Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот Warped » 31 авг 2021 13:25

Хах.
Ваксиниран, който е против ваксините е добро :lol:
Не съм се сетил :lol:
Жалко че никой не се занимава с истинските проблеми :(
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот delqnski47 » 31 авг 2021 13:26

realno написа:
delqnski47 написа:
realno написа:
delqnski47 написа:Някой може ли да ми обясни на прост език като за мене защо се дискриминират неваксинирани ?
Каква е причината ? Благодаря.

По важния въпрос е защо се дескриминират преболедувалите от ваксинираните? До някъде е разбираемо да има ограничение на нито ваксинираните и нито преболедувалите, защото най - малко здр. система няма да издържи.

Здр. система не издържа, защото половината хоспитализирани, които не са в интензивното, няма нужда да са там :!: :!:
И това е факт, казва го човек, който е началникът на Ковид отделение.
Пълнят леглата с хора с настинка . Еми нормално........ замислете се малко :arrow:


Основния въпрос е за дискриминацията. Защо преболедувалите не се приемат за защитени като ваксинираните, а се дискриминират? Започвам да си мисля, че или има финансови интереси зад цялата работа, което е сигурно, или някакви други скрити интереси, като заплахата от ковид е повод да си постигната тези цели.

Приемат се ама трябва да си плащат за тестовеп през 2 дена, което е пълен нонсенс, при положение че са с еднакъв статут. Плюс това ги обвиняват, че ''разнасяли ПО ЛЕСНО заразата от ваксинираните'' . :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Dust
Мнения: 7880
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот Dust » 31 авг 2021 13:55

bubka написа:
Dust написа:От тази статия идеално се разбира, че ваксините си вършат работата, изнесени са доста статистически данни.
Имат 1,1 милиона неваксинирани които отговарят на условия за ваксиниция и като се добави по-заразния вариант на вируса е съвсем нормално неваксинираните да се заразяват.
Ваксинита не спира разпространението, а те пази ако все пак се заразиш да изкараш леко инфекцията, каквато е и целта на всяка ваксина от този тип (противогрипните).
Тежките им случай при неваксинираните са 1,6 на 100 000, а ако е ваксиниран 0,5 на 100 000, то ест на 200 000 ваксинирани ще има ЕДИН, който въпреки ваксината да изкара една по-тежка инфекция.

Като се има предвид гъстотата на население в Израел е свъсем нормално да има голям брои новозаразение.


Да де, ама ти ми твърдиш, че ако си ваксиниран, хептен няма да се заразиш, което не е вярно.

Статията я пуснах, заради статистическите данни на броя ваксинирани, които поне са верни, останалата част от нея е проваксърска манипулация. Щото, ако четеш помежду редовете, в даден момент ще си дадеш сметка, че за да може 10-15% неваксинирани да дават същата дневна смъртност и дневна бройка заразени като при есента на миналата година, когато 100% са били неваксинирани, то или делта вариантът трябва да е 8-10 по-заразен и с по-голяма смъртност, което очевидно не е така, или в тея "стъкмистики" реалният брой на ваксинирани заразени и починали е доста по-голям, отколкото се дава.

Факт е, че ваксината пази от по-тежко протичане, но реалното съотношение за това как отделните групи вак/невак изкарват заболяването, е доста по-различно от това, което се представя.


Никога и никъде не твърдя, че ако е ваксиниран човек няма да се зарази. Вече попаднал вируса в носоглътката всеки ваксиниран е вирусоносител и ако му направят тест, то същият ще е положителен. Обаче това, че е попаднал вируса в теб ако човек е ваксиниран или преболедувал то процента, които ще се заразят е много малък и ако се заразят ще изкарат инфекцията най-много среднотежко, но както се вижда това са 0,5 на 100 000.

Всеки сам избира какво да прави. Моят избор съм го направил и никъде не парадирам, че той е правилният, както и всеки който се опитва да ми определя избора какъв е го пускам в канала.

Относно ограниченията дискусията е много, много обширна и единно мнение няма.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот W84me » 31 авг 2021 14:20

realno написа:Говори се, че ще я правят задължителна като другите ваксини. Явно другите ваксини не са достатъчно ефективни с намаляването на населението. :)

Човек е започнал да си мисли, че е по-силен от природата. Иска ваксина за всичко. Само да си спаси гъза.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот W84me » 31 авг 2021 14:21

Warped написа:Хах.
Ваксиниран, който е против ваксините е добро :lol:
Не съм се сетил :lol:
Жалко че никой не се занимава с истинските проблеми :(

Против ограничаване на хората, къде видя, че съм против ваксините?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот realno » 31 авг 2021 14:30

W84me написа:
realno написа:Говори се, че ще я правят задължителна като другите ваксини. Явно другите ваксини не са достатъчно ефективни с намаляването на населението. :)

Човек е започнал да си мисли, че е по-силен от природата. Иска ваксина за всичко. Само да си спаси гъза.

Интересното е че се говори как чрез ваксиниране били ни спасили от дифтерия, тетанус и коклюш и как тези болести били изчезнали. Ако ги няма, защо продължават да ни ваксинират? И когато "изчезне" ковида чрез ваксиниране пак ли ще продължат да ни ваксинират и ще стане задължителна?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот realno » 31 авг 2021 14:33

delqnski47 написа:
realno написа:
delqnski47 написа:
realno написа:
delqnski47 написа:Някой може ли да ми обясни на прост език като за мене защо се дискриминират неваксинирани ?
Каква е причината ? Благодаря.

По важния въпрос е защо се дескриминират преболедувалите от ваксинираните? До някъде е разбираемо да има ограничение на нито ваксинираните и нито преболедувалите, защото най - малко здр. система няма да издържи.

Здр. система не издържа, защото половината хоспитализирани, които не са в интензивното, няма нужда да са там :!: :!:
И това е факт, казва го човек, който е началникът на Ковид отделение.
Пълнят леглата с хора с настинка . Еми нормално........ замислете се малко :arrow:


Основния въпрос е за дискриминацията. Защо преболедувалите не се приемат за защитени като ваксинираните, а се дискриминират? Започвам да си мисля, че или има финансови интереси зад цялата работа, което е сигурно, или някакви други скрити интереси, като заплахата от ковид е повод да си постигната тези цели.

Приемат се ама трябва да си плащат за тестовеп през 2 дена, което е пълен нонсенс, при положение че са с еднакъв статут. Плюс това ги обвиняват, че ''разнасяли ПО ЛЕСНО заразата от ваксинираните'' . :lol:

Не съм конспиратор, но цялата работа вони.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот ivan56 » 31 авг 2021 15:04

Никой насила нищо не ви кара.
Всеки си има глава на раменете.
За с две ръце съм държавни служители, след като не искат да се ваксинират(тяхно право е), два пъти в седмицата за тяхна сметка да си правят тестове.
Не одобрявам също, че тези които са изкарали вируса но не са се ваксинирани ги приравняват към тия Където не искат да се боднат.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот delqnski47 » 31 авг 2021 15:09

ivan56 написа:Никой насила нищо не ви кара.

За с две ръце съм държавни служители, след като не искат да се ваксинират(тяхно право е), два пъти в седмицата за тяхна сметка да си правят тестове.

А даваш ли си сметка, че сред тях има преболедували ? :roll: И защо да плащат, при положение че и ваксинираните са ''опасни'' за обществото ?! И на всичкото отгоре преболедувалите образуват антитела срещу множество антигени, а не само срещу шипчестия спайк протеин както ваксинираните образуват ?! Че те ваксинираните трябва да плащат, а не преболедувалите... :lol:
Да, факт е, че ваксините могат да помогнат срещу леко протичане ,НО , теглейки чертата, установяваме, че това е личен, А НЕ обществен казус, както се опитват да манипулират . Всеки сам да си прецени дали да се изправи срещу вируса със или без ваксина . Но да се дискриминират (да , това е дискриминация) преболедували с ваксинирани , е сори, но няма да е :!:
Няма как едните да плащат, а другите - не !
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот шивача » 31 авг 2021 15:31

ivan56 написа:Никой насила нищо не ви кара.
Всеки си има глава на раменете.
За с две ръце съм държавни служители, след като не искат да се ваксинират(тяхно право е), два пъти в седмицата за тяхна сметка да си правят тестове.
Не одобрявам също, че тези които са изкарали вируса но не са се ваксинирани ги приравняват към тия Където не искат да се боднат.

Ванка, не съм съгласен. Щом държавните трябва да се боцкат, то и сервитьорите, продавачите в магазините и бензиностанциите, както и всички по големите вериги трябва да ги боднат. Който го е страх-да се ваксинира. Но няма как да ти налагат глупави ограничения, от които смърди на нещо гнило. В крайна сметка не сме безмозъчни говеда, за да ни карат под строй!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта