13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90


Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот шивача » 04 окт 2023 16:41

Господ да е с нас!
Мача е троен и независимо от уникалната ни игра в по-голямата част от мача с Локото, нищо се не знае.
2-0
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот ivo55 » 04 окт 2023 17:33

Категоричният отказ на поръчковите футболни съдии, пратени от корумпираното БФС на мача на разградчани с милиционерите, да дадат жълти картони на милиционерските състезатели, е показателен, че на нашият мач с тях Домусите са си поръчали на Чакарака Михайлов да се направи всичко, колкото и да е демонстративно и позорно, но ЦСКА да не бие. На милиционерската врата очаквам да има двама вратари с фамилията Михайлов. Единият видимо за всички, другият, невидимо, но пазещ още по настървено подуянската врата, макар и в полза на делиморманския олигарх, който го държи на каишка.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Aronaks
Мнения: 838
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот Aronaks » 04 окт 2023 19:10

Не знам защо се напрягате. Играете супер футбол, имате футболисти за милиони, Гидженов е човек на ГГ, Сираков е продал мача отдавна, наслаждавайте се спокойно на победата.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот danko_sot » 04 окт 2023 19:34

Време е да накажем това жалко отборче, което безсрамно полегна на разградските. И в онзи мач ни дума, ни стон след загубата, а за онзиденшната загуба сините гугутки ореваха света. Ами "Добър ден" . Сега разбраха чак, че имало мафия и т.н.
В събота ще си получат заслуженото. 3:1 го давам аз за нас.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 04 окт 2023 21:59

Фаворит в това дерби няма. От опит знам: този който по-малко говори през седмицата, взима победата ! Надявам се на хубав мач. Прогнозата ми е за голове и в двете врати. Играят двата най-добри отбора в момента
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот danko_sot » 04 окт 2023 23:15

MASTER_COOL написа:Фаворит в това дерби няма. От опит знам: този който по-малко говори през седмицата, взима победата ! Надявам се на хубав мач. Прогнозата ми е за голове и в двете врати. Играят двата най-добри отбора в момента



Кой трябва да играе за ЦСКА г-н мастър кул? Каква тактика трябва да избере треньорът? :geek:
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

4x4
Мнения: 1464
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот 4x4 » 05 окт 2023 02:29

6 : 0
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 05 окт 2023 09:42

danko_sot написа:Кой трябва да играе за ЦСКА г-н мастър кул? Каква тактика трябва да избере треньорът? :geek:


Аз съм на мнение дадено нещо работи ли успешно, в никакъв случай не се пипа и не се променя :idea:
Бих заложил на абсолютно същия състав и схема от мача срещу Локо Пд, с изключение на Естрада - задължително трябва да бъде предпазен от сериозна контузия. Мисля, че именно Естрада би ни помогнал в битката за титлата. Той е от онези играчи, които правят разлика за тима си - сравнянвам го като влияние както беше Кешерю за Лудогорец и през последната година Десподов.
Вместо Естрада - Фаетон. Той изигра много силен мач срещу Ботев Пд - липсва му гола. Каква по-силна мотивация за него да блесне именно в такъв мач. Идеален психологически момент да тръгне и той нагоре. Аз съм убеден, че има качества.
Относно схемата не мисля, че трябва да се пипа. Тя работи, играем ефективно. Естествено спрямо силните страни на Левски ще има допълнителни оказания. Левски може да бъде победен с агресия и скорост ! Затвориш ли се срещу тях - обречен си. Имат много технически способни играчи и ще намерят начин да те пречупят в даден момент.
В защита - Турицов, Петров и Шакич са задължителни. Срещу бързоногото трио на опонента трябва да противодействаме с най-бързите си защитници. Трябва да се прецени състоянието на Кордоба - ако е на 100 % може би е правилно да замени Махмутович. Но не знам, кой от двамата е по-бърз.
Аз си мисля, че подхода на Левски ще е да са една идея по-прибрани, да ни притъпят началния устрем и да се опитат да ни изненадат на контри с Роналдо и Уелтон - последния път така ни биха с 2:0. Затова всички най-бързи играчи трябва да са на линия срещу Левски.
Мисля, че имаме известно предимство в средата на терена. Там е разковничето :idea:
Предчувствието ми е за отворен мач, открит с много положения. Не мисля, че загубата ще е фатална за който и да е, че да се налага предпазлив подход от двата отбора. Да играят за секторите и за неутралните зрители.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот gihuelo » 05 окт 2023 10:04

MASTER_COOL написа:
danko_sot написа:Кой трябва да играе за ЦСКА г-н мастър кул? Каква тактика трябва да избере треньорът? :geek:


Аз съм на мнение дадено нещо работи ли успешно, в никакъв случай не се пипа и не се променя :idea:
Бих заложил на абсолютно същия състав и схема от мача срещу Локо Пд, с изключение на Естрада - задължително трябва да бъде предпазен от сериозна контузия. Мисля, че именно Естрада би ни помогнал в битката за титлата. Той е от онези играчи, които правят разлика за тима си - сравнянвам го като влияние както беше Кешерю за Лудогорец и през последната година Десподов.
Вместо Естрада - Фаетон. Той изигра много силен мач срещу Ботев Пд - липсва му гола. Каква по-силна мотивация за него да блесне именно в такъв мач. Идеален психологически момент да тръгне и той нагоре. Аз съм убеден, че има качества.
Относно схемата не мисля, че трябва да се пипа. Тя работи, играем ефективно. Естествено спрямо силните страни на Левски ще има допълнителни оказания. Левски може да бъде победен с агресия и скорост ! Затвориш ли се срещу тях - обречен си. Имат много технически способни играчи и ще намерят начин да те пречупят в даден момент.
В защита - Турицов, Петров и Шакич са задължителни. Срещу бързоногото трио на опонента трябва да противодействаме с най-бързите си защитници. Трябва да се прецени състоянието на Кордоба - ако е на 100 % може би е правилно да замени Махмутович. Но не знам, кой от двамата е по-бърз.
Аз си мисля, че подхода на Левски ще е да са една идея по-прибрани, да ни притъпят началния устрем и да се опитат да ни изненадат на контри с Роналдо и Уелтон - последния път така ни биха с 2:0. Затова всички най-бързи играчи трябва да са на линия срещу Левски.
Мисля, че имаме известно предимство в средата на терена. Там е разковничето :idea:
Предчувствието ми е за отворен мач, открит с много положения. Не мисля, че загубата ще е фатална за който и да е, че да се налага предпазлив подход от двата отбора. Да играят за секторите и за неутралните зрители.


Според мен Фаетон заедно със Асприля може би трябваше да влязат към 70-75 минута в Пловдив.
Беше перфектен момент . Защитата на локото не знаеше къде се намира а и бяха тръгнали да връщат поне един гол.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта