Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / Заря (Луганск) - ЦСКА / 04.11.2021/ 19:45 ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / Заря (Луганск) - ЦСКА / 04.11.2021/ 19:45 ч

Мнениеот BRF » 05 ное 2021 11:53

Plovdiv_1926 написа:Тва българинът е голям мрънкалник наистина. Вие вече направихте чудо на два пъти този сезон, като отстранихте на два пъти по-силни от вас отбори. На Осийек не им върви явно с вас, щом си се движат в Хърватска наедно като точки с Динамо и Рийека, то хич не са случайни. Пилзен пък в момента са пред Славия Прага, която две години размяташе всякакви отбори из Европа. При нас беше същото Тунчев елиминира Словацко, които си се движат на 1-2 точки от Пилчен и Славия, въобще не са случайни, после беше на много малко да бие Копенхаген в домакинския мач с полуразпродаден отбор, но след това този полуразпродаден отбор съвсем нормално забуксува, без да е напипал ритъма и сработката и веднага почна да се плюе по него и да се иска махането му. При вас същата работа, даже още по-абсурдна. Най-добрите ви играчи всеки прозорец ги разпращат някъде с 300/ Тиаго, Соу, оня Бикел, Антов/, да не говорим, че взехте Бруно, който играе без крила, като имахте 7-8 крила, сега взимате Стойчо, който е в схема с крила, а имате 3-4 само :lol:

Самото ви влизане в групите е огромен успех, играете не чак толкова лошо, като излючим мача с Рома и тука режете вени, че не може да излезете от групи с по-силни от вас отбори. Не знам от тези футболисти какво очаквате, Баи и тоя холандеца са трагични и двамата, центърът ви, като го гледах срещу нас също не е кой знае какво, тоя Мухар не знае кво се случва. Юга е много здраво биче, миналата година ви беше от голяма полза, не знам защо са го закотвили на пейката основно.

Общо взето си ми спестил писането,благодаря!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / Заря (Луганск) - ЦСКА / 04.11.2021/ 19:45 ч

Мнениеот ivo55 » 05 ное 2021 11:55

Никой не подарява бе зпари класните си играчи и то при вече започнал сезон. Стига мрънкане.
Няколко пъти бе казано, че отбор ще се прави поне още 2 трансферни прозореца. Няма да мачкаме в Европа още дълго, защото вероятно сме в "топ 5" на отборите с най нисък годишен бюджет, влезнали в групите. Това ни е тавана в момента.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Plovdiv_1926
Мнения: 1226
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / Заря (Луганск) - ЦСКА / 04.11.2021/ 19:45 ч

Мнениеот Plovdiv_1926 » 05 ное 2021 12:08

mistreated написа:
Plovdiv_1926 написа:Самото ви влизане в групите е огромен успех, играете не чак толкова лошо, като излючим мача с Рома и тука режете вени, че не може да излезете от групи с по-силни от вас отбори. Не знам от тези футболисти какво очаквате, Баи и тоя холандеца са трагични и двамата, центърът ви, като го гледах срещу нас също не е кой знае какво, тоя Мухар не знае кво се случва. Юга е много здраво биче, миналата година ви беше от голяма полза, не знам защо са го закотвили на пейката основно.


Аз не виждам някой да реже вени, че няма да излезем от групите. Какво точно можем да видим от Баи, като той влиза за по 10-15 минути? Даже и с толкова малко игрово време има 2 гола, а оня малоумник е всеки мач титуляр и е напълно безполезен! Ей за това се мрънка. Защо взехме Калоян, като нямаме крила, а имаме в момента 4 централни нападатели за схема с 1? Последните мачове сме трагедия. Кой пусна Мухар и Вион срещу вас за сметка на Юга и Жеферсон, аз ли? Та ние до влизането на двамата нямахме атака в този мач.

Не мога да ти отговоря с такива детайли, то и вие сигурно не можете. За нападатели сигурно Кайседо го бутат да го продадат и после ще гледат да развият Кръстев или този черничкия друго.

Просто нямате отбор за два фронта, даже три с купата и има нужда от някакви ротации. Даже и за един не бих казал, че имате, та вие в центъра от трима 3 играчи имате поне двама във всяка конфигурация, които са преквалифицирани. Кери като плеймейкър и един бек за дефанзивен. Вион на бека миналата година игра добре в няколкото мача, които съм гледал, не знам защо се прехласнаха по на Акрапович свирката и оттогава го пускат само като дефанзивен.

Не виждам с който и да е треньор да можете да бутнете Лудогорец с този ви състав и да постигнете повече от това в Европа. Миналата година определено бяхте по-силни на всеки пост почти.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / Заря (Луганск) - ЦСКА / 04.11.2021/ 19:45 ч

Мнениеот mistreated » 05 ное 2021 12:09

ivo55 написа:Никой не подарява бе зпари класните си играчи и то при вече започнал сезон. Стига мрънкане.
Няколко пъти бе казано, че отбор ще се прави поне още 2 трансферни прозореца. Няма да мачкаме в Европа още дълго, защото вероятно сме в "топ 5" на отборите с най нисък годишен бюджет, влезнали в групите. Това ни е тавана в момента.


Погледни пак какви отбори има в групите!
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / Заря (Луганск) - ЦСКА / 04.11.2021/ 19:45 ч

Мнениеот Skywalker » 05 ное 2021 14:40

Аз не, че съм футболен специалист, но ми направи впечатление в този мач, че най опасните положения, които направихме, бяха след пробиви през центъра. С центрирания от крилата, всеки път е абсолютно нищо. Ама пък през центъра много им сечехме отбраната. Ако целехме вратата, както онези го правят, можехме да вкараме поне два.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / Заря (Луганск) - ЦСКА / 04.11.2021/ 19:45 ч

Мнениеот ivo55 » 05 ное 2021 15:01

Аз като любител видях, че тия на бековете имат страшни рендета, а на нас едното крило ние е полуидиот, а другото излезе май от форма. Ама това са ни, по-добри в момента нямаме. Та в тази връзка май е нормално положенията да са ни през центъра.

Но много ми хареса, че целия мач буквално ги мачкахме и сякаш бяхме домакини. А те като цяло са много по снажни. Което означава, че е свършена добра работа от треньорите и вече сме ОК поне като физическа подготовка. Вече голмайсторските умения или ги имаш или не, тренировките помагат, ама мога да се хвана на бас, че тоя Вилдсхут никога няма да стане крило, което вкарва много голове. Колкото и да тренира.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
batiaro
Мнения: 4
Регистриран на: 08 мар 2014 18:36
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / Заря (Луганск) - ЦСКА / 04.11.2021/ 19:45 ч

Мнениеот batiaro » 05 ное 2021 15:26

Като ги гледах снощи как нищо не играха направо не ми се мисли какъв бой ще ядем от Бодьо и от Рома.
После гледах Марсилия и Лацио.....еми друга планета са.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / Заря (Луганск) - ЦСКА / 04.11.2021/ 19:45 ч

Мнениеот delqnski47 » 05 ное 2021 16:25

Това положение на Вилдсхут, който просто седи в малкия пенал с топката и гледа вратаря им докато другите дойдоха и му я взеха, ми напомни на времената, когато играх Фифа... :lol: :lol: :lol: :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / Заря (Луганск) - ЦСКА / 04.11.2021/ 19:45 ч

Мнениеот Mitata » 05 ное 2021 17:57

Вчера нашите се раздадоха, но за съжаление липсата на класа ни лиши от по-добър резултат. Трудно ни е да организираме атаките, съпътствани с много спорни или неточни подавания, от грешни решения на офанзивните футболисти. Рядко стигаме до голови положения, няма го Тиаго, който да шутира опасно от дистанция.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / Заря (Луганск) - ЦСКА / 04.11.2021/ 19:45 ч

Мнениеот Вълчан » 05 ное 2021 19:20

Тиаго ви бе лидер които не се страхуваше да лъже по 2-3ма както и да шутира отвсякъде. Та този плешивец се опитваше дори с глава да вкарва. Да не говорим какъв поглед имаше върху играта. Соу беше егати хиената. Как бягаше и натискаше противниците.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 26 госта