34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3791
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот ivo55 » 04 юни 2023 08:20

Реално погледнато нямаме опорни халфове и нито един ляв и нито един десен халф бек. Турицов в нападение е някаква смешка, той е защитник и то посредствен.
Нямаме и нито един плеймейкър, и нито един качествен център нападател. Имаме трима чуждестранни център нападателя, от които единия едвам вкара 15-на гола за сезона, втория има един гол, а третия не можа да вкара нито един.
Ужасяващо слаба работа на селекционера Стойкас Стоилас за поредна година. Всеки квартален пияница би свършил по-добра работа от него.

Имаме само на късмет много добър треньорски щаб, които изстискаха максимума от материала, който им е даден. И тропнаха по масата и зимата на Стойкас му одобриха само Хайнц, а му отказаха десетки други нещастници, които им пробутваше - контузени, неиграли по 1-2 години и т.н.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20147
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот Drunken_Master » 04 юни 2023 09:18

Той Илич нищо чудно и да си набие камшика от другата седмица...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3665
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 04 юни 2023 09:19

Не го хранете Турицов, защото последните мачове само благодарение на неговите пробиви и пасове имахме доста на брой чисти положения. По принцип е бек, а не халф-бек, но в атака играе прилично.
Големият ни проблем беше с нападателите. Ако имахме някой като Кайседо, вече да сме шампиони. Тоя Назон в най-важните мачове нищо не игра. Освен той с глава никога не е отиграл една топка, а това си е голям минус за централен нападател.Ако има нещо за което да виним Илич, това е за това , че взе Бамба. Това беше по негово настояване, доколкото знам. Имахме възможност да вземем друг нападател вместо Бамба, но от съжаление или от какво не знам, но Саша първо го държа 3 месеца контузен, после нищо не игра, но пак го взехме при нас. Това го отчитам като голяма грешка на Илич, защото вчера Бамба дори не влезе. А можем да добавим и Туфегджич към трансферните грешки на Саша, защото като дойде нов треньор и вземе със себе си свой играч, сънародник, ти очакваш той да е пушка отвсякъде. А тоя Туфегджич ми е един странен. Няма скорост, страхливо играе, сякаш го е страх да не го контузят. В крайна сметка да има 1-2 гола и 1-2 асистенции Аза цял сезон, което е крайно недостатъчно.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3972
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот djd » 04 юни 2023 09:41

Последния кръг Лудогорец се дъни, ние бием Левски и сме шампиони. :D
Защо казваме, че не заслужаваме да сме шампиони. Да не би другите да заслужават? Ако не им играят с юношите срещу тях, къде щяха да са Лудогорец? За съдийските подаръци към тях да не говорим. На нас вчера сефте ни дадоха дузпа и голямо продължение, от кумова срама.
За вчерашния мач Турицов ми изглеждаше неуверен през целия мач, имаше няколко слаби отигравания. При това положение трябваше да отстъпи дузпата на Хайнц примерно, а не да се пъне той. Аз обаче съм най-много разочарован от изявата на Бусато. Не може да ти вкарат от такова разстояние, не си на годините на Турицов, а си вратар опит. Уж. На 32 години, но с по-малко от 200 мача.
При провал за титлата ще започнат пак "ловешки", нинамсикви, а-у. Е, не са вече само ловешки, има и врачански. :)
Вади се бюджет и се оставя Илич да направи отбор. Нямало било добри млади играчи, нямало било българчета.
А Левски вчера откъде ги извади тия?

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10166
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот шивача » 04 юни 2023 09:48

Reckless написа:
шивача написа:пореден нареден мач....

Да бе и Турицов голям артист. Как артистично му потекоха сълзите след мача ! Даже повечето актьори не могат да се разплачат, когато си искат. И сълзите му ли са наредени ?

сълзите му бяха, щото знаеше , че трябва да изтърве дузпата. Виж как я би и как би предните, виж и Бусато как реагира при гола.
Споко, следващия кръг цирка може би ще е в наша полза?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Martinez1948
Мнения: 1382
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот Martinez1948 » 04 юни 2023 09:59

[quote="danko_sot"][/quote]
А ти сигурен ли си, че Вие тези деца като/ако излезнат в сряда и играят по същия начин срещу Вас ще ги биете ? Аз лично грам не съм сигурен.
Дразнещо е че съдбата , 100 пъти Ви дава шансове , а Вие 101 си намерихте оправдания.. конспирации , съдии,…
Ами няма да сте шампиони, нали това искате и показвате. Излъчването което идва от клуба и феновете е ние искаме да сме шампиони ама не ни дават.

Относно Илич, в Бг и аз да съм тренер на ЦСКА София или Лудогорец от 20 мача ще вземе 50т.
Треньор си когато вземеш една работа кошница /както беше Левски пред изпадане/ и я направиш в каляска /за нашите стандарти/.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Martinez1948
Мнения: 1382
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот Martinez1948 » 04 юни 2023 10:02

ivo55 написа:
Martinez1948 написа:Единствено и само Вие сте си виновни, надявам се да няма декларация за световната конспирация и тн.

По-слаб Лудогорец едва ли в близките 5 години. Туй то.

Или се намира мениджър тип Мъри, който от 1 ст може да направи лев. /смейте му се колкото искате, но е факт/ или конусджия, при някой късмет да хванат слаб Лудогорец /Илич/ и може би да стане шампион.
,
Можеш да разясниш как по-слаб Разград не е имало, а правят повече точки от всеки друг сезон, и същевременно играели честно?

Може, но няма смисъл
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3791
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот ivo55 » 04 юни 2023 10:15

Искал си ама си нямал желание.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3791
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот ivo55 » 04 юни 2023 11:41

Вчера като видях как първите 15 мин Турицов и Вион не могат да спрат елементарни топки, които минаваха под обувките им и излизаха в тъч, ми стана ясно, че повечето играчи ги е страх да не вземат да станат шампиони. Глупаво е да даваш да бие дузпата на някой, който целия мач ти показва, че е налял гипса. И не може дори да спре лека топка, за която никой не му пречи. То е ясно, че някой като се гипсира от страх и притеснение, не вижда и не чува. Даже майка си няма да познае, ако му маха от първия ред.

Туфегджич обаче бе най-уплашен и най-слаб. Бусато няма какво да го коментирам, той си е цар на тези неща, тази година даже има подобрение. Личи си, че му помага от това, че откакто за първи път заигра професионаелн футбол в живота си в ЦСКА, всяка година малко по малко се подобрява, защото тренира всеки ден и то на трева. Друг е въпроса защо се опитваме да направим 32 г. аматьор да играе ... прилично редом с професионалисти. Според мен някъде на 40 г. като нищо ще сме го развили :)))

Щях да забравя и Шопов дето Стойкас го е нарочил за талант. Този има физиката на шестокласник. Изглежда нелепо редом до мъже, а и беше напълнил гащите яко. По-добре вместо да го пускат да бяхме доиграли с 10 човека. Този мъж с физика на малко дете може да засили топката до вратата, само ако има възможност да бутне топката десетина метра пред себе си, никой не му пречи и се засили поне 5-6 красчки да я ритне с всичка сила. Това да я ритне от място или само с една крачка е просто смях. Не може да я прати на повече от 10-15 метра от себе си. Него, ако ще го мъчим за плеймейкър, трябва Ганчеви и Папзки да пазарят другите отбори никой да не му влиза, за да може да се засилва колкото трябва. Иначе няма как да стане. И тоя "плеймейкър" просто я подава на този съотборник, който е най-близо до него, защото няма сила за нещо повече.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

CSKArforever
Мнения: 242
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот CSKArforever » 04 юни 2023 11:50

Илич свърши невероятна работа, но ако трябва да му търсим някаква грешка, то тя е налагането на Юга като централен защитник. Не знам какъв е този инат, но ако имаше повече доверие на Християн Петров, то щяхме да спечелим в Разград и да сме шампиони.
За мачът вчера цялостно нямах добро предчувствие. Особето след като Бусато допусна този нелеп изравнителен гол, бях почти убеден, че няма да го бъде. Турица през целия двубой беше потресаващ, на 3 пъти през първата част не успя да спре елементарни топки и наистина трябваше да предостъпи дузпата на Хайнц.

Сега срещу Левски вероятно ще сме резил като посещоемост, четейки коментарите на полуприматите във фейсбук. Би било голям т*шак да станем шампиони пред 5000. Вероятността не е голяма, но все пак я има.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта