Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот d.milanov » 15 юли 2023 21:28

Red_Omerta написа:
d.milanov написа:
Red_Omerta написа:
DoSomethingDifferent написа:Турицов, Вион, Шопов и Шагоян просто нямат класата за ЦСКА. А на Ванката, трябва да му забранят да дава интервюта, че е по-тъп и от Мъриту!!



Чакай, чакай, как така от един мач виждаме, че нямат класа за ЦСКА ?
Шопов - няма почти никаква игрова практика, а в мачовете, в които игра направи доста запомнящи се неща
Вион - че той ни е един от най-постоянните играчи в отбора, със своята твърдост, понякога доста помага на отбора ни.
Турицов - е на приливи и отливи, надявам се наистина да се засили, защото бая му спадна формата, и пак е по-добър от 90% от бековете в нашето първенство.
Шагоян - отново без игрова практика, мача с онези от покрайнините ( по същество - Отбора на всички власти) ги направи криви :).

Турицов е потресаващо слаб от години. Прави по максимум три прилични мача на година и то в първенство като нашето. Няма място като титуляр.



Добре, уважавам мнението ти, но имам въпрос :

Кажи ми кой ще се справи по-добре от него, на този пост ?
Не го защитавам, но мисля, че релевантна опция там нямаме ?


Там е проблема, че повече от 5 години нямаме пък и не се потърси(или даде шанс) опция на неговата позиция. Бих бил доволен да сложат на негово място дори някой юноша, пък може и да излезе нещо. Защото доверието в Турицов ни изяде много мачове, особено в евротурнирите.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3665
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот danko_sot » 15 юли 2023 22:14

Густаво Бусато (в), Димитър Евтимов (в), Асен Дончев, Мено Кох, Енес Махмутович, Християн Петров, Браян Кордоба, Сейни Санянг, Амос Юга, Станислав Шопов, Джонатан Линдсет, Тобиас Хайнц, Марселино Кареасо, Илиан Антонов, Георги Чорбаджийски, Марк-Емилио Папазов, Жираир Шагоян, Майкъл Естрада, Матиас Фаетон.
7 български юнаци
:P
Групата за мача утре.

Иначе Ванката какво сте го подхванали не знам.Май ви е крив заради пропуснатата дузпа още. Но той в момента ни е първи капитан при липсата на Матай, а е важно и хубаво това да е българин.

Повечето медии тръбят или налучкват, че ще имаме и други нови, но аз съвсем не съм убеден в това. Отборът изглежда окомплектован.
След мачовете в Европа за влизане в групите има няколко човека, които са в трансферната листа и могат да бъдат продадени при добри оферти. Такива според мен са Турицов, Назон, Юга, Туфегджич, Морено. При продажба ще има и входящ трансфер, който да замести напускащия играч, а сегашното ръководство са стабилни и сигурно имат набелязани играчи в случай на евентуални продажби.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот d.milanov » 15 юли 2023 22:52

Турицов ми е черен още от първите мачове със Зоря (Луганск). Дотогава вече имаше доста осрани мачове зад гърба си, но някак ми минаваше, нали е българче. После осра още мачове, просто вече дузпата изплиска легена. Както и да е.
Иначе от селекцията и аз съм доволен, надявам се този състав да е шампионски. Не мисля, че досега страдахме от нападението, където взехме доста играчи. Но дано това е с цел вдигане на класата. За мен бяха важни основно бековете и крилата. Смятам, че Санянг е добро попадение, определено му се работи и не се мърдосва, като един друг, който дори си изкарва тъпи червени картони.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3665
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот danko_sot » 15 юли 2023 23:36

Важното е, че клубът започна да функционира нормално, като тук включвам и спортно-техническата част, и оперативната дейност, ако щеш и маркетинговата. Остава единствено стадионът и да се радваме на отбора, подкрепяйки го по всички възможни начини.
За останалото има кой да мисли вече, въпреки че никой не е застрахован от грешки все пак.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

DoSomethingDifferent
Мнения: 579
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот DoSomethingDifferent » 16 юли 2023 07:08

d.milanov написа:Турицов ми е черен още от първите мачове със Зоря (Луганск). Дотогава вече имаше доста осрани мачове зад гърба си, но някак ми минаваше, нали е българче. После осра още мачове, просто вече дузпата изплиска легена. Както и да е.
Иначе от селекцията и аз съм доволен, надявам се този състав да е шампионски. Не мисля, че досега страдахме от нападението, където взехме доста играчи. Но дано това е с цел вдигане на класата. За мен бяха важни основно бековете и крилата. Смятам, че Санянг е добро попадение, определено му се работи и не се мърдосва, като един друг, който дори си изкарва тъпи червени картони.


За мен, това ни е топ-футболиста от селекцията.
Do Something Different!

Red_Omerta
Мнения: 116
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот Red_Omerta » 17 юли 2023 14:56

d.milanov написа:
Red_Omerta написа:
d.milanov написа:
Red_Omerta написа:
DoSomethingDifferent написа:Турицов, Вион, Шопов и Шагоян просто нямат класата за ЦСКА. А на Ванката, трябва да му забранят да дава интервюта, че е по-тъп и от Мъриту!!



Чакай, чакай, как така от един мач виждаме, че нямат класа за ЦСКА ?
Шопов - няма почти никаква игрова практика, а в мачовете, в които игра направи доста запомнящи се неща
Вион - че той ни е един от най-постоянните играчи в отбора, със своята твърдост, понякога доста помага на отбора ни.
Турицов - е на приливи и отливи, надявам се наистина да се засили, защото бая му спадна формата, и пак е по-добър от 90% от бековете в нашето първенство.
Шагоян - отново без игрова практика, мача с онези от покрайнините ( по същество - Отбора на всички власти) ги направи криви :).

Турицов е потресаващо слаб от години. Прави по максимум три прилични мача на година и то в първенство като нашето. Няма място като титуляр.



Добре, уважавам мнението ти, но имам въпрос :

Кажи ми кой ще се справи по-добре от него, на този пост ?
Не го защитавам, но мисля, че релевантна опция там нямаме ?


Там е проблема, че повече от 5 години нямаме пък и не се потърси(или даде шанс) опция на неговата позиция. Бих бил доволен да сложат на негово място дори някой юноша, пък може и да излезе нещо. Защото доверието в Турицов ни изяде много мачове, особено в евротурнирите.



То и аз съм много "ЗА" да пробваме юнош, ама на нивото което са те и нивото което е в професионалният отбор са с огромни разлики. Въпреки, че не пречи въпросният юнош, да играе в мачове с по-слаби отбори за да трупа игрова практика.. но тук само си чешем езиците, реалността както я виждаме, е друга :)

Mitata
Мнения: 6660
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот Mitata » 17 юли 2023 15:51

Дано се лъжа, но новите ни придобивки не изглежда да са по-класни от напусналите. Твърди титуляри са в слаба форма. Уж в клуба сериозни проблеми от финансово естество вече няма, но играта на ЦСКА продължава сериозно да куца.
Дано не отпаднем от румънците, че ще е огромен резил.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот sly » 19 юли 2023 00:41

Mitata написа:Дано се лъжа, но новите ни придобивки не изглежда да са по-класни от напусналите. Твърди титуляри са в слаба форма. Уж в клуба сериозни проблеми от финансово естество вече няма, но играта на ЦСКА продължава сериозно да куца.
Дано не отпаднем от румънците, че ще е огромен резил.

Спомням си в каква форма дойдоха в ЦСКА Линдсет и Хайнц ,сега не могат да изкарат цял мач в такова темпо.

Mitata
Мнения: 6660
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот Mitata » 19 юли 2023 06:14

sly написа:
Mitata написа:Дано се лъжа, но новите ни придобивки не изглежда да са по-класни от напусналите. Твърди титуляри са в слаба форма. Уж в клуба сериозни проблеми от финансово естество вече няма, но играта на ЦСКА продължава сериозно да куца.
Дано не отпаднем от румънците, че ще е огромен резил.

Спомням си в каква форма дойдоха в ЦСКА Линдсет и Хайнц ,сега не могат да изкарат цял мач в такова темпо.


Това идва да покаже, че физическата подготовка на отбора куца. През миналия сезон нашите сякаш се страхуваха да стартират с мощни атаки още през първото полувреме. Ние все се чудехме защо нашите пропиляват цяло първо полувреме, защо често мачовете се решаваха буквално в последните 10-20 минути. Най-вероятно защото треньорското ръководство е виждало, че отборът не може да издържи цял мач на високо темпо и е предпочитало да изчака съперникът да загуби свежест преди ЦСКА към края на мача да нанесе решаващия удар. И в началото на този сезон ЦСКА не изглежда впечатляващо във физическо отношение, а без това в съвременния футбол трудно се върви напред. Но да не прибързваме - подготвителният период и първият мач не са достатъчно доказателство, че и през този сезон ЦСКА няма да впечатлява с физиката си.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот MASTER_COOL » 19 юли 2023 07:44

И цялата тази помия след само един равен при все, че Хебърци нямаха и удар към вратата ни :idea:
Представям си, ако бяхме загубили или разгромени !
Апокалипсис !
ВСИЧКИ ВЪН !
ОСТАВКА !
ГРИША ******** !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: velez и 27 госта