1 кръг/ЦСКА 1948 - ЦСКА / 25.07.2021/ 18:45 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: 1 кръг/ЦСКА 1948 - ЦСКА / 25.07.2021/ 18:45 ч.

Мнениеот Cheradonna » 25 юли 2021 21:25

Аз съм доволен,особенно първото трябваше да ги качихме на разлика,но сами си го направихме труден мача.Нещо големи аристократи го раздаваме,Абе убийте ги от бой такива,да им държи дълго влага на тези нищожества...
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: 1 кръг/ЦСКА 1948 - ЦСКА / 25.07.2021/ 18:45 ч.

Мнениеот Cheradonna » 25 юли 2021 21:26

:oops:
goshev написа:Гоуем Ел Гоуедор, а и брилянтното му изритване на топката ще остане във футболната история!
Що бе колега,нещо против Ел Любо ли имаш?
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 1 кръг/ЦСКА 1948 - ЦСКА / 25.07.2021/ 18:45 ч.

Мнениеот Mitata » 25 юли 2021 21:27

Soulen написа:
Mitata написа:
Soulen написа:
Ozzimozzi написа:Защо Чочев никой не го освирка или псува, въпреки че ни вкара 2 гола и играе в отбор по-омразен от делиорманци?
Сигурен съм, че това момче има уважението на всеки армеец и му пожелавам да бъде здрав и да има възможност да играе футбол на по-високо ниво от това на нашето първенсто, защото го заслужава!

Като отиде в Лудогорец, ще го освиркват. 1948 не са ви толкова голям дразнител.
Хората се дразнят някой като напусне отбора им и отиде в по-силен. Лудогорец е на върха в България, 1948 е доста назад.


Не се знае, Чочев може да се върне в ЦСКА.

Всичко може. Просто казвам, че феновете освиркват играчи в два случая. Или е отишъл във вечния враг или в по-добър отбор.


Чочев дори в Разград да отиде, мисля няма да бъде освиркван от привържениците на ЦСКА. За разлика от него, с действия и думи Десподов постоянно се опитва да дразни армейците. А беше сред най-обичаните на Армията.
Последна промяна от Mitata на 25 юли 2021 21:28, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: 1 кръг/ЦСКА 1948 - ЦСКА / 25.07.2021/ 18:45 ч.

Мнениеот botevplovdiveoe » 25 юли 2021 21:28

Skywalker написа:Стига с тези български момчета, че ми се повръща от български негодници ! Докато в България по отборите не започнат да играят най-способните а не, най-големите връзкарчета, не ми говорете за български момчета. Не стават за нищо. Само кючеци могат да играят. Когато имахме силен национален отбор, всичките ни футболисти играеха във водещи европейски отбори. Това означава че връзка между българските момчета играещи в нашето първенство и националния отбор, няма. То ако има български футболисти, които да са на ниво силен национален отбор, те няма да играят в България.


Все ми е тая и за двете цска - та,просто след като нямам пристрастие към единия от двата отбора, винаги този съставен само от българи ще ми е по симпатичен от такъв пълен с патладжани-ментета. И няма как да искаш да дойде новия Стоичков, ако мястото му още от 19 годишен е изядено от някой спорен африканец, който не може да вкара гол на Алипея или квото бяха тия от Кипър.
КАУЗА КОЛЕЖА!

goshev
Мнения: 1567
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 1 кръг/ЦСКА 1948 - ЦСКА / 25.07.2021/ 18:45 ч.

Мнениеот goshev » 25 юли 2021 21:42

Cheradonna написа::oops:
goshev написа:Гоуем Ел Гоуедор, а и брилянтното му изритване на топката ще остане във футболната история!
Що бе колега,нещо против Ел Любо ли имаш?

Нямам, ама да се захване с нещо, от което разбира и може най-после.

The_Miz
Мнения: 324
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: 1 кръг/ЦСКА 1948 - ЦСКА / 25.07.2021/ 18:45 ч.

Мнениеот The_Miz » 25 юли 2021 22:00

Днеска стояхме значително по-добре от миналите два мача, не, че тия са някво мерило, но все пак. Кери, Баи и Матей за мен бяха най-добри. Юга също изигра добър мач. Отзад, ако ще гоним някакви по-високи цели, задължително ни трябват вратар и централен защитник. Кох ще се върне в някакъв момент, но Гълъба и за резерва не става.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: 1 кръг/ЦСКА 1948 - ЦСКА / 25.07.2021/ 18:45 ч.

Мнениеот Cheradonna » 25 юли 2021 22:31

goshev написа:
Cheradonna написа::oops:
goshev написа:Гоуем Ел Гоуедор, а и брилянтното му изритване на топката ще остане във футболната история!
Що бе колега,нещо против Ел Любо ли имаш?

Нямам, ама да се захване с нещо, от което разбира и може най-после.
Точно от днешният мач не можем да сме недоволни,играхме значително по-добре от предни мачове,показахме желание и хъс,Любо може да е всякакъв но не обича да губи и ще направи всичко възможно да се вдигнем.
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 1 кръг/ЦСКА 1948 - ЦСКА / 25.07.2021/ 18:45 ч.

Мнениеот Mitata » 25 юли 2021 23:11

В четвъртък ще бием Лиепая. Тия не са нищо особено, просто в първия мач бяхме ужасно слаби. Играта ни се подобрява, скоро се връщат и петимата контузени. Ще бъде интересно.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1 кръг/ЦСКА 1948 - ЦСКА / 25.07.2021/ 18:45 ч.

Мнениеот redhooligan » 26 юли 2021 12:20

Лично мое мнение е, че пърото полувреме играхме доста по добре от колкото второто, въпреки обрата!
Хареса ми, че въпреки изоставането момчетата се стараеха и успяха да обърнат резултата, дори и със малка доза шанс, защото голът на Юга си беше чиста грешка на вратаря на числото.
От домакините мога да отлича Чочев и Наумов. От нашите добро впечатление ми нарави Юга,Кери,Баи,Tурицов и Матей. Живков не ми хареса, а и тази ненужна дузпа която направи ..... Гълъбов и Бусато също мисля, че трябва да са резерви.
В Четвъртък очаквам победа ако играем по същия начин.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 1 кръг/ЦСКА 1948 - ЦСКА / 25.07.2021/ 18:45 ч.

Мнениеот Skywalker » 26 юли 2021 13:31

botevplovdiveoe написа:
Skywalker написа:Стига с тези български момчета, че ми се повръща от български негодници ! Докато в България по отборите не започнат да играят най-способните а не, най-големите връзкарчета, не ми говорете за български момчета. Не стават за нищо. Само кючеци могат да играят. Когато имахме силен национален отбор, всичките ни футболисти играеха във водещи европейски отбори. Това означава че връзка между българските момчета играещи в нашето първенство и националния отбор, няма. То ако има български футболисти, които да са на ниво силен национален отбор, те няма да играят в България.


Все ми е тая и за двете цска - та,просто след като нямам пристрастие към единия от двата отбора, винаги този съставен само от българи ще ми е по симпатичен от такъв пълен с патладжани-ментета. И няма как да искаш да дойде новия Стоичков, ако мястото му още от 19 годишен е изядено от някой спорен африканец, който не може да вкара гол на Алипея или квото бяха тия от Кипър.

На теб, какво ти харесва и какво, не, няма абсолютно никакво значение за никой ! Никой не прави селекция, която да се харесва на теб ! Ако има българин, който да е читав футболист, никой няма да му вземе мястото. Да давам ли пример ?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта