18 Кръг/Пирин - ЦСКА /5.12.2021/16.45ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

goshev
Мнения: 1560
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 17 Кръг/Пирин - ЦСКА /5.12.2021/16.45ч

Мнениеот goshev » 05 дек 2021 18:55

helemong написа:Това не е футбол. Прав е Стойчо. Трябват 7-8 нови качествени чужденци. Освен това отишли само 500 човека и някои от тях не пееха, а чоплеха семки. Ако бяха отишли 3-4 хиляди играта щеше да е съвсем друга.

Няма играчи няма публика - Стойчо сам срещу всички!

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 17 Кръг/Пирин - ЦСКА /5.12.2021/16.45ч

Мнениеот obi4am_pirin » 05 дек 2021 18:57

The_Miz написа:
obi4am_pirin написа:Ахахаха браво Манолка.Нанков и Стойчо му се смеехаа преди малко.А смейте се сега.

Манолев от ПСВ сега се бори да не изпадне с Пирин. Доста смешен си остава :D

А вие кога ще вземете повече от калъфка?Цяла декада...
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 17 Кръг/Пирин - ЦСКА /5.12.2021/16.45ч

Мнениеот Skywalker » 05 дек 2021 18:58

Gotzev.88 написа:
Skywalker написа:Когато футболистите на даден отбор са тъпи и без капка интелект, си заслужават да стават за смях ! Върнаха се назад, да пазят 1:0 срещу Пирин ! Олигофрени ! С какво ще се оправдават сега ?


В Пирин са само интелектуалци... Футболистите сам сами са си решили да се върнат да пазят резултата, или?

То не е необходимо да са интелектуалци за да вземат това, което им даваш. Даваш им шанс да вкарат, ще вкарат и без да са шахматисти. Ама защо сме толкова тъпи да им даваме шанс да вкарат !? Водиш с гол на Пирин, ами играй за втори, пресирай ги, не им давай спокойствие. Те спряха, като някакви търтеи и чакаха да свърши времето, при 1:0 ! Един удар, един гол за Пирин. Страшни сме ! Шампионски амбиции :)

The_Miz
Мнения: 324
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: 17 Кръг/Пирин - ЦСКА /5.12.2021/16.45ч

Мнениеот The_Miz » 05 дек 2021 19:02

obi4am_pirin написа:
The_Miz написа:
obi4am_pirin написа:Ахахаха браво Манолка.Нанков и Стойчо му се смеехаа преди малко.А смейте се сега.

Манолев от ПСВ сега се бори да не изпадне с Пирин. Доста смешен си остава :D

А вие кога ще вземете повече от калъфка?Цяла декада...

Взехме купата преди няколко месеца. А и все си мисля, че калъфка е по-добре от това да се бориш да не изпаднеш :D

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: 17 Кръг/Пирин - ЦСКА /5.12.2021/16.45ч

Мнениеот Gotzev.88 » 05 дек 2021 19:05

Skywalker написа:
Gotzev.88 написа:
Skywalker написа:Когато футболистите на даден отбор са тъпи и без капка интелект, си заслужават да стават за смях ! Върнаха се назад, да пазят 1:0 срещу Пирин ! Олигофрени ! С какво ще се оправдават сега ?


В Пирин са само интелектуалци... Футболистите сам сами са си решили да се върнат да пазят резултата, или?

То не е необходимо да са интелектуалци за да вземат това, което им даваш. Даваш им шанс да вкарат, ще вкарат и без да са шахматисти. Ама защо сме толкова тъпи да им даваме шанс да вкарат !? Водиш с гол на Пирин, ами играй за втори, пресирай ги, не им давай спокойствие. Те спряха, като някакви търтеи и чакаха да свърши времето, при 1:0 ! Един удар, един гол за Пирин. Страшни сме ! Шампионски амбиции :)


Въпросът ми беше- играчите сами ли си решават да се върнат и да пазят резултата? Сами ли решават да спрат с пресата? Кайседо и Йомов сами ли се смениха, за да им се пазят силите, вместо да търсят втори гол? Свършил ли е мачът при 1:0, та правим смени с цел да пазим сили? Стойчо къде е в играта? Не че разполага с уникални играчи, ама сърдитите старчета на Пирин, предпоследни в класирането, получили 32 гола в 18 мача...

goshev
Мнения: 1560
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 17 Кръг/Пирин - ЦСКА /5.12.2021/16.45ч

Мнениеот goshev » 05 дек 2021 19:12

Gotzev.88 написа:
Skywalker написа:
Gotzev.88 написа:
Skywalker написа:Когато футболистите на даден отбор са тъпи и без капка интелект, си заслужават да стават за смях ! Върнаха се назад, да пазят 1:0 срещу Пирин ! Олигофрени ! С какво ще се оправдават сега ?


В Пирин са само интелектуалци... Футболистите сам сами са си решили да се върнат да пазят резултата, или?

То не е необходимо да са интелектуалци за да вземат това, което им даваш. Даваш им шанс да вкарат, ще вкарат и без да са шахматисти. Ама защо сме толкова тъпи да им даваме шанс да вкарат !? Водиш с гол на Пирин, ами играй за втори, пресирай ги, не им давай спокойствие. Те спряха, като някакви търтеи и чакаха да свърши времето, при 1:0 ! Един удар, един гол за Пирин. Страшни сме ! Шампионски амбиции :)


Въпросът ми беше- играчите сами ли си решават да се върнат и да пазят резултата? Сами ли решават да спрат с пресата? Кайседо и Йомов сами ли се смениха, за да им се пазят силите, вместо да търсят втори гол? Свършил ли е мачът при 1:0, та правим смени с цел да пазим сили? Стойчо къде е в играта? Не че разполага с уникални играчи, ама сърдитите старчета на Пирин, предпоследни в класирането, получили 32 гола в 18 мача...

При победа заслугата е на треньора, при загуба или равен вината е на играчите.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 17 Кръг/Пирин - ЦСКА /5.12.2021/16.45ч

Мнениеот obi4am_pirin » 05 дек 2021 19:14

The_Miz написа:
obi4am_pirin написа:
The_Miz написа:
obi4am_pirin написа:Ахахаха браво Манолка.Нанков и Стойчо му се смеехаа преди малко.А смейте се сега.

Манолев от ПСВ сега се бори да не изпадне с Пирин. Доста смешен си остава :D

А вие кога ще вземете повече от калъфка?Цяла декада...

Взехме купата преди няколко месеца. А и все си мисля, че калъфка е по-добре от това да се бориш да не изпаднеш :D

Е!Щом ви устройва калъфката...Поздравления!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

peliforewer
Мнения: 9481
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 17 Кръг/Пирин - ЦСКА /5.12.2021/16.45ч

Мнениеот peliforewer » 05 дек 2021 19:28

Като се обърне каруцата пътища много,при гола на Пирин Лам и Баи гледаха отстрани как трима защитника от ЦСКА са срещу трима от Пирин.Вярно че сме в България и няма пари за качествени чужденци,но по-добре да играят млади българи отколкото такива от трети,четвърти дивизии от чужбина.Чинков свиреше фалове срещу Пирин само като трябваше да показва жълт картон,даже и не разгледаха опита на Занев да счупи крака на Кери за червен картон.Блатер пак позна,Манолев беше пробит.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 17 Кръг/Пирин - ЦСКА /5.12.2021/16.45ч

Мнениеот W84me » 05 дек 2021 19:39

Еее, съдията ли пак е виновен? Ако искаше да прави нещо, можеше да изгони ватерболиста за втори жълт картон, не знам как се казва човека, ама хвана топката с 2 ръце.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 17 Кръг/Пирин - ЦСКА /5.12.2021/16.45ч

Мнениеот Ozzimozzi » 05 дек 2021 19:45

W84me написа:Еее, съдията ли пак е виновен? Ако искаше да прави нещо, можеше да изгони ватерболиста за втори жълт картон, не знам как се казва човека, ама хвана топката с 2 ръце.

Глупости! За пореден път доказваш, че нищо не разбираш от правилата, та не те знам какъв съдия си бил! :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта