12 Кръг/ Локомотив ПД-ЦСКА/02.10.2023/ 20:00 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 12 Кръг/ Локомотив ПД-ЦСКА/02.10.2023/ 20:00 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 03 окт 2023 11:20

Данко
Страхотен анализ ! Разбираш го футболчето ти 8-)
Радвам се, че вече оценяваш какво богатство е Майкъл Естрада - изключителен централен нападател - за мен е черният Бербо :lol:
Дано обаче контузията му не е сериозна. Ще е много жалко и за него и за отбора ни.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: 12 Кръг/ Локомотив ПД-ЦСКА/02.10.2023/ 20:00 ч.

Мнениеот Gotzev.88 » 03 окт 2023 11:54

Ако Назон беше вкарал дузпата или поне едно от другите 5-6 положения беше влязло още на полувремето можеше основните футболисти да бъдат сменени... При 2:0 да вземат като Ботев Плд да вкарат един случаен гол в 60тата минута, да влязат в подем, пред домакинска публика, че и по-свежи от нас бяха накрая, ние бяхме пресиращите и тичащите, не те- пътища много, дето се вика топка е, щяхме да треперим здраво. Сега е малко лесно да се коментира след като мачът е минал и е завършил така. При всички положения аз на 35 годишната ми възраст толкова спокоен преди дерби съм бил като че ли никога. Но както каза Ники Александров, с който по принцип никога не съм съгласен, но този път съм- имайте респект към дербито! Дербито винаги е 1х2 независимо от всичко. Помня как ние като бяхме пред фалит и бяхме най-зле в цялата си история, играчите ни още не се бяха запознали, как ги смляхме с 3:0, а можеше и много повече. Помня те в периода между Божков и Мъри как бяха на дъното и мислехме, че може и да изпаднат по спортен път, как не успяхме нито веднъж да ги бием. Така че, дербито си е дерби. Още повече, че чужденци-треньори винаги имат проблем с него. Даже си мисля, че ако в събота играехме срещу Лудогорец щях да съм почти сигурен в победата, ама дербито е друга бира :)

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: 12 Кръг/ Локомотив ПД-ЦСКА/02.10.2023/ 20:00 ч.

Мнениеот mistreated » 03 окт 2023 13:25

Имам чувството, че такова смазване беше вчера, че Локото до 80-та минута не знаеха защо са излезли на терена... Хубавото е, че след мача с Числото, това е втори такъв двубой. Явно не е случайност, а добре изпълнен замисъл. Вярвам, че при евентуална победа в събота, ставаме основен претендент за първото място.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 12 Кръг/ Локомотив ПД-ЦСКА/02.10.2023/ 20:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 03 окт 2023 14:30

Що? Къв е проблемът 15-20 Мин. преди мача да смени Назон и Фаетон с Асприля и Фаетон примерно. Мислиш, че щяхме да изпуснем контролът на мача ли? Аз не мисля така! Знам, че е лесно да се говори след мача, но Естрада 2 месеца бе в лоша кондиция, говореше се дори, че има хронична травма в коляното. И сега цял мач и то в Пловдив срещу водача? ;)
Относно Назон той се скъса да бяга в този мач, така че ще видим как ще е срещу Левски през второто полувреме примерно.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 12 Кръг/ Локомотив ПД-ЦСКА/02.10.2023/ 20:00 ч.

Мнениеот Red_Neck » 03 окт 2023 15:03

mistreated написа:... Хубавото е, че след мача с Числото, това е втори такъв двубой. Явно не е случайност, а добре изпълнен замисъл. Вярвам, че при евентуална победа в събота, ставаме основен претендент за първото място.

Разбира се, че не е случайност. Просто отборът ни разполага с по-добри футболисти И от двата съперника. Въпрос на 2-3 седмици беше да влязат горе-долу във форма.
Жалко само, че в началото на сезона се казаха и изписаха един кубик глупости и същите "разбирачи" сега първи се мятат на вагона.

Колкото до мача с Ония, ... и с 5 гола да ги бием, пак Разград си остават основен претендент. Нека не се главозамайваме.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: 12 Кръг/ Локомотив ПД-ЦСКА/02.10.2023/ 20:00 ч.

Мнениеот Gotzev.88 » 03 окт 2023 15:12

danko_sot написа:Що? Къв е проблемът 15-20 Мин. преди мача да смени Назон и Фаетон с Асприля и Фаетон примерно. Мислиш, че щяхме да изпуснем контролът на мача ли? Аз не мисля така! Знам, че е лесно да се говори след мача, но Естрада 2 месеца бе в лоша кондиция, говореше се дори, че има хронична травма в коляното. И сега цял мач и то в Пловдив срещу водача? ;)
Относно Назон той се скъса да бяга в този мач, така че ще видим как ще е срещу Левски през второто полувреме примерно.



Проблемът е, че последните 15-20 минути един от най-слабите отбори в лигата Локо Сф успя да ни създаде ТРИ чисти положения. Проблем е и че смачкахме и Ботев Плд, но накрая треперихме. 2:0 е най-гадният резултат във футбола... Отделно, се говори за хронична травма, но не знаем дали е така, отделно не му знаем ние кондицията в момента. Отделно, за да не влиза Асприля нещо явно и за него не знаем... А и защо Назон и Естрада? От всички най-уморен изглеждаше Хайнц. А защо и Линдсет и Турицов да не получат почивка, толкова пот хвърлиха последните 5 мача. Ами Кареасо и него трябваше по-рано. То така за целия отбор можем да говорим... Най-ценното за мен бе, че Кордоба не влезе в игра и със сигурност ще е здрав за Левски и че Вион не получи 5 ж.к...

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 12 Кръг/ Локомотив ПД-ЦСКА/02.10.2023/ 20:00 ч.

Мнениеот Mitata » 03 окт 2023 15:26

Red_Neck написа:
mistreated написа:... Хубавото е, че след мача с Числото, това е втори такъв двубой. Явно не е случайност, а добре изпълнен замисъл. Вярвам, че при евентуална победа в събота, ставаме основен претендент за първото място.

Разбира се, че не е случайност. Просто отборът ни разполага с по-добри футболисти И от двата съперника. Въпрос на 2-3 седмици беше да влязат горе-долу във форма.
Жалко само, че в началото на сезона се казаха и изписаха един кубик глупости и същите "разбирачи" сега първи се мятат на вагона.

Колкото до мача с Ония, ... и с 5 гола да ги бием, пак Разград си остават основен претендент. Нека не се главозамайваме.


Не може всеки път след лятна или зимна подготовка ЦСКА да изглежда трагично. В предишни години някак с късмет преминавахме първите кръгове в Европа, но накрая стомната се счупи. За ЦСКА най-важната част от сезона е ЕКТ и отпадане още в самото начало, при това с отвратителна игра е огромно разочарование.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 12 Кръг/ Локомотив ПД-ЦСКА/02.10.2023/ 20:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 03 окт 2023 15:41

Gotzev.88 написа:
danko_sot написа:Що? Къв е проблемът 15-20 Мин. преди мача да смени Назон и Фаетон с Асприля и Фаетон примерно. Мислиш, че щяхме да изпуснем контролът на мача ли? Аз не мисля така! Знам, че е лесно да се говори след мача, но Естрада 2 месеца бе в лоша кондиция, говореше се дори, че има хронична травма в коляното. И сега цял мач и то в Пловдив срещу водача? ;)
Относно Назон той се скъса да бяга в този мач, така че ще видим как ще е срещу Левски през второто полувреме примерно.



Проблемът е, че последните 15-20 минути един от най-слабите отбори в лигата Локо Сф успя да ни създаде ТРИ чисти положения. Проблем е и че смачкахме и Ботев Плд, но накрая треперихме. 2:0 е най-гадният резултат във футбола... Отделно, се говори за хронична травма, но не знаем дали е така, отделно не му знаем ние кондицията в момента. Отделно, за да не влиза Асприля нещо явно и за него не знаем... А и защо Назон и Естрада? От всички най-уморен изглеждаше Хайнц. А защо и Линдсет и Турицов да не получат почивка, толкова пот хвърлиха последните 5 мача. Ами Кареасо и него трябваше по-рано. То така за целия отбор можем да говорим... Най-ценното за мен бе, че Кордоба не влезе в игра и със сигурност ще е здрав за Левски и че Вион не получи 5 ж.к...


Назон и Естрада са колебливи кондиционно. И двамата дойдоха извън форма, в наднормено тегло. Назон миналата година в края имаше здравословни проблеми отново след като беше навлязъл във форма преди това. При Естрада положението е подобно. Такива играчи са по-склонни към травми при претоварване.
Турицката, Кареасо и Линдсет са пушки и държат :) Естествено и те са хора и те могат да се контузят, но физически са по-облагодетелствани според мен. Казвам го като човек, който гледа отстрани, но спортува редовно и имам някакъв поглед, но може и да греша. Убеден съм, че и срещу Левски ще издържат физически. Хайнц има голямо подобрение също в кондиционно отношение и именно това е причината за още по-добрата му игра напоследък. Ако забелязвате той се старае доста напоследък и в защита. А когато дойде в дефанзивен план често само фиксираше, че се опитва да отнеме топката и почти не пресираше. Сега това не е така. Така че, да Хайнц напоследък играе още по-добре и наистина може да се каже до голяма степен, че е барометърът на този състав.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 12 Кръг/ Локомотив ПД-ЦСКА/02.10.2023/ 20:00 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 03 окт 2023 15:56

danko_sot написа:Така че, да Хайнц напоследък играе още по-добре и наистина може да се каже до голяма степен, че е барометърът на този състав.


Най-хубавото от всичко е, че всички играчи работят като едно цяло. Много задружно и всеки помага на другия. Има страхотен напредък в преливането между фаза атака и фаза защита. Скоростта е изключително бърза. Това ни носи успех. Високата преса пък е убийствена. Отнемаме топката сравнително бързо и веднага тръгваме в атака без излишни разигравания. Ще видим колко време ще издържим по този начин. Това е и ключа към бъдещи успехи.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 12 Кръг/ Локомотив ПД-ЦСКА/02.10.2023/ 20:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 04 окт 2023 00:12

Добър анализ!

Супер игра, но както каза и някой друг първенството е маратон, а не спринт.

Не смятам, че всеки мач трябва да се хвърляме така, както срещу Локо и да поддържаме такъв интензитет.

При малкото ротации, които НЕМ прави това неминуемо ще доведе до преумора у някои състезатели, а оттам и до травми.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта