17 Кръг/ЦСКА-Локо(СФ)/06.11.2022/17.15ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9497
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 17 Кръг/ЦСКА-Локо(СФ)/06.11.2022/17.15ч

Мнениеот peliforewer » 07 ное 2022 15:09

BRF написа:
mistreated написа:
BRF написа:Все някога трябваше да свърши тази серия!Можеше и да не е вчера,но............Предстоят още два трудни мача до края на полусезона във Варна и в Стара Загора и се надявам поне в единия да спечелим!
Момчетата играха добре ,но просто не успяха да вкарат 1 гол!


Мачът с Берое ще се играе догодина. Да се стягат още малко и да вземат мача във Варна.

Това не го знаех,значи във Варна в събота е финала на сезона за първенство!

Мъри нали затова рева до края на ноември да приключват всички футболни срещи, трябваше да се играе още един кръг от първенството и два кръга за Купата.Единият кръг от първенството го отложиха, в края на февруари ще ходим до Ст.Загора.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12663
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 17 Кръг/ЦСКА-Локо(СФ)/06.11.2022/17.15ч

Мнениеот BRF » 07 ное 2022 15:41

peliforewer написа:
BRF написа:
mistreated написа:
BRF написа:Все някога трябваше да свърши тази серия!Можеше и да не е вчера,но............Предстоят още два трудни мача до края на полусезона във Варна и в Стара Загора и се надявам поне в единия да спечелим!
Момчетата играха добре ,но просто не успяха да вкарат 1 гол!


Мачът с Берое ще се играе догодина. Да се стягат още малко и да вземат мача във Варна.

Това не го знаех,значи във Варна в събота е финала на сезона за първенство!

Мъри нали затова рева до края на ноември да приключват всички футболни срещи, трябваше да се играе още един кръг от първенството и два кръга за Купата.Единият кръг от първенството го отложиха, в края на февруари ще ходим до Ст.Загора.

Щом боК така е решил,кои сме ние да спорим!

Reddog
Мнения: 14
Регистриран на: 14 ное 2020 12:31

Re: 17 Кръг/ЦСКА-Локо(СФ)/06.11.2022/17.15ч

Мнениеот Reddog » 07 ное 2022 18:37

Серията в която сме е тежка и точките са повече от очакваните от мен. В момента нямаме потенциал да бутнем Лудогорец от върха, въпреки че те са ангажирани в ЕКТ. За нещо повече от второ място ще трябва да градим отбор методично и трябва да има поне още един отбор, който да е реален съперник на Лудогорец за първото място. Въпреки декларациите на Станимир Стоилов за титла, Левски нямат никакъв потенциал да застрашат отбора на Домусчиев. Аз лично съм доволен за сега от серията. Равенство в Пловдив и победа вчера точково щеше да е същото, но щяха да се приемат по-добре от феновете. :)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12663
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 17 Кръг/ЦСКА-Локо(СФ)/06.11.2022/17.15ч

Мнениеот BRF » 08 ное 2022 10:15

Reddog написа:Серията в която сме е тежка и точките са повече от очакваните от мен. В момента нямаме потенциал да бутнем Лудогорец от върха, въпреки че те са ангажирани в ЕКТ. За нещо повече от второ място ще трябва да градим отбор методично и трябва да има поне още един отбор, който да е реален съперник на Лудогорец за първото място. Въпреки декларациите на Станимир Стоилов за титла, Левски нямат никакъв потенциал да застрашат отбора на Домусчиев. Аз лично съм доволен за сега от серията. Равенство в Пловдив и победа вчера точково щеше да е същото, но щяха да се приемат по-добре от феновете. :)

Дали имаме потенциал да борим Разград няма занчение докато не познат да им ПОЗВОЛЯВАТ да губят токи-и с Ботев Пд и със Септември дори можеха за загубат домакински точки както с Арда например!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 17 Кръг/ЦСКА-Локо(СФ)/06.11.2022/17.15ч

Мнениеот MASTER_COOL » 08 ное 2022 14:21

Аз видях доста доволни физиономии на стадиона след равенството..Хората започват да са реалисти, което е добре. Отборът ни върви напред с малки и премерени крачи, но в правилната посока. Определено не играхме зле, въпреки голямата липса на основни футболисти като Матай, Де Нойер, Туфегджич, Назон !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Reddog
Мнения: 14
Регистриран на: 14 ное 2020 12:31

Re: 17 Кръг/ЦСКА-Локо(СФ)/06.11.2022/17.15ч

Мнениеот Reddog » 08 ное 2022 20:44

MASTER_COOL написа:Аз видях доста доволни физиономии на стадиона след равенството..Хората започват да са реалисти, което е добре. Отборът ни върви напред с малки и премерени крачи, но в правилната посока. Определено не играхме зле, въпреки голямата липса на основни футболисти като Матай, Де Нойер, Туфегджич, Назон !

И за мен много важно е да сме реалисти и да не се товари отбора с неоправдани цели и очаквания. Нека си подредим къщичката (а там има много работа да се върши) и тогава да се акцентираме на външните фактори. Гледал съм достатъчно мачове на български отбори тази година и за съжаление категорично сме една класа (поне) под Лудогорец (и като игра и като организация).


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта