Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ Виктория Пилзен (Чехия)-ЦСКА /19.08.2021/20:00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ Виктория Пилзен (Чехия)-ЦСКА /19.08.2021/20:00ч

Мнениеот Mitata » 20 авг 2021 19:35

Твърде разочароващо като резултат, поведение и игра. И ако резултатът не е от най-страшните, играта ни не предвещава нищо друго, освен отпадане. Трябва да стане някакво чудо, да се преобразим, за да имаме шансове на реванша.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ Виктория Пилзен (Чехия)-ЦСКА /19.08.2021/20:00ч

Мнениеот Вълчан » 21 авг 2021 17:26

Виктория не показа нищо кои знае какво. Даже за домакини не се представиха силно. Гостите бяха слаби..неориентирани...плахи. Защо в такива случаи не се наблегне на удари отдалеч. Все пак за футболисти изкарващи прехраната си с футбол не би трябвало да е проблем да улучат вратата от 18-20 метра.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ Виктория Пилзен (Чехия)-ЦСКА /19.08.2021/20:00ч

Мнениеот redhooligan » 21 авг 2021 21:06

Еххх мале, мале. Има и такива мачове в които нищо не ти се получава и веднага повечето почват да пишат. Стойчо е страхлив! Стойчо не е за европейските мачове! Стойчо става само за Българското първенство и куп други. Ами Любо го смениха след няколко мача и може и Стойчо да го сменим след няколко и така само да си ги въртим както е политиката на отбора последните години и затова вече над десетилетие не можем да станем шампиони. Всеки треньор има различен стил и това само влияе лошо на отбора. Дори и да отпаднем за мен лично не е голям проблем, защото само в България искаме да градим отбор за половин сезон, дори и по малко. Вижте си коментарите след първия мач на ЦСКА срещу Осиек и си ги вижте сега. Разбирам, че всеки го е яд от играта на отбора след този мач и мен ме е яд, но ако не беше гола от засада и няколко спорни отсъждания можеше и до равен да се докопаме, но това е съдбата!
Нека подкрепим отбора на реванша, защото винаги сме били най силният играч на стадиона! Мисля, че имаме шансовете да отстраним чехите!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта