Строежът на ст. "Българска Армия"

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот MASTER_COOL » 26 апр 2023 09:52

Като проектант и част от тези среди съм силно впечатлен от свършената проектантска работа.
Имаме перфектно изготвен проект, който дори може да премине в работна фаза. Това не е само идеен проект. Много се различава от предишните съчинения по картинки. Платена е много сериозна сума за изготвянето му.
Капацитета е чудесен. 16 000 за А група е напълно достатъчен. Предполагам, че усещането с акустиката на стадиона ще е поне за 25 000. Относно дербита и европейски мачове, сигурно ще има недостиг на места, но няма как всичко да е перфектно. Не е целесъобразно и ефективно да се вдигне стадион за 30 000, който 2,3 пъти в годината ще е пълен максимално
Дано няма пречки от различните инстанции и есента с първа копка.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Plovdiv_1926
Мнения: 1230
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот Plovdiv_1926 » 26 апр 2023 20:19

Отвън доста ми допада, ефектно и без излишни изгъзици като стъкла навсякъде. Вътре само разположението на ъглъте към А много не ми харесва, но иначе изглежда доста добре. Дано стане и навсякъде се модернизират стадионите, не може цял живот да ходим по разни коптори.

Дано и най-накрая позволят дербитата ви да се играят на клубните стадиони, Васил Левски убива тръпката от такъв мач както за домакините, така и за гостите.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот шивача » 27 апр 2023 14:25

Plovdiv_1926 написа:Отвън доста ми допада, ефектно и без излишни изгъзици като стъкла навсякъде. Вътре само разположението на ъглъте към А много не ми харесва, но иначе изглежда доста добре. Дано стане и навсякъде се модернизират стадионите, не може цял живот да ходим по разни коптори.

Дано и най-накрая позволят дербитата ви да се играят на клубните стадиони, Васил Левски убива тръпката от такъв мач както за домакините, така и за гостите.

Докато не направят нашия и този в Подуене, дербитата ще са на националния. Иначе и аз съм За да направят стадионите поне на 5-6 от отборите с публика в България
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот Old_death » 14 май 2023 18:37

Plovdiv_1926 написа:Отвън доста ми допада, ефектно и без излишни изгъзици като стъкла навсякъде. Вътре само разположението на ъглъте към А много не ми харесва, но иначе изглежда доста добре. Дано стане и навсякъде се модернизират стадионите, не може цял живот да ходим по разни коптори.

Дано и най-накрая позволят дербитата ви да се играят на клубните стадиони, Васил Левски убива тръпката от такъв мач както за домакините, така и за гостите.

Нямаме фенска култура за да се играят дербитата на клубните стадиони.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот Veso1913 » 15 май 2023 13:05

Пожелавам ви стадиона да бъде построен,че ми писна да ходя на мачове по БГ кочините и да пикая в храстите,или в някакви химически смрадници.На ЧМ стадиона си го строят "бавно и полека и така няколко века".Макар че напоследък нещата малко се позабързаха.Ако не беше БХ да рекетира собствениците да построят зала Армеец,вече щяхме да играем на стадион Варна.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

purebulgaria
Мнения: 1
Регистриран на: 20 юни 2023 17:19
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот purebulgaria » 09 окт 2023 13:34

Стадионът изглежда добре. Дано да стане

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17594
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот pomiqrat » 25 ное 2023 13:28

Къде ще ринат снега без писта? Наистина хубав въпрос. Ще трябва да влизат камиони и да го товарят.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

gihuelo
Мнения: 5702
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот gihuelo » 25 ное 2023 13:32

pomiqrat написа:Къде ще ринат снега без писта? Наистина хубав въпрос. Ще трябва да влизат камиони и да го товарят.


Силно се надяваме терена да е с отопление :)

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот bobonikolov » 30 ное 2023 02:12

“Братския” стадион Групама арена е построен за рекордно кратък срок- 14 месеца, а е с по-голям капацитет и освен това самия стадион е завъртян на 90 градуса след събарянето на стария. Ако няма пречки и Армията може да вмести в тези срокове, защото проекта е идентичен- с бетонни елементи, които се произвеждат в завод и след това се доставят и монтират на място. На Групама арена даже изграждането на секторите върви паралелно с изграждане на козирката.

Потребителски аватар
dragoni
Мнения: 232
Регистриран на: 16 юни 2012 03:31
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот dragoni » 30 ное 2023 20:07

bobonikolov написа:“Братския” стадион Групама арена е построен за рекордно кратък срок- 14 месеца, а е с по-голям капацитет и освен това самия стадион е завъртян на 90 градуса след събарянето на стария. Ако няма пречки и Армията може да вмести в тези срокове, защото проекта е идентичен- с бетонни елементи, които се произвеждат в завод и след това се доставят и монтират на място. На Групама арена даже изграждането на секторите върви паралелно с изграждане на козирката.

Виж тук няма как да стане :) 3-4год е нормален срок важното е да стане но.....


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivo55 и 24 госта