Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ ЦСКА - Осиек /05.08.2021/20:00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ ЦСКА - Осиек /05.08.2021/20:00ч

Мнениеот Mitata » 06 авг 2021 17:47

Kiril2681 написа:Чета тук и си мисля....абе, по-добре че накрая ни вкараха! В противен случай щяхме да отидем доста отпуснати на реванша и като нищо да ни елиминират. Докато сега, при 4-2, ще сме по-стегнати и дисциплинирани. Първото полувреме бях потресен :) - хъс, агресия, взаимопомощ, та дори и футбол играехме :) Оптимист съм, ако задържим нивото от снощи!


И аз си помислих същото.
Два гола е сравнително крехка преднина, която понякога лесно може да бъде заличена. Затова идният четвъртък момчетата ще трябва отново да покажат най-доброто от себе си, ако искат да продължат напред. Никакво отпускане, никакво подценяване! Без излишни рискове трябва да вкараме 1-2 безответни гола и едва тогава можем да сме по-спокойни.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ ЦСКА - Осиек /05.08.2021/20:00ч

Мнениеот redhooligan » 06 авг 2021 18:28

Браво на играчите на ЦСКА! Изиграха доста добър мач, с което ме изненадаха. Имахме доста положения и вкарахме и 4 гола. Яд ме е само че Бусато допусна такъв нелеп гол с това неразчетено излизане. 4:1 щеше да е по добър резултат и можеше и да се запази някой играч за първенството. Надявам се в реванша да покажем още по добра игра и да се класираме за последният мач преди групите където противник най вероятно ще ни е ТНС , освен ако чехите от Пилзен не направят някакъв много силен мач.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ ЦСКА - Осиек /05.08.2021/20:00ч

Мнениеот sly » 07 авг 2021 00:45

Миналата седмица Бусато беше герой (след дузпите с Лиепая),всички други бяха оплювани, днес е точно обратното :( всички са герой с изключение на Бусато. Затова футбола е интересен.
Важното според мен е ,че играта на отбора потръгна, с добра игра индивидуалните грешки се покриват. Ако успеят да изиграят и втория мач на такова ниво както стояхме до 70 мин. в София ,ЦСКА несъмнено ще продължи.
Все пак ако Осиек са ни подценили в първия мач ,(въз основа на разузнаването им от мачовете ни с Лиепая),сега вече подценяване няма да има,затова никакво отпускане .
И така само ЦСКА.

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ ЦСКА - Осиек /05.08.2021/20:00ч

Мнениеот bobonikolov » 07 авг 2021 03:20

redhooligan написа:Браво на играчите на ЦСКА! Изиграха доста добър мач, с което ме изненадаха. Имахме доста положения и вкарахме и 4 гола. Яд ме е само че Бусато допусна такъв нелеп гол с това неразчетено излизане. 4:1 щеше да е по добър резултат и можеше и да се запази някой играч за първенството. Надявам се в реванша да покажем още по добра игра и да се класираме за последният мач преди групите където противник най вероятно ще ни е ТНС , освен ако чехите от Пилзен не направят някакъв много силен мач.

Текеесето както вика чичо Митко яко са отупали бирите от Пилзен снощи. А като си спомним на каква нива с обратна нивелация играхме с тях се чудя как ли ще ни е едно възможно гостуване евентуално тоя сезон там. Киро Динчев по-добре да ги кара да тичат на някой баир ако стигнем до мач с тях, че да имат тренинг хахах.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ ЦСКА - Осиек /05.08.2021/20:00ч

Мнениеот Mitata » 07 авг 2021 07:16

Предвид играта на ЦСКА в мачовете с Лиепая и с Разград, нищо чудно хърватите да са ни подценили. Възможно е и горещината да е повлияла на представянето им. Разбира се най-важният фактор футболистите на Осиек да изглеждат класа по-долу от ЦСКА, е че червените не им позволиха да развият капацитета си.

Ясно е, че на реванша хърватите ще се вдигнат, ще опитат да стопят разликата. Ако успеем да държим топката, да си подаваме така добре, както в София, пред тях много шансове няма да се открият. Да си припомним, че през първото полувреме те голови положения нямаха, отбелязаха след грешка на Турицов. През второто имаха всичко на всичко три положения, две от които станаха след груби грешки на Бусато, който излезе неразчетено.

Важно е в Осиек да бъдем спокойни, да излезем на терена със самочувствие и се опитаме да покажем играта от София. Ако успеем да го направим, би трябвало да отстраним Осиек. Ако решим да браним резултата от първия мач и се приберем в нашата половина, ще ни бъде много трудно.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта