ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

goshev
Мнения: 1572
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот goshev » 15 май 2022 21:56

Най-важното е да си намерим треньор с качества и амбиции.Разбира се като за българските условия.Разбира се тук няма как да дойде треньор или играч доказал се поне на средноевропейско ниво.

Snatch
Мнения: 200
Регистриран на: 09 фев 2022 19:24
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот Snatch » 15 май 2022 21:57

gihuelo написа:
Snatch написа:
gihuelo написа:Заслужено ни биха .
За мен за следващия сезон трябва да останат : Матей,Кох, Евтимов,Йомов,Турицов,Юга, Кръстев,Кайседо и Канцлера и Джеферсон.
Вион хич не беше лош преди да се контузи тежко ,сега е неузнаваем.
Мухар,Варела и Лам още утре могат да ги пращат да си ходят.
Маркиньос вчера каза много добри думи за Гарсес , но той за сега нищо не показва.
Обстановката на трибуните беше страхотна ! Поздравления и на двете агитки! Ето това никога няма да го има Домуса ако ще и 40 пъти да стане шампион подред.
Съдията свири перфектно въпреки опасенията и на двете страни, даже като се замисля май не съм му гледал толкова добър мач на този съдия.

Кох за мен е мн слаб играч, не може да изнася, страх го да играе с топката. За Жеферсон сериозен ли си? Той пас напред няма, ама ще го мъчим още някоя година барем даде един. Днес халфовата ни линия беше от 2-ма бека и един пълен дърводелец. Като единият бек даже го играеше плеймейкър. Еми с тези играчи толкова.

Кох играеше добре с Матей. Той какво да направи днес? Лам ли да пази , някой от Левски ли да пази . Добре че Бари е супер дърво та не стана по голяма загуба.
За мен Джеферсон е добър футболист. Заспива като опорен халф.
Спомни си момента когато Уелтън остана сам срещу него и вратата , какво му се случи.

Нз за мен Жеферсон не става. Според мен ни трябва някой, който бързо обработва топката и изнася добре, а Жеферсон с тези пасове настрани и назад не ми се връзва. Колкото до Кох, по-добре ще седи до Матей някой по-бърз и пъргав защитник, защото и двамата сега ми идват леко тромави, а с топка в крака и бая спънати. Абе като цяло поне 2/3 от отбора трябва да се замени.
Keep Walking

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот GA_ veliki » 15 май 2022 23:06

djd написа:Честита купа на Левски!
Този сезон практически не се отличаваше от останалите през последните 5-6 години. След зимната пауза абсолютно винаги отборът не е във форма, голяма част са контузени, а други - с картони. Нямам обяснение на какво се дължи това, но е факт, че то се повтаря всяка година, а мерки не се вземат. Росен Животното беше казал преди, че липсва лекар, че липсват медикаменти за възстановяване. Не знам докъде стигнаха нещата по този въпрос.

заеви заяжданията, Когато ГГ каза че е заможен и "ша ва издържа" вероятно имал предвид, че ще е с пари от евротурнирите и трансфери. При това положение всеки тренер ще гледа да вкара отбора във форма за квалификациите в евротурнирите. От продажните джурналя (да не ги изброявам) победите над Лилепая , май така се казваха, ще се представят като върха на сладоледа.
После твправата, някой друг изходящ трансфер на първия кандидат и е ОК .Пък 2рия полу сезон кучета го яли ,да се укрепим по някакъв начин за евротурнирите пак е супер. И следващия сезон пак същия роман. Ще е кофти , но мисля че Левскарите ще тръгнат по същия път
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1925
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот glarus_ds » 15 май 2022 23:19

soilwork написа:Честито на сините. Заслужено спечелиха, макар и на хартия с по-слаби футболисти,които до преди два месеца не можеха да ходят след 50 минути игра. От този отбор на ЦСКА трябва да останат Евтимов, Турицов, Матей и Кох. Всичко останало да се разкара незабавно.

Благодарим, поздрави и за вас. Нека не забравяме, че това е една игра за джентълмени! Харесва ми поведението и на двамата треньори и дано занапред омразата бъде притъпена и да ставаме свидетели на празници по трибуните и си позволяваме само шеги и закачки, както е било едно време, когато един до друг са сядали фенове на различни отбори един до друг и не е имало никакви проблеми.
CHELSEA

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот delqnski47 » 16 май 2022 00:30

glarus_ds написа:
soilwork написа:Честито на сините. Заслужено спечелиха, макар и на хартия с по-слаби футболисти,които до преди два месеца не можеха да ходят след 50 минути игра. От този отбор на ЦСКА трябва да останат Евтимов, Турицов, Матей и Кох. Всичко останало да се разкара незабавно.

Благодарим, поздрави и за вас. Нека не забравяме, че това е една игра за джентълмени! Харесва ми поведението и на двамата треньори и дано занапред омразата бъде притъпена и да ставаме свидетели на празници по трибуните и си позволяваме само шеги и закачки, както е било едно време, когато един до друг са сядали фенове на различни отбори един до друг и не е имало никакви проблеми.

Мачът си протече супер, като изключим ракетите.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот delqnski47 » 16 май 2022 00:33

gihuelo написа:Заслужено ни биха .
За мен за следващия сезон трябва да останат : Матей,Кох, Евтимов,Йомов,Турицов,Юга, Кръстев,Кайседо и Канцлера и Джеферсон.

Ами те ЩЕ останат само те, другите повечето им изтичат договорите . :D
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот delqnski47 » 16 май 2022 00:52

Най разочароващото е, че в наличен състав имахме една шайка с изтичащи договори, които нямаше как да не пуснем поради липса на друг. И те просто не бяха на тоя мач и изобщо не се вписваха в цялата картинка. Не ми е толкова за тенекето колкото до тва, че на терена излезнаха некви дет просто не искаха да участват в битка.
Отборът ще претърпи сериозен ''рефреш'' на предстоящия трансферен прозорец, което е много хубаво.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот Corwin » 16 май 2022 01:00

Виждам, че много цесекари са намерили сили да честитят победата на Левски. Респект. Като атмосфера мачът беше в топ 3 от на последното десетилетие, благодарение и на двете агитки.
От повече мачове с по 40 000 на трибуните българският футбол може само да спечели.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот шивача » 16 май 2022 08:43

истината е, че подуенци ги бутаха за тая купа и си ги добутаха. Затова трябваше Славия да играе с тях на финала, поне да не участваме в цирк. Върнете си мача и вижте играта на лам, кери и кайседо. Оставам на страна мухар, джеферсон и вион, които са си трагични по принцип.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЦСКА - Левски 15.05, Неделя от 17:00

Мнениеот boabbb » 16 май 2022 08:56

Все съм виждал да падаме, ама толкова бездушно ... Доста хора има за гонене, начело с треньора. Пардю е треньор с име, но аз не виждам как ще се впише тук. Гришата направо да си назначи Оловото за треньор, той е толкова важен за тоя отбор, нали някой трябва да сваля мангалите от дърветата да ни ги води :D Такъв мач с мангали не се взима - поне не с чуждестранни, Филип Кръстев не го броим :D На онези българите им играха най-силно, черните повече подпомагаха - един не кой знае какъв футболист като Кристиян Малинов щеше да свърши работа колкото Мухар и Вион, взети заедно. Щото тия двамата изобщо не знаят къде се намират и за какво се играе (купата я заебете, нещата са принципни). Иначе честито на сините, надиграха ни отвсякъде, мангала и той беше за гонене първото полувреме, което само показва колко мозък може да има подобно същество. Ако има нещо положително от тоя мач, то това е, че Левски се завръща в евротурнирите :)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта