9 Кръг/ ЦСКА - Левски / 26.09.2021 / 16:30 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 9 Кръг/ ЦСКА - Левски / 26.09.2021 / 16:30 ч.

Мнениеот delqnski47 » 26 сеп 2021 21:16

Има и умора при нашите , не забравяйте
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: 9 Кръг/ ЦСКА - Левски / 26.09.2021 / 16:30 ч.

Мнениеот Непринуден » 26 сеп 2021 21:23

Изравнителния гол беше същата работа, но в още по-голяма степен.

Докато сините защитници се чудеха кой покрива, ще се прави ли нещо (да парираш с тяло, шпагат, каквото и да е), а синия вратар не знаеше ще се хвърля ли да опазва вратата и така си остана прав при гола все едно още е центрирането към Кери, ирландеца набързо напрпави две докосвания. Не много идеално за успокояване на топката и не много силно и прецизно, но важно, че е в целта........и футболния интелект успя. Гол докато сините обмислят действията си, които обаче трябваше да са направени в минал момент, а не както им изглежда в бъдещ.

Понякога с акъл стават нещата. И Стоичков на европейското срещу Румъния в първите минути хукна като в махалата ей тъй, набързо тъп удар с боц и ..............гол............а румънците не успяха да осмислят ситуацията.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: 9 Кръг/ ЦСКА - Левски / 26.09.2021 / 16:30 ч.

Мнениеот sly » 26 сеп 2021 21:42

Не е до умора,по-скоро смятам че ЦСКА игра за с едно наум за мача в четвъртък,все пак и премията ще е по-голяма ;) .
И другия момент е ,че за чужденците особено новите този мач си е срещу отбор от долната полувина на класирането,независимо кой им е внушавал ,че това не е така и ,че мача е специален за феновете.След победата макар и минимална на Стойчо не му остава нищо друго освен да ги оправдае с натрупана умора и да ги поздрави разбира се.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 9 Кръг/ ЦСКА - Левски / 26.09.2021 / 16:30 ч.

Мнениеот djd » 26 сеп 2021 22:30

Непринуден написа:
Old_death написа:
Ozzimozzi написа:
CaptainBertorelli написа:
goshev написа:
Ozzimozzi написа:Никакъва вина за този гол. Това е абослютен шанс от такава дистанция да хване топката!

Топката лети точно срещу лицето на Бусато и вместо да си свие китките в юмруци той ги разперва и те се огъват.Дори предполагам, че се е опитал в неговия си стил да избие топката над гредата с пръсти.

От такова разстояние, нито изпълнител, нито вратар имат идея, къде ще иде топката. Лотария, а Бусато няма вина!

Абсолютно!

Прибавете към това и светещото в очите слънце!


Може е и да бъркам, но според мен можеше да има по-добра вратарска реакция и още повече на Жеферсон. Ако на база физика мога да допусна, че е било трудно заради малко разстояние, малко време, насрещно слънце, на база футболен интелект можеше да се нагодят с изпреварващи действия. То ако нещо можеше да извлече Левски най-вероятното беше това. Техен играч отклонява топка след корнер. Какво може да се очаква? Някаква добавка според ситуацията от син. По подобие третия гол срещу Пилзен на Матей. Няма да я умува атакуващия футболист. Един Малдини или Барези просто щеше чисто умно да е там, където секунда по-късно Миланов прави ножица, но вече няма никаква топка (изчистена е). По действията и погледа на Жеферсон останах с впечатление, че анализира ситуацията и я осмисли изцяло...........точно когато Бусато отчаяно се опита да парира топката.

Да, и аз мисля, че Джеферсон трябваше да я изчисти тази топка, а не да я пропуска.

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 9 Кръг/ ЦСКА - Левски / 26.09.2021 / 16:30 ч.

Мнениеот peliforewer » 26 сеп 2021 22:45

Пичове мачът свърши и ЦСКА го изиграха по най-умния начин.Допуснаха гол от едно изключително отиграване на рожбата на школата на Литекс Миланов и след това изцяло контролираха мача и това 2-1 е най-малкото с което се оттърваха левскарите.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 9 Кръг/ ЦСКА - Левски / 26.09.2021 / 16:30 ч.

Мнениеот Skywalker » 27 сеп 2021 00:03

Още, като започна мача, даже и от преди това се виждаше и беше ясно, че ще ги треснем. Затова играхме толкова лежерно и спокойно. Този мач нямаше, как да отиде в друга посока. Интересното е друго ! Така ги бихме нежно, че чак на подуенските им хареса и по всичко личи, че са доволни и даже се смятат за равностойни и са щастливи :) Да го лупаш и той да се радва и да е доволен ! Висша степен на лупане във футбола :mrgreen:

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: 9 Кръг/ ЦСКА - Левски / 26.09.2021 / 16:30 ч.

Мнениеот soilwork » 27 сеп 2021 01:42

Честита победа!! С почти вторият състав уморени, полувъзстановени и нови момчета, спокойно и лежерно треснахме по план ония от Герена. На тях това са им европейските мачове, за нас рутинна победа и поредни 3 точки

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: 9 Кръг/ ЦСКА - Левски / 26.09.2021 / 16:30 ч.

Мнениеот mistreated » 27 сеп 2021 09:06

Аз съм доволен. Мачът е взет, даже с обръщалка, което понякога е и по-сладко. Това е максимума на сините, те повече от това не могат. Ние играхме толкова, колкото да вземем победата. Единствено неприятно за мен остава бавното влизане в мача за пореден път. Това беше и едно от притесненията ми преди този двубой. Не знам защо почти всеки мач от последните 5-6 (изключвам този в Рим) започваме доста лежерно и позволяваме на противника да създаде ситуация или да вкара гол в първите десетина минути. Трябва да се обърне внимание на този факт и да се вземат мерки. Аз също съм на мнение, че Бусато нямаше какво да направи при гола - Миланов отигра абсолютно неочаквано положението (от 100 човека 99 са очаквали да спре топката, а не да я бие към вратата). Кери беше на висота отново, Кайседо с дежурния гол и дежурните големи пропуски. Вилдсхут пак ни къса нервите едно полувреме, явно този път и Стойчо не го издържа.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

На линия
Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: 9 Кръг/ ЦСКА - Левски / 26.09.2021 / 16:30 ч.

Мнениеот boabbb » 27 сеп 2021 12:54

Играха добре като за 11-ти в класирането :lol: Иначе ако си бяхме вкарали чистите положения, нещата отиваха към сериозен резултат. Лошо впечатление ми направи поведението на тримата цигани в отбора на Левски - братя Цоневи и оня чикиджията ... Явно имаха инструкции да търсят провокации и да лежат - доста мизерна история, дори за оня отбор
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 9 Кръг/ ЦСКА - Левски / 26.09.2021 / 16:30 ч.

Мнениеот gihuelo » 27 сеп 2021 18:26

boabbb написа:Играха добре като за 11-ти в класирането :lol: Иначе ако си бяхме вкарали чистите положения, нещата отиваха към сериозен резултат. Лошо впечатление ми направи поведението на тримата цигани в отбора на Левски - братя Цоневи и оня чикиджията ... Явно имаха инструкции да търсят провокации и да лежат - доста мизерна история, дори за оня отбор

Напълно те подкрепям за циганетата и особено за Цоневи !
Няма такива симуланти и провокатори , много исках да играе Юга от самото начало , той щеше поне на единия да разкаже играта :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 63 госта