Мнениеот DoSomethingDifferent » 05 дек 2023 22:22

peliforewer написа:
DoSomethingDifferent написа:
peliforewer написа:
DoSomethingDifferent написа:
pomiqrat написа:
DoSomethingDifferent написа:Как да кажа, че Нестор дори се доближавя до футболен треньор, след като за него Шакич е добър футболист!?


Истинският треньор не говори лошо за футболистите си пред медиите.


Истинският треньор не взима футболисти като Шакич, в отбор като ЦСКА!

Шакич беше един от най-добрите, не спря да се бори 100 минути, не знам защо си го нарочил.


Топката отскача все едно от дърво, ама не като от Върба ми като от Дъб.
Това, че бягаш цял мач като гламав, не те прави футболист. Но щом за теб Шакич е добър футболист, сериозно се различаваме в критериите си.

Ако трябва да сме честни в този мач топката отскачаше от всички наши футболисти като от дърво, пак питам защо Шакич те е впечатлил.Разликата между мача за първенство и този за Купата е, че днес Маестро пусна Кох и заздрави защитата, а предният мач пускаше нападатели за да решава мача, а нашите нападатели нещо не са във форма и играят чики-рики.То и днес голът ни падна на майтап.


Прав си, трудно беше за гледане, колкото за Шакич пича няма ЕДНО спиране, да не говорим за точни пасове. И преди да ме питаш кой има, един Хаинц е като Бербатов пред Шакич. За мен е посредствен, ниво - Дунав Русе
Do Something Different!

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Купа България/(1/8 финали) / Славия - ЦСКА / 05.13.2023/17:30ч

Мнениеот peliforewer » 05 дек 2023 22:29

danko_sot написа:Само дано Бусато е на линия, защото Митко колкото и да е пичага, не се е доказал и въобще не съм сигурен как ще се справи. ;)

Като знам колко разбирачи плюеха по Бусато, а сега се оказва безценен.Винаги съм твърдял, че Бусато е попадение за ЦСКА, лидер и милеещ за отбора, единственият чужденец когото видях да плаче след загубеният финал с Левски.Вярно е, че от време на време допуска и грешки, за съжаление в миналият сезон в решителните мачове направи такива, но колко пъти ни е вадил и точки ни е носил, включително и днес, а виждаме, че вратари които струват десетки милиони евра също допускат понякога елементарни грешка, все пак не са роботи.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Купа България/(1/8 финали) / Славия - ЦСКА / 05.13.2023/17:30ч

Мнениеот peliforewer » 05 дек 2023 22:30

DoSomethingDifferent написа:
peliforewer написа:
DoSomethingDifferent написа:
peliforewer написа:
DoSomethingDifferent написа:
pomiqrat написа:
Истинският треньор не говори лошо за футболистите си пред медиите.


Истинският треньор не взима футболисти като Шакич, в отбор като ЦСКА!

Шакич беше един от най-добрите, не спря да се бори 100 минути, не знам защо си го нарочил.


Топката отскача все едно от дърво, ама не като от Върба ми като от Дъб.
Това, че бягаш цял мач като гламав, не те прави футболист. Но щом за теб Шакич е добър футболист, сериозно се различаваме в критериите си.

Ако трябва да сме честни в този мач топката отскачаше от всички наши футболисти като от дърво, пак питам защо Шакич те е впечатлил.Разликата между мача за първенство и този за Купата е, че днес Маестро пусна Кох и заздрави защитата, а предният мач пускаше нападатели за да решава мача, а нашите нападатели нещо не са във форма и играят чики-рики.То и днес голът ни падна на майтап.


Прав си, трудно беше за гледане, колкото за Шакич пича няма ЕДНО спиране, да не говорим за точни пасове. И преди да ме питаш кой има, един Хаинц е като Бербатов пред Шакич. За мен е посредствен, ниво - Дунав Русе

И за Бусато така коментираха някои.....
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Купа България/(1/8 финали) / Славия - ЦСКА / 05.13.2023/17:30ч

Мнениеот danko_sot » 05 дек 2023 22:48

Аз не съм плюл по Бусато, но смятах, че ни трябва свежа кръв на вратарския пост. Същото ми бе мнението и за Турицов.

Между другото в момента чета книгата "Лидерът" на небезизвестния Александър Чапман Фъргюсън. В нея той казва, че през 3 години е обновявал състава си. За 26 години смятайте колко състава е изградил! Та съвсем нормално е футболисти с повечко години стаж при нас да отстъпят местата си на свежи попълнения. Така че си държа на мнението, макар и добрата игра на Бусато от началото на сезона.
Понеже мернах одеве, че някой беше писал , че не е правилно НЕМ да критикува публично играчите. Това също е споделено в книгата от сър Алекс. Това е желязно правило. Персоналните критики са в съблекалнята, въпреки че сме виждали немалко изключения и на това правило.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Купа България/(1/8 финали) / Славия - ЦСКА / 05.13.2023/17:30ч

Мнениеот gihuelo » 05 дек 2023 23:18

Важното е че продължихме .
Иначе слабичко ,особено второто полувреме!
Санянг първо две години под наем в Литекс за да се научи на елементарни неща .
Безценен кеф е да виждаш дебелата свиня, колко е нервен ,че противника е лежал и бавел времето.
Още по-безценено е да го слушаш как изчислява чисто игрово време :)
Славия е отбор които може да направи чистото игрово време в едно полувреме да е 9-10 минути. :)
Последна промяна от gihuelo на 05 дек 2023 23:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа България/(1/8 финали) / Славия - ЦСКА / 05.13.2023/17:30ч

Мнениеот djd » 05 дек 2023 23:19

След мача е било по-интерсно. Бутаници в тунела, за малко бой да стане. Естествено, Урсула е в дъното на разправията.
https://www.vbox7.com/play:34ccedc8de
И нашия Гицов. Тоя ще се окаже голям образ. :lol:

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Купа България/(1/8 финали) / Славия - ЦСКА / 05.13.2023/17:30ч

Мнениеот Gotzev.88 » 05 дек 2023 23:36

djd написа:След мача е било по-интерсно. Бутаници в тунела, за малко бой да стане. Естествено, Урсула е в дъното на разправията.
https://www.vbox7.com/play:34ccedc8de
И нашия Гицов. Тоя ще се окаже голям образ. :lol:


Тончи Гицов :) :) :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта