Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот peliforewer » 01 сеп 2021 07:34

Вярно че е без цензура, но все пак форума е за спорт,има стотици други места където можете да спорите по медицински теми.Вчера се проведе годишно събрание на ПФК Левски което по времетраене се доближи до конгресите на БКП в миналото :). Гледам че колегите в синьо почти не коментират конгреса :), като не толкова запознат с финанси и счетоводство да попитам, след като до юли дължиш 800 хиляди лева за заплати, незнайно колко на НАП, но много според Баждеков, 1млн.лв на Хубчев и екипа му как представяш всеки месец документи пред БФС че нямаш задължения. Отделно ми е интересно как БФС си изпълнява заръката за мониторинг на ПФК Левски, а какво направиха Синдиката на футболистите на Дончо Донев и Професионалната лига на Капралов и Караиванов за да помогнат на тези футболисти които са 4-5 месеца без заплата.Какво ли щеше да се случи ако футболистите на ЦСКА бяха останали толкова време без заплати. Денят се очертава да е интересен във форума :), честит имен ден на един от новите любимци на червените фенове Мони Славчев, да е жив и здрав и все така да ни радва :).
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот Warped » 01 сеп 2021 08:56

Ебати колко докторе имало у форума :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот honda » 01 сеп 2021 10:03

peliforewer написа:Вярно че е без цензура, но все пак форума е за спорт,има стотици други места където можете да спорите по медицински теми.Вчера се проведе годишно събрание на ПФК Левски което по времетраене се доближи до конгресите на БКП в миналото :). Гледам че колегите в синьо почти не коментират конгреса :), като не толкова запознат с финанси и счетоводство да попитам, след като до юли дължиш 800 хиляди лева за заплати, незнайно колко на НАП, но много според Баждеков, 1млн.лв на Хубчев и екипа му как представяш всеки месец документи пред БФС че нямаш задължения. Отделно ми е интересно как БФС си изпълнява заръката за мониторинг на ПФК Левски, а какво направиха Синдиката на футболистите на Дончо Донев и Професионалната лига на Капралов и Караиванов за да помогнат на тези футболисти които са 4-5 месеца без заплата.Какво ли щеше да се случи ако футболистите на ЦСКА бяха останали толкова време без заплати. Денят се очертава да е интересен във форума :), честит имен ден на един от новите любимци на червените фенове Мони Славчев, да е жив и здрав и все така да ни радва :).


Знам ,че си Левскар под прикритие и какво става с Левски е най-важното за теб. Как иначе -коментираш Левски преди 8 часа сутринта :lol: .
Ние поне си признаваме задълженията и ще си ги платим със съответната лихва. За играчите - всеки,който не си е получил заплатата за 2 месеца е свободен да напусне клуба. Това дали ще го направи или не си е решение на самия футболист. Това ,че има футболисти ,които са съгласни да играят за Левски при тези условия си е тяхно решение и аз лично само мога да ги поздравя за лоялността към Левски( неслучайно в един момент почти всички играчи в Левски бяха наши юноши).
А би ли ни светнал нас как ЦСКА-София е получил лиценз след като не е плащал наем за стадиона си за повече от 3 години и как е показал документ ,че не дължи средства на държавна институция за да получи лиценз след като очевидно дължи и няма подписане споразумение за разсрочване.
Как би коментирал, че лябимия ти клуб дължи 7 млн лв на фирма на ГГ ,която е фалирала и дължи на НАП над 50 млн лв? В този случай тези 7 млн лв не стават ли дължими към НАП една минута след обяваването на фалит на въпросната фирма?
Между другото направи ли впечатление,че журналиста В.Грънчаров ,чийто фенски пристрастия са всеизвестни, отправи официално искане към НАП да обяви кой ФК какви задължения има към НАП и за колко от тях има сключено споразумение. Докато всеки един от близките до ЦСКА-София журналисти бягат като дявол от тамян от тази тема.
Знам че темата не ти е много приятна ,но все още очаквам коментара ти кога ГГ ще върне дълговете си към държавата?(само на "Петрол" само към КТБ са около 500 млн лв) . Кога ГГ ще върне парите от оня търг за джипките. Защо трябва всички ние да плащаме? - Нали според теб всичко беше чисто около въпросния търг според теб?
Между другото все още очаквам коментар от теб или някой друг фен на ГГ относно:
https://www.capital.bg/biznes/kompanii/ ... ia_petrol/

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот Ozzimozzi » 01 сеп 2021 10:24

Признавали си задълженията, но не ги плащат и всичко е чисто и точно. Как обаче се издава лиценз за поредна година в разрез с правилата не е важно. Това е динамовската логика.
Интересно защо държавата не си поиска парите веднага, след като споразумението с НАП не се спазва? Също така с интерес очаквам да чуя колко са станали същите тези задължения. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9206
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот bubka » 01 сеп 2021 11:12

Ozzimozzi написа:Признавали си задълженията, но не ги плащат и всичко е чисто и точно. Как обаче се издава лиценз за поредна година в разрез с правилата не е важно. Това е динамовската логика.
Интересно защо държавата не си поиска парите веднага, след като споразумението с НАП не се спазва? Също така с интерес очаквам да чуя колко са станали същите тези задължения. ;)


Не е ли време някой да сезира прокуратурата по казуса с подуенци, както и международни футболни и съдебни институции?
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот Kotooshu » 01 сеп 2021 11:21

bubka написа:
Ozzimozzi написа:Признавали си задълженията, но не ги плащат и всичко е чисто и точно. Как обаче се издава лиценз за поредна година в разрез с правилата не е важно. Това е динамовската логика.
Интересно защо държавата не си поиска парите веднага, след като споразумението с НАП не се спазва? Също така с интерес очаквам да чуя колко са станали същите тези задължения. ;)


Не е ли време някой да сезира прокуратурата по казуса с подуенци, както и международни футболни и съдебни институции?


Заповядай, не ми благодари ;)
Адреси, телефони, мейли, всичко наготово...ти си

https://prb.bg/bg/kontakti/ukazatel-na-prokuraturite
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот peliforewer » 01 сеп 2021 11:21

Драги ми Хонда, ние минахме през нашата Голгота, какво ще се случи напред ще видим, но не вярвам да ни пускат чак толкова аванти колкото на вас.Обичам да пиша сутрин защото утрото е по-мъдро от вечерта, предлагам и на други колеги да пробват,белким им помогне :),а оставам с впечатление че като пусна рано сутринта коментар и ви осмислям деня :) . Коментирам Левски защото вчера имаха конгрес,когато ЦСКА имат някакво събитие ще коментирам ЦСКА.Чета че някои по-умни коментатори от синия форум си задават въпроси, как фирма която не е сред големите в хазарта и притежаваща само 12 игрални зали в България може да си позволи да налива милиони в Левски.Това мен не ме интересува, това са въпроси на сини фенове, мен ме интересува защо не се прилагат правилата за всички еднакво, интересува ме БФС ще се извини ли на феновете на Пирин, че за да се угоди на Лудогорец не ги допусна да отидат на мач на любимия си отбор.Мога и още да пиша, но предполагам че служебната ти кола с израелският шофьор те чака и не трябва да злоупотребявам :), хубав ден ви желая на всички .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот peliforewer » 01 сеп 2021 11:27

Kotooshu написа:
bubka написа:
Ozzimozzi написа:Признавали си задълженията, но не ги плащат и всичко е чисто и точно. Как обаче се издава лиценз за поредна година в разрез с правилата не е важно. Това е динамовската логика.
Интересно защо държавата не си поиска парите веднага, след като споразумението с НАП не се спазва? Също така с интерес очаквам да чуя колко са станали същите тези задължения. ;)


Не е ли време някой да сезира прокуратурата по казуса с подуенци, както и международни футболни и съдебни институции?


Заповядай, не ми благодари ;)
Адреси, телефони, мейли, всичко наготово...ти си

https://prb.bg/bg/kontakti/ukazatel-na-prokuraturite

Не се правете на Батков, Прокуратурата на Пеевски и Борисов няма как да ги накаже,Прокобата си знае работата :).
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот peliforewer » 01 сеп 2021 12:13

Хонда, в този линк дето си постнал никъде не срещнах името на Гриша Ганчев, погледнах го отгоре отгоре но пише за някакви претенции на близките на Ершов към КТБ,Събев, Пеевски и др., но го няма Гриша Ганчев, няма го и Путин и Байдън :). А май и съда трябва да се произнесе по казуса, уж не си глупав човек, служебна кола и шофьор евреин имаш, а хвърляш в медийното пространство недоказани боНби.Колкото до В.Грънчаров, той толкова глупости е изрекъл по Дарик че вече не му обръщам внимание. С интерес бих слушал сърцераздирателните коментари на Русев, Стоянов и Грънчаров по Дарик при фалита на ЦСКА и как извъртяха палачинката сега когато опря до Левски и тъй като не съм олигофрен,ако тези + Касабов за теб са журналисти, за мен не са защото достойният журналист трябва да не си върти г.за според ситуацията.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

realno
Мнения: 6437
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без Цензура. (Припс 2021 Синя Родопчанка). Fake agent +18

Мнениеот realno » 01 сеп 2021 12:25

peliforewer написа:Драги ми Хонда, ние минахме през нашата Голгота, какво ще се случи напред ще видим, но не вярвам да ни пускат чак толкова аванти колкото на вас.Обичам да пиша сутрин защото утрото е по-мъдро от вечерта, предлагам и на други колеги да пробват,белким им помогне :),а оставам с впечатление че като пусна рано сутринта коментар и ви осмислям деня :) . Коментирам Левски защото вчера имаха конгрес,когато ЦСКА имат някакво събитие ще коментирам ЦСКА.Чета че някои по-умни коментатори от синия форум си задават въпроси, как фирма която не е сред големите в хазарта и притежаваща само 12 игрални зали в България може да си позволи да налива милиони в Левски.Това мен не ме интересува, това са въпроси на сини фенове, мен ме интересува защо не се прилагат правилата за всички еднакво, интересува ме БФС ще се извини ли на феновете на Пирин, че за да се угоди на Лудогорец не ги допусна да отидат на мач на любимия си отбор.Мога и още да пиша, но предполагам че служебната ти кола с израелският шофьор те чака и не трябва да злоупотребявам :), хубав ден ви желая на всички .


Пак си в грешка. Не минахте през Голгота, защото след нея Исус възкръсна и продължи да живее, а не беше заменен с друг, като вашия ЦСКА, който умря и го няма и беше заменен с Литекс. Вашето не е Голгота, а измама и тариктлък. :!:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта