ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10144
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот шивача » 22 окт 2021 22:25

honda написа:Не пиша за да се заяждам, но по моя информация вчера на Ст.Младенов много сериозно са му дърпали ушите и му е бил даден ултиматум или да излезе от групата или да бъде пред Лудогорец преди началото на пролетния сезон,ако това не се случи ,щял да бъде уволнен.
Доколкото разбирам 4-та футболисти дето взехте по настояване на Ст.Младенов след като се класирахте в групите на ЛК са ви стрували над 2 млн евро. Като вашия човек е гарантирал,че с тях ще излезете от групата,което значи едни 4-5 млн евро допълнително, но ако това не се случи, то общо взето премията ви от влизане в групите е отишла на вятъра. А и едва ли някога ще имате друг такъв шанса в групите на ЕКТ да бъдете с два отбора с по-евтини състави от вас.
Отделно до момента няма индикация Вл. Антов да бъде закупен ,до момента не може да хване ръка в отбор заплашен от изпадане от Серия Б. и е много вероятно наема му да приключи още преди Нова Година и да се окажете с 6-ма централни защитници с обща заплата от над 250 хил лв на месец.
Иначе за мача - според мен второто полувреме Ст.Младенов не реагира на променената схема на състава на Зоря - гледах мача по украински канал и точно това коментираха на почивката. Иначе за мен резултата от мача беше равен. Ако аз бях съдия щях да свиря дузпа на положението на Баи ,но може и да свири може и да не се свири. За другите положения много трудно ще се свири дузпа без ВАР. Иначе съдията можеше да извади чк и на Матай и на Лам доста преди този на Вион, иначе чк на французина е безспорен . Първото полувреме играхте доста активно,но да си кажем честно не създадохте някакви кой знае какви положения- в целия мач нямаше момент в който ваш играч да може да нанесе прицелен удар. Докато украинците имаха 3 такива ситуации ( и трите бяха от средна дистанция и единия стана гол)

Споко, това не е заяждане, а дребна интрижка :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот Mitata » 23 окт 2021 01:16

шивача написа:
honda написа:Не пиша за да се заяждам, но по моя информация вчера на Ст.Младенов много сериозно са му дърпали ушите и му е бил даден ултиматум или да излезе от групата или да бъде пред Лудогорец преди началото на пролетния сезон,ако това не се случи ,щял да бъде уволнен.
Доколкото разбирам 4-та футболисти дето взехте по настояване на Ст.Младенов след като се класирахте в групите на ЛК са ви стрували над 2 млн евро. Като вашия човек е гарантирал,че с тях ще излезете от групата,което значи едни 4-5 млн евро допълнително, но ако това не се случи, то общо взето премията ви от влизане в групите е отишла на вятъра. А и едва ли някога ще имате друг такъв шанса в групите на ЕКТ да бъдете с два отбора с по-евтини състави от вас.
Отделно до момента няма индикация Вл. Антов да бъде закупен ,до момента не може да хване ръка в отбор заплашен от изпадане от Серия Б. и е много вероятно наема му да приключи още преди Нова Година и да се окажете с 6-ма централни защитници с обща заплата от над 250 хил лв на месец.
Иначе за мача - според мен второто полувреме Ст.Младенов не реагира на променената схема на състава на Зоря - гледах мача по украински канал и точно това коментираха на почивката. Иначе за мен резултата от мача беше равен. Ако аз бях съдия щях да свиря дузпа на положението на Баи ,но може и да свири може и да не се свири. За другите положения много трудно ще се свири дузпа без ВАР. Иначе съдията можеше да извади чк и на Матай и на Лам доста преди този на Вион, иначе чк на французина е безспорен . Първото полувреме играхте доста активно,но да си кажем честно не създадохте някакви кой знае какви положения- в целия мач нямаше момент в който ваш играч да може да нанесе прицелен удар. Докато украинците имаха 3 такива ситуации ( и трите бяха от средна дистанция и единия стана гол)

Споко, това не е заяждане, а дребна интрижка :mrgreen:


[offtopic]Хондата не ме изненадва, той умира за подобни историйки/интрижки, може би съчинени от самия него или дочути от оттук оттам, истории в стил ЕЖК. Числата му са тотално грешни, първо ГГ не е вадил 2 млн. евро за новите футболисти, пожелани от СМ. 250 хиляди бяха дадени за Калоян Кръстев, не е невъзможно за наема на Мухар също са платени 100-200 хиляди, но може и по-малко, нищо чудно без пари да е взет. Лам и Метц са взети като свободни агенти. Платено е и на футболни агенти, максимално по 50 хилки на футболист. С други думи, както и да погледнем платени са не 2 млн. евро, а сумарно преко сили не повече от 500-600 хиляди евро, което също не е малка сума. Но е възможно Ганчев да е извадил за четиримата не повече от 400 хилки.

Другата лъжа на Хондата е, че ЦСКА щял да получи още 4-5 млн. евро, ако излезе от групите. Работата е там, че даже ЦСКА да бе спечелил и 6-те си мача в групата щеше да получи около 3 млн. евро за тях и няколко стотин хиляди за излизането от групата. Само че няма как ЦСКА да спечели и 6-те си мача и това е пределно ясно на Ганчев. Възможният максимум за излизане от групите бе някъде около 2,5-3 млн. евро, т.е. по-малко отколкото ЦСКА спечели от влизането в групата.

Трето, заплатата на 6-те централните защитници щяла да стане 250 хиляди лева, ако Антов се завърне. Даже заплатата на 4-мата чужденци - Лам, Метц, Кох и Матей да е по 20 хиляди евро на човек, в което много се съмнявам, се получава сумата от 160 хиляди лева. Антов и Гълъбов като млади българчета надали получават повече от 10 000 лв. месечно. Съвсем друг е въпросът, че в даден момент заради трайната контузия на Кох и наема на Антов ЦСКА бе останал само с 2-ма ЦЗ и привличането на поне още един такъв бе задължително.

Този човек има сериозни проблеми, идващи най-вероятно от омразата му към ЦСКА. Но неговите интрижки не ме изненадват, само преди месец - два водих спор с Хондата относно разходите на ЦСКА. Той беше 100% убеден, че те били 30-35 милиона лева годишно. Е, не можах да го убедя, че не е така. Беше готов да се обзаложи с мен на марково уиски. Пожалих го, отказах. Оказа се, че разходите през 2020 г. са малко над 22 милиона и че ЦСКА даже е на печалба.

Другата лъжа, в случая полуистина е, че на Стойчо е бил поставен ултиматум за излизане от групата или да направи ЦСКА шампион. Истината е, че на играчите беше обещана премия за излизане от групите в размер на 1 млн. лева, така поне бе отразено в сайтовете. Също така Ганчев е поискал ЦСКА да стане шампион още през настоящия сезон, не чак през следващия сезон както първоначално обяви намерението си СМ. Съвсем друг е въпросът, че Ганчев и без ултиматум, нещо повече след шумно публично потупване по рамото на екзекутора на Ливърпул е в състояние да уволни СМ по всяко време.[/offtopic]
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 23 окт 2021 09:23

Ми като е интрижка, поне да вземе да каже и КОЙ точно му е дърпал ушите и му е давал ултиматуми....
Стойчо, от времето си в Берое, със сигурност знае неколко думички на езика, който се говори в региона... ?? :lol:

П.П. Време му е вече да го уволняват Стойчо и да идва Любо...
Последна промяна от Air_Smuggler_FU на 23 окт 2021 09:28, променено общо 1 път.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта