28 Кръг/Лудогорец-ЦСКА/30.04.2022/20.00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15066
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 28 Кръг/Лудогорец-ЦСКА/30.04.2022/20.00ч

Мнениеот miro_rz » 30 апр 2022 22:21

W84me написа:Нещата отиват на разгром.

Бесен съм, даже не се хвърлиха нашите!
Добър сезон, 4:0, 2:0, 0:1, 5:0 с конкурените!
Изображение

Потребителски аватар
goteborg
Мнения: 508
Регистриран на: 07 сеп 2008 01:13
Контакти:

Re: 28 Кръг/Лудогорец-ЦСКА/30.04.2022/20.00ч

Мнениеот goteborg » 01 май 2022 03:48

По принцип не коментирам "вашия двор". Сега обаче не мога да не споделя радостта си от тази "катастрофа". Признавам, тъпо е да злорадстваш, не ми прави чест, но го заслужавате, предвид всичката ви ненавист към нас, сините и подигравките към нас, относно негативните ни резултати и незавидното ни финансово състояние, до преди няколко месеца. Съвет: бъдете по- умерени в бъдеще, щото палачинката се обръща. Само ЛЕВСКИ!
Save Ukraine!

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: 28 Кръг/Лудогорец-ЦСКА/30.04.2022/20.00ч

Мнениеот Непринуден » 01 май 2022 14:29

Отговор.

[offtopic]Прав си, но с обратен знак. Докато ЦСКА се чудеше как да се измъкне отстрани имаше някакви тъпи усмивки под покровителството на Спас и Черепа. Явно си абсолютен слепец. По-нататък е същото. Настроението беше това което описваш, но у червените и те се радваха на прокобота. Ей така като справедливо наказание. Техния съвет беше също този твоя, бъдете по-умерени и не се занимавайте с нашите проблеми.

За финал. След кривата ти и грозна усмивка в поста ти как ще се почувстваш ако загубите купата от жалкия катастрофирал с 5 гола отбор? Дай определение за отбор паднал от отбор пълна трагедия. Какви ще да сте? Тъпанари, лайнари, помияри.......или може би ПАК прокобата се е намесила :)

Последното е неуместно.
1. Дори аз не пиша в червения форум с див вик само ЦСКА защото не съм някакъв свръх наркотизиран сектант.
2. Водят се диалози, а не резки неадекватни викове при това сред хора които очевидно няма да ти ги споделят.
3. Чувстваш се герой викайки във форума на съперника? Искаш ли да видиш колко сте смешни? Ще напиша същото във вашия форум и мога да ти кажа отсега резултата. За разлика от твоя пост в червения форум моя в синия ще бъде изтрит. Причината е една и съща. По-големия отбор сме и тук никой няма да се занимава с по-малки играчи. Обратно. При по-малкия вечно мъчещ се да наподобява големия реакцията щее като твоята, свръх реактивна наркотизирана, моментално ще ми изтрият поста.
4. Левски не се пише ЛЕВСКИ. Или си глупак викащ по форуми опитващ се да привлече вниманието, че и ти си нещо или сте абревиатура или каквото и да е там. Не и истинското, че сте си кръстили отбора на името на български революционер.

Знам, че няма смисъл. От другите ти постове съдя, че едва ли си разбрал. Спокойно не си сложен. Ние разбрахме, че мразиш всичко покрай ЦСКА, крещиш наляво и надясно Левски, макар и неправилно, когато най-често е мъка било прокоба, а сега при обратното някак си е хубав деня и те кефи да пишеш. Не се притеснявай, не си единствен. Повечето сте елементарни.[/offtopic]
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

goshev
Мнения: 1572
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 28 Кръг/Лудогорец-ЦСКА/30.04.2022/20.00ч

Мнениеот goshev » 01 май 2022 23:18

Защо сектата "Стойчо" се скри и мълчи?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта