ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот Mitata » 19 сеп 2022 15:21

Винаги може да бъде и по-зле. Проблемите на ЦСКА идват не само от калпавото управление, а и от сърдитите привърженици, които винаги намират повод да бойкотират. "Нема да им стъпим на стадиона" се превърна в редовна реплика на червените фенове. Фактът, че преди години бяхме голям клуб се оказа лош фактор за развитието на ЦСКА към момента. Всички очакват титли, големи победи в Европа, а такива напоследък липсват. Ние не сме научени да поддържаме ЦСКА и в тежките моменти, да сме до отбора, да му даваме кураж и мотивация за добро представяне.
Реално погледнато една смяна на собствениците може да доведе до по-сериозни проблеми в ЦСКА, особено ако е извършена неразумно.
Истината е, че феновете трябва винаги да сме до отбора, включително в тежките моменти, само така можем да накараме собствениците да променят техния манталитет и начин на работа, поне малко от малко.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот шивача » 19 сеп 2022 15:32

mistreated написа:
шивача написа:Ако евентуалния нов собственик няма успехи в първенството и уефа до 5г, да си ходи. Тук Сектор Г каква вина има? Или щото някой ни издържа и да го търпим вечно? Вина имат организираните, че не ходят да си изразяват недоволството на стадиона, друга вина не намирам в тях.


Какво точно разбираш под "успехи в УЕФА"? Полуфинал в ШЛ? Пак ще ти кажа - такова падение, като това на сектор Г няма. Футболът е игра, в нея винаги можеш да загубиш или спечелиш. Но да предаваш отбора си - ето това вече е жалко! Успехите не са даденост, понякога да си фен значи да подкрепяш отбора си напук на несполуките. Загубата вчера е болезнена, но е несравнима със загубата на трибуните.

Като успех за мен са добро представяне в ГРУПИТЕ на ШЛ. Ако е лига конференции, задължитено излизане от групите. Проблемът е, че с това селско мислене на ръъководството и драгият фен започна да мисли като фен на една Славия, примерно. Критерият го няма вече. Аз също го писах горе, че за мен трябва да са на стадиона и да псуват ниския богаташ оттам. Затова си прав. А предателството е това, да подариш купата на Левски. Това е причината животните и близките на тях да не ходят на стадиона. Но редовния фен не му е проблем това. Той си знае да прощава, щото може наполеончо да си иска парите или от някакъв друг страх?!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот MASTER_COOL » 19 сеп 2022 15:33

Обединието в Левски трябва да е пример и за нас....Когато пулбика и отбор са едно цяло, УСПЕХИТЕ са неизбежни !
Убеден съм, че вчера футболистите когато са излезнали на терена и са видяли съотношението по трибуните са загубили почти половината увереност в собствените сили да спечелят мача ! НЕДОПУСТИМО предателство ! СРАМНО и ГРОЗНО !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот шивача » 19 сеп 2022 15:34

Mitata написа:Винаги може да бъде и по-зле. Проблемите на ЦСКА идват не само от калпавото управление, а и от сърдитите привърженици, които винаги намират повод да бойкотират. "Нема да им стъпим на стадиона" се превърна в редовна реплика на червените фенове. Фактът, че преди години бяхме голям клуб се оказа лош фактор за развитието на ЦСКА към момента. Всички очакват титли, големи победи в Европа, а такива напоследък липсват. Ние не сме научени да поддържаме ЦСКА и в тежките моменти, да сме до отбора, да му даваме кураж и мотивация за добро представяне.
Реално погледнато една смяна на собствениците може да доведе до по-сериозни проблеми в ЦСКА, особено ако е извършена неразумно.
Истината е, че феновете трябва винаги да сме до отбора, включително в тежките моменти, само така можем да накараме собствениците да променят техния манталитет и начин на работа, поне малко от малко.

Мита, ако джудже е дал финала за купата на подуенци, ти сърдит ли ще си му? И колко сърдит?
ето му фейса, прочетете коментарите и ще разберете, що не ходят на мачовете
https://www.facebook.com/ivan.velchev.98
ето един отговорите на друг заблуден фен от Иван
Иван Велчев
Цецо Терзийски за 20 път го пиша,идеята ЦСКА беше предадена от някои играчи и ръководители на 15 май.И точно срещу онези.А ти можеш да си подкрепяш щом ти харесва ,но към момента подкрепяш това играйкането да продължи, защото щом си на стадиона явно одобряваш схемите и поляганиците...
Последна промяна от шивача на 19 сеп 2022 15:41, променено общо 1 път.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот Mitata » 19 сеп 2022 15:39

Естествено не бих бил доволен меко казано, ако сме им дали купата умишлено. Работата е там, че и на най-добрите отбори може да се случи да изиграят слаб мач, а ако са в състоянието на нашия към момента, съвсем не би ме изненадало да видя срив. Какви са доказателствата, че финалът е продаден?
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот mistreated » 19 сеп 2022 15:41

шивача написа:Като успех за мен са добро представяне в ГРУПИТЕ на ШЛ. Ако е лига конференции, задължитено излизане от групите. Проблемът е, че с това селско мислене на ръъководството и драгият фен започна да мисли като фен на една Славия, примерно. Критерият го няма вече. Аз също го писах горе, че за мен трябва да са на стадиона и да псуват ниския богаташ оттам. Затова си прав. А предателството е това, да подариш купата на говедата. Това е причината животните и близките на тях да не ходят на стадиона. Но редовния фен не му е проблем това. Той си знае да прощава, щото може наполеончо да си иска парите или от някакъв друг страх?!


То и аз искам до 5 г самолет, ама няма кой да ми го купи. Че то по твоите критерии Домусчиев досега да го бяхте изринали от Армията. Вие сериозно ли обвинявате само Ганчев, че не сме станали шампиони? Кой изгони Стамен, кой изгони Нестор, кой изгони Акрапович? Кой плюе по всеки наш юноша, когато влезе и направи грешка, от която се стигне до гол? Кой събра 60 лв за автобус?
Няма такъв филм, като биеш всичко наред, моето момче. Няма! Това не е селско мислене, това е реализъм. Другото е идиотизъм!
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот MASTER_COOL » 19 сеп 2022 15:42

Защо не могат някои от вас да приемат истината ? А тя е простичка. Към момента Левски е по-добър отбор от нас на всеки пост от 11 ! НА ВСЕКИ ! По-добри са и на треньорската скамейка. Това е положението
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот шивача » 19 сеп 2022 15:43

Mitata написа:Естествено не бих бил доволен меко казано, ако сме им дали купата умишлено. Работата е там, че и на най-добрите отбори може да се случи да изиграят слаб мач, а ако са в състоянието на нашия към момента, съвсем не би ме изненадало да видя срив. Какви са доказателствата, че финалът е продаден?

Тук няа АКО! Хора участвали на терена са им го казали. Даже случилото се с Йомов си мисля едни гадни неща.....на които е способен един дребен човечец
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот mistreated » 19 сеп 2022 15:43

Mitata написа:Естествено не бих бил доволен меко казано, ако сме им дали купата умишлено. Работата е там, че и на най-добрите отбори може да се случи да изиграят слаб мач, а ако са в състоянието на нашия към момента, съвсем не би ме изненадало да видя срив. Какви са доказателствата, че финалът е продаден?


Няма доказателства, всъщност доказателството, че НЕ Е продаден е вчерашния двубой.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот MASTER_COOL » 19 сеп 2022 15:46

шивача написа:Даже случилото се с Йомов си мисля едни гадни неща.....на които е способен един дребен човечец


Йомов е ужасно тъпо парче и като нищо е послушал фитнес инструктора си !
Прекалявате с конспирациите ! Филмари
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot и 19 госта