СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ / Лудогорец - ЦСКА / 17.07.2021 /20:30 ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ / Лудогорец - ЦСКА / 17.07.2021 /20:30 ч

Мнениеот buhata_prime » 19 юли 2021 02:17

zieek91 написа:
buhata_prime написа:Нелепо и абсурдно отменен гол на Пластун! И няма никакво значение дали е имало нарушение или не. Играта беше подновена с удар от центъра. Край, финито! Имало, нямало - свършило! Ако на гредите имаше и сензори за преминаване на гол линията, резултатът реално си е 6:0. Чудех се защо дори не разгледаха това положение с ВАР, но като разбрах кой е ВАР съдия в буса, всичко ми се изясни...


Объркал си се нещо, клубният ви сайт те опровергава.

Изображение

Изобщо не съм се объркал, ВАР не се е намесвал!
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Dust
Мнения: 8043
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ / Лудогорец - ЦСКА / 17.07.2021 /20:30 ч

Мнениеот Dust » 19 юли 2021 02:49

ОЩе 2016 година стадиона е оборудван с:
На стадиона вече е монтирата системата „Хоук Ай“ (Ястребово око), която е с 20 камери. Те са високосензорни и са поставени на двете футболни врати. Тяхната цел е да определи дали топката е преминала голлинията в ситуации, в които главният съдия и асистент-реферите на са успели да видят добре ситуацията.

Всички знаем, че когато има ситуация като тази от оная вечер се показва на зрителя графика дали топката е преминала с целия обем голлинията или не, но явно в този мач са забравили да я пуснат в употреба, защото като нищо може да се наложи да зачетат някой гол на отбора гост и съдиите ще се чудвят какво да правят.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

zieek91
Мнения: 1001
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ / Лудогорец - ЦСКА / 17.07.2021 /20:30 ч

Мнениеот zieek91 » 19 юли 2021 03:44

buhata_prime написа:
zieek91 написа:
buhata_prime написа:Нелепо и абсурдно отменен гол на Пластун! И няма никакво значение дали е имало нарушение или не. Играта беше подновена с удар от центъра. Край, финито! Имало, нямало - свършило! Ако на гредите имаше и сензори за преминаване на гол линията, резултатът реално си е 6:0. Чудех се защо дори не разгледаха това положение с ВАР, но като разбрах кой е ВАР съдия в буса, всичко ми се изясни...


Объркал си се нещо, клубният ви сайт те опровергава.

Изображение

Изобщо не съм се объркал, ВАР не се е намесвал!


Е аз сега на кой да вярвам, на теб или на клубния ви сайт :?:

zieek91
Мнения: 1001
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ / Лудогорец - ЦСКА / 17.07.2021 /20:30 ч

Мнениеот zieek91 » 19 юли 2021 03:58

Dust написа:ОЩе 2016 година стадиона е оборудван с:
На стадиона вече е монтирата системата „Хоук Ай“ (Ястребово око), която е с 20 камери. Те са високосензорни и са поставени на двете футболни врати. Тяхната цел е да определи дали топката е преминала голлинията в ситуации, в които главният съдия и асистент-реферите на са успели да видят добре ситуацията.

Всички знаем, че когато има ситуация като тази от оная вечер се показва на зрителя графика дали топката е преминала с целия обем голлинията или не, но явно в този мач са забравили да я пуснат в употреба, защото като нищо може да се наложи да зачетат някой гол на отбора гост и съдиите ще се чудвят какво да правят.


Малиии, бах го тоя Гришата, кога е успял да купи и Диемите, и Спортал, и ВАР, та сега така всичките да ни обслужват :)

Dust
Мнения: 8043
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ / Лудогорец - ЦСКА / 17.07.2021 /20:30 ч

Мнениеот Dust » 19 юли 2021 10:02

Гузен негонен бяга, някъде имена да са дпоменавани
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ / Лудогорец - ЦСКА / 17.07.2021 /20:30 ч

Мнениеот Red_Neck » 20 юли 2021 09:28

шивача написа:Първо, от един слаб мач да се обвинява Любо е глупаво.
Второ, ако приемем, че Любо е виновен, какво говори това за селското ръководство? Кой ги назначава и все треньорите виновни :mrgreen:
Вчера не видях преса, борба за първа топка и все неща, на които Любо държи. А като знам кви интриганти има на Армията нищо чудно да му кроят шапка!?
Та проблема не е Любо, а селтаците над и около него! Единствено мога да виня треньора за това, че залага на гълъба, джеферсон и бусато. Но като няма риба и рака е риба.

Специално пък за този мач, кой да е виновен? ;)
Ръководството, че не са обявили по 20 бона премии на калпак за да видим борба и преса ли?
Или пък СС е пуснал от първата минута Кайседо, който е на 2 тренировки и въпреки това трябваше да играе в атака с новите Чатакович, Баи и Вилдсхут?

Отборът ми се видя тежък и физически неподготвен за мача. 4-1-4-1 определено не беше удачна схема за този съперник, особено при липсата на висока преса. Включванията на халфовете на Разград през центъра (Сантана и Янков) доведоха до първите 2 гола, третия беше идиотски и той мача замина.
Всички обичаме Ел Любо, но когато е сгафил яко, няма нужда да го оправдаваме със странични фактори.
С 2 думи - влезе в мача като Аслан и се прибра .........
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ / Лудогорец - ЦСКА / 17.07.2021 /20:30 ч

Мнениеот шивача » 20 юли 2021 09:48

Red_Neck написа:
шивача написа:Първо, от един слаб мач да се обвинява Любо е глупаво.
Второ, ако приемем, че Любо е виновен, какво говори това за селското ръководство? Кой ги назначава и все треньорите виновни :mrgreen:
Вчера не видях преса, борба за първа топка и все неща, на които Любо държи. А като знам кви интриганти има на Армията нищо чудно да му кроят шапка!?
Та проблема не е Любо, а селтаците над и около него! Единствено мога да виня треньора за това, че залага на гълъба, джеферсон и бусато. Но като няма риба и рака е риба.

Специално пък за този мач, кой да е виновен? ;)
Ръководството, че не са обявили по 20 бона премии на калпак за да видим борба и преса ли?
Или пък СС е пуснал от първата минута Кайседо, който е на 2 тренировки и въпреки това трябваше да играе в атака с новите Чатакович, Баи и Вилдсхут?

Отборът ми се видя тежък и физически неподготвен за мача. 4-1-4-1 определено не беше удачна схема за този съперник, особено при липсата на висока преса. Включванията на халфовете на Разград през центъра (Сантана и Янков) доведоха до първите 2 гола, третия беше идиотски и той мача замина.
Всички обичаме Ел Любо, но когато е сгафил яко, няма нужда да го оправдаваме със странични фактори.
С 2 думи - влезе в мача като Аслан и се прибра .........

То по тая логика лъководството никога няма да е виновно....смениха над 10 треньора за 6г и не става. Упорито не залагат на Стойчо Младенов, а даават шанс на разни ментета. Докога все треньорите ще са виновни? Знаем си ги селяците кви интриги въртят. Нищо чудно да са ни подготвили поредния цирк и да си тръгнат обидени!? На мен няма да ми липсват!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ / Лудогорец - ЦСКА / 17.07.2021 /20:30 ч

Мнениеот Red_Neck » 20 юли 2021 10:31

Шева, за конкретната ситуация, не виждам каква вина може да търсим в ръководството ;)
Новите футболисти дойдоха навреме, лагер в Австрия, перфектни условия за подготовка, добри контроли, клекнаха на Ел Любо и изгониха Киро Динчев, смениха и дългогодишния администратор Димитър Вутов (който по моя информация е изключително трудолюбив) със Саката за кеф на Сектор Г. Какво повече?
Последните 2 промени в деня преди мача с Разград определено не ми харесват, но явно ръководството прави компромиси за да свали напрежението и да има мир в съблекалнята.

Колкото до честите треньорски смени, това определено е огромен проблем, но според мен вината е основно при нас феновете.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ / Лудогорец - ЦСКА / 17.07.2021 /20:30 ч

Мнениеот шивача » 20 юли 2021 11:04

Red_Neck написа:Шева, за конкретната ситуация, не виждам каква вина може да търсим в ръководството ;)
Новите футболисти дойдоха навреме, лагер в Австрия, перфектни условия за подготовка, добри контроли, клекнаха на Ел Любо и изгониха Киро Динчев, смениха и дългогодишния администратор Димитър Вутов (който по моя информация е изключително трудолюбив) със Саката за кеф на Сектор Г. Какво повече?
Последните 2 промени в деня преди мача с Разград определено не ми харесват, но явно ръководството прави компромиси за да свали напрежението и да има мир в съблекалнята.

Колкото до честите треньорски смени, това определено е огромен проблем, но според мен вината е основно при нас феновете.

За да се стигне до така наречената от теб "конкретна ситуация", има низ от грешни ръководни решения. Преди всяка смяна на треньор е имало подобна конкретна ситуация. Проблемът е другаде, за да се създават такива конкретни ситуации. Отбор се гради поне 2г. Като взимаш един треньор, му се доверяваш и купуваш играчи. От тези, които си сгрешил, ги освобождаваш и взимаш нови, по-добри, за да надградиш. При нас се получава точно обратното. Продаваш всеки, който изпъкне, а държиш пълнежи като жеферсон, бусато, гълъбов с години. Така отбор не се прави. А за това не са виновни 10-ките треньори сменени, а ....ти кажи кой?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ / Лудогорец - ЦСКА / 17.07.2021 /20:30 ч

Мнениеот кристи3 » 21 юли 2021 11:25

Според мен, в случая няма за какво да търсим вина. Лудите просто са по-добър отбор. Вероятно има допуснати спортно-технически грешки от ръководството, но Любо има достатъчно опит, за да се справи. Една треньорска смяна няма да доведе до нищо положително. За мен разликата с Лудогорец може (ако щете и метафорично) да се илюстрира с две имена - Недялков и Десподов. Най-изявените играчи при нас се продават, а при тях се задържат. Хората си създадоха легенди - Дяков, Моци, Марселиньо, Кешеру, по този път върви Недялков, нищо чудно и Десподов. Скоро се замислих, че при нас след 10-15 години ветерани тип "легенди" няма да има - старите ще са си отишли, а в последните години няма добри футболисти, които да задържаме за повече от 3-4 сезона. Ясно е, че причините са финансови. Явно в Лудогорието се дават повече средства. И когато задържаш основните си футболисти години наред, нормално е да изградиш солиден отбор. Но за това не мога да виня ръководството - толкова имат, толкова могат да осигурят. Както се вижда от ситуацията при сините, а и знаем добре от собствен опит - без ГГ може да бъде и далеч по-зле. Вероятно вина носим и всички ние, привържениците (включително аз, който все още не съм си закупил карта), за това, че не даваме достатъчно. Не че в Разград феновете дават нещо, но там очевидно собствениците са достатъчно солидни.
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта