Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ФК Лиепая (Латвия) - ЦСКА /29.07.2021/17:00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ФК Лиепая (Латвия) - ЦСКА /29.07.2021/17:00ч

Мнениеот Ozzimozzi » 29 юли 2021 19:53

Mitata написа:Пародия на футбол, а върхът бе контузията на Кайседо при изпълнение на дузпата. Хубавото е, че вкара.

Все ми се струва, че при ЛП се опитвахме да играем футбол, включително когато губехме. СМ започна много зле - безкрайно изсипване на топката в предни позиции. Радващото е, че счупи каръка след два равни ЦСКА да отпадне.

Обидно е ЦСКА да играе толкова слабо.

Каква контузия бе, Мита? На Кайседо му се схвана крака от умора! Той реално не е водил дори подготовка, защото цяло лято бе с националният отбор и въпреки това бе един от най-борещите се! Безобразна подготовка!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ФК Лиепая (Латвия) - ЦСКА /29.07.2021/17:00ч

Мнениеот Ozzimozzi » 29 юли 2021 19:57

Sstefanov написа:
redhooligan написа:
sinqkrepost1914 написа:Тия Лиепая са тотално аматьори и това ви го написах още миналата седмица. Само ги вижте как изпълниха последните 3 дузпи. Като 100 килограмови чичаци от неделната лига :lol: :lol: :lol:
Отстранихте аматьори с аматьорска игра, честито. Да върви пропагандата :lol:

Точно пък Левскари да пишат за аматьори, хайде няма нужда. Вас си ви знаем с трактористи, зъболекари, скиори и тем подобни.

Ами да ти кажа, че този е най слабият отбор, срещу който е играл някой наш представител. Недей се самозалъгва.

Така отстрани е лесно да се говори! Айде като се класирате за ЕКТ ще правим сравнения! ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ФК Лиепая (Латвия) - ЦСКА /29.07.2021/17:00ч

Мнениеот amoros » 29 юли 2021 19:59

Победата е важна,ако. Кайседо беше вкарал можеше да ги бием в редовното време.Тактиката на отборите от тази държава е яко в защита напред каквото стане. Липсва ни головият пас на Юга в този мач.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ФК Лиепая (Латвия) - ЦСКА /29.07.2021/17:00ч

Мнениеот ShooterMan » 29 юли 2021 20:00

Абсолютно селски мач. И терена, ако това е терен, защото приличаше на картофена нива от В група беше така, като някаква оцветка на мача. Такива ниви няма у нас от няколко години, не знам как се дават лицензи за ЕКТ на подобни стадиони, не, че играеха някакви футболисти големи от двете страни, ама и на такъв "терен" за какъвто и да е футбол (по земя) е трудно да се говори :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ФК Лиепая (Латвия) - ЦСКА /29.07.2021/17:00ч

Мнениеот terrorist » 29 юли 2021 20:04

Чухте ли го Стойчо, тия нещастници пее ли и се радвали в съблекалнята, да им обясни защо един от прякорите му екзекутора и въобще да им обясни в какъв отбор са дошли

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ФК Лиепая (Латвия) - ЦСКА /29.07.2021/17:00ч

Мнениеот ugly bug » 29 юли 2021 20:04

ShooterMan написа:Абсолютно селски мач. И терена, ако това е терен, защото приличаше на картофена нива от В група беше така, като някаква оцветка на мача. Такива ниви няма у нас от няколко години, не знам как се дават лицензи за ЕКТ на подобни стадиони, не, че играеха някакви футболисти големи от двете страни, ама и на такъв "терен" за какъвто и да е футбол (по земя) е трудно да се говори :lol:

Терена наистина изглеждаше като площадка за разходка на кучета но това не е оправдание изобщо.
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ФК Лиепая (Латвия) - ЦСКА /29.07.2021/17:00ч

Мнениеот Ozzimozzi » 29 юли 2021 20:06

terrorist написа:Чухте ли го Стойчо, тия нещастници пее ли и се радвали в съблекалнята, да им обясни защо един от прякорите му екзекутора и въобще да им обясни в какъв отбор са дошли

Явно са се радвали, че повече няма да вдигат щанги! :)
Трябва да сме толерантни поне за известно време към момчетата, защото явно подготовката е била тотално объркана.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ФК Лиепая (Латвия) - ЦСКА /29.07.2021/17:00ч

Мнениеот redhooligan » 29 юли 2021 20:10

Mitata написа:Пародия на футбол, а върхът бе контузията на Кайседо при изпълнение на дузпата. Хубавото е, че вкара.

Все ми се струва, че при ЛП се опитвахме да играем футбол, включително когато губехме. СМ започна много зле - безкрайни безадресни изсипвания на топката в предни позиции. Радващото е, че счупи каръка след два равни ЦСКА да отпадне.

Обидно е ЦСКА да играе толкова слабо.

Да бе и аз се чудя, какво прави Стойчо с отбора. Дай да го махаме докато е време. Нито Любо заслужаваше това нещо да му се слупи, нито Стойчо заслужава да се хвърля вината срещу него за този мач. Той да не е феята от пепеляшка и с вълшебна пръчка да промени отбора за точно 3 дни. Всички с големите претенции, но треньора има най малката вина, че тия куци магарета играят за този отбор. Проблема е другаде и там трябва да се търси сметка.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ФК Лиепая (Латвия) - ЦСКА /29.07.2021/17:00ч

Мнениеот Mitata » 29 юли 2021 20:35

redhooligan написа:
Mitata написа:Пародия на футбол, а върхът бе контузията на Кайседо при изпълнение на дузпата. Хубавото е, че вкара.

Все ми се струва, че при ЛП се опитвахме да играем футбол, включително когато губехме. СМ започна много зле - безкрайни безадресни изсипвания на топката в предни позиции. Радващото е, че счупи каръка след два равни ЦСКА да отпадне.

Обидно е ЦСКА да играе толкова слабо.

Да бе и аз се чудя, какво прави Стойчо с отбора. Дай да го махаме докато е време. Нито Любо заслужаваше това нещо да му се слупи, нито Стойчо заслужава да се хвърля вината срещу него за този мач. Той да не е феята от пепеляшка и с вълшебна пръчка да промени отбора за точно 3 дни. Всички с големите претенции, но треньора има най малката вина, че тия куци магарета играят за този отбор. Проблема е другаде и там трябва да се търси сметка.


Отборът на ЦСКА е почти същият, с една съществена промяна - няма го Тиаго. Разбира се липсваха и контузените Варела и Кох. Според мен не само подготовката доведе до този безумно слаб мач. Нашите изглеждаха наплашени, стресирани, неуверени, сякаш не вярваха, че могат да отбележат гол. Аз такива безцелни изсипвания на топката в предни позиции не бях виждал скоро. Абсурд е да се мисли, че съм срещу СМ, но не мога да не отбележа, че при ЛП ЦСКА се стремеше да организира атаки, днес такова нещо не се видя. Всяка топка - шут безцелно напред.

Шансовете с тази игра да отстраним следващия съперник са почти никакви, трябва някакво чудо де се случи отборът да се преобрази. А дано, ама надали.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ФК Лиепая (Латвия) - ЦСКА /29.07.2021/17:00ч

Мнениеот djd » 29 юли 2021 20:45

Важното е, че се класирахме напред. Футболистите ни имат добра физическа издържливост, но са тромави още. Явно щангите са им дошли повече. Единствено Кайседо е зле с формата. Останалите предполагам до седмица - две ще са като оси. Но сега затова е и такава играта - с изритвания напред.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта