Строежът на ст. "Българска Армия"

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот Testa_di_Legno » 01 дек 2023 13:30

Ми доста добре изглежда на картинките. Дано да стане и да повлечете крак! ;)
Само "Левски"!

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот CSKArforever » 11 дек 2023 20:15

Някой знае ли кога ще влязат багерите и ще се направи първата копка :) ? Тази седмица, следващата, догодина?

CSKA_FEN4E
Мнения: 851
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот CSKA_FEN4E » 12 дек 2023 12:14

Христо Стоичков каза, че на 11.12 вкарва лично той багера , ама май не уточни коя година.

CSKA_FEN4E
Мнения: 851
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот CSKA_FEN4E » 14 дек 2023 09:36

https://blitz.bg/sport/bg-futbol/kakvo-se-sluchva-s-no
viya-stadion-na-tsska_531823.html
Мисля че това е малко несериозно от страна на ръководството на ЦСКА от това което казва адвокатът на ЦСКА.

gihuelo
Мнения: 5702
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот gihuelo » 14 дек 2023 11:56

CSKA_FEN4E написа:https://blitz.bg/sport/bg-futbol/kakvo-se-sluchva-s-no
viya-stadion-na-tsska_531823.html
Мисля че това е малко несериозно от страна на ръководството на ЦСКА от това което казва адвокатът на ЦСКА.


Всички търговски обекти имат договор за наем до края на месеца.
Така че едва ли нещо ще се случи преди нова година.

По запознатите от мен твърдят , че първо трябва разрешението за строеж да бъде вписано тук
https://nag.sofia.bg/RegisterBuildingPe ... rtal/Index
После трябва да се избере фирма за разчистване и т.н

goshev
Мнения: 1572
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот goshev » 20 дек 2023 04:03

gihuelo написа:После трябва да се избере фирма за разчистване и т.н

Mangal Group International. ;)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот BRF » 04 яну 2024 13:37

Veso1913 написа:Пожелавам ви стадиона да бъде построен,че ми писна да ходя на мачове по БГ кочините и да пикая в храстите,или в някакви химически смрадници.На ЧМ стадиона си го строят "бавно и полека и така няколко века".Макар че напоследък нещата малко се позабързаха.Ако не беше БХ да рекетира собствениците да построят зала Армеец,вече щяхме да играем на стадион Варна.

Този стадион във Варна,бившия Юри Гагарин дето го строят от 1242 години,на Черно море ли е?

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот Veso1913 » 04 яну 2024 17:20

BRF написа:
Veso1913 написа:Пожелавам ви стадиона да бъде построен,че ми писна да ходя на мачове по БГ кочините и да пикая в храстите,или в някакви химически смрадници.На ЧМ стадиона си го строят "бавно и полека и така няколко века".Макар че напоследък нещата малко се позабързаха.Ако не беше БХ да рекетира собствениците да построят зала Армеец,вече щяхме да играем на стадион Варна.

Този стадион във Варна,бившия Юри Гагарин дето го строят от 1242 години,на Черно море ли е?

Стадиона е на собствениците,като Общината има мисля 32%.Нормално е ЧМ да си играят мачовете с по големите отбори там,а може и Спартак да поритат на него.Гагарин НИКОГА не е бил на Черно море,а Общински такъв,но с този е малко по сложно както предполагам си разбрал.И да,строи се от времето преди България да бъде завладяна от Турция.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

gihuelo
Мнения: 5702
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот gihuelo » 04 яну 2024 19:33

Veso1913 написа:
BRF написа:
Veso1913 написа:Пожелавам ви стадиона да бъде построен,че ми писна да ходя на мачове по БГ кочините и да пикая в храстите,или в някакви химически смрадници.На ЧМ стадиона си го строят "бавно и полека и така няколко века".Макар че напоследък нещата малко се позабързаха.Ако не беше БХ да рекетира собствениците да построят зала Армеец,вече щяхме да играем на стадион Варна.

Този стадион във Варна,бившия Юри Гагарин дето го строят от 1242 години,на Черно море ли е?

Стадиона е на собствениците,като Общината има мисля 32%.Нормално е ЧМ да си играят мачовете с по големите отбори там,а може и Спартак да поритат на него.Гагарин НИКОГА не е бил на Черно море,а Общински такъв,но с този е малко по сложно както предполагам си разбрал.И да,строи се от времето преди България да бъде завладяна от Турция.



Вие сте лесни.
Остава ви един сектор и малко.
Изображение

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Строежът на ст. "Българска Армия"

Мнениеот Veso1913 » 04 яну 2024 21:23

Докато не си купя билет за откриването,не го вярвам.Иначе се радвам за всеки построен,или реновиран стадион. Тук не става въпрос за фенщина/макар че е кеф да се "ядем"/ а за елементарни удобства и път към стадиона за цели семейства.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта