КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /Лудогорец-ЦСКА/ 14.04.2021 г./ 18:30 ч. /

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /Лудогорец-ЦСКА/ 14.04.2021 г./ 18:30 ч. /

Мнениеот obi4am_pirin » 14 апр 2021 22:24

Още ли ще търпим кабаци в българското съдийство...
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /Лудогорец-ЦСКА/ 14.04.2021 г./ 18:30 ч. /

Мнениеот d.milanov » 14 апр 2021 22:30

Кабаков е пълен бок лук. Преди имах съмнения, но след днешния мач ясно си пролича на кого е станал булка. Три втори жълти спестени на Недялков. Невиждани в историята такива за нашия отбор. Две стопроцентови засади. Едната при гола, втората при удара на Космото, спасен от Бусато. Страничният си беше в идеалните позиции и ги пусна нарочно.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /Лудогорец-ЦСКА/ 14.04.2021 г./ 18:30 ч. /

Мнениеот d.milanov » 14 апр 2021 22:34

k_oleto написа:А, ето така се защитва отбор:
Изображение

7-ми номер изглежда много уплашен. :mrgreen:

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /Лудогорец-ЦСКА/ 14.04.2021 г./ 18:30 ч. /

Мнениеот sly » 14 апр 2021 23:14

Честито ,ЦСКА заслужено продължава и в двата мача бяхме по-добри.
Другото хубаво нещо е ,че мача свърши без тежки контузий,Разград в безсилието си заочнаха да играят като последните дървари ,но и някой им позволяваше да играят по този начин. Нищо ние си записваме и продължаваме

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /Лудогорец-ЦСКА/ 14.04.2021 г./ 18:30 ч. /

Мнениеот sly » 14 апр 2021 23:23

И да допълня не съм очаквал такава злоба от Недодялков. Като игра беше пълна нула,минаваха го отвсякъде ,но когато настигнеше някой всячески опитваше да го осакати.Абе много тъпо парче , и този е национал :evil: . Това също си записваме и продължаваме напред
Последна промяна от sly на 15 апр 2021 19:06, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2075
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /Лудогорец-ЦСКА/ 14.04.2021 г./ 18:30 ч. /

Мнениеот k20dan4o » 14 апр 2021 23:26

Gotzev.88 написа:Да перефразирам Томов- ако всички мачове за купата ги играем само в Разград, ще я печелим всеки сезон :lol:

И аз така - който ни е отстранявал за купата, не я е печелил :idea:

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /Лудогорец-ЦСКА/ 14.04.2021 г./ 18:30 ч. /

Мнениеот k_oleto » 14 апр 2021 23:28

k20dan4o написа:
Gotzev.88 написа:Да перефразирам Томов- ако всички мачове за купата ги играем само в Разград, ще я печелим всеки сезон :lol:

И аз така - който ни е отстранявал за купата, не я е печелил :idea:


обръщалка правим на тази тенденция. Взимаме купата и както казваше едно време Емил Наков - ставаме СУПЕР ШАМПИОНИ после :lol: :lol: :lol:

peliforewer
Мнения: 9492
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /Лудогорец-ЦСКА/ 14.04.2021 г./ 18:30 ч. /

Мнениеот peliforewer » 14 апр 2021 23:47

d.milanov написа:Кабаков е пълен бок лук. Преди имах съмнения, но след днешния мач ясно си пролича на кого е станал булка. Три втори жълти спестени на Недялков. Невиждани в историята такива за нашия отбор. Две стопроцентови засади. Едната при гола, втората при удара на Космото, спасен от Бусато. Страничният си беше в идеалните позиции и ги пусна нарочно.

Много хора не помнят че Кабаков поднесе на тепсия първата шампионска титла на Домусчиев и оттогава тръгна кариерата му в съдийството,на финала за Купата с Локо Пд също така много тънко ни пусна на пързалката и между другото в един-два мача без значение с Лудогорец ни пусна една-две аванти за пред хората и да могат левскари и лудогорци да говорят че бил съдия на Ганчев.Днес се видя истинският облик на този смешен съдия,като стана 0-2 и Кабаков изпадна в шок.Да покажеш жълт картон и да спреш перспективна атака на ЦСКА заради това че Енрике паднал около центъра е неадекватно решение,Енрике нито е протестирал,нито е искал нарушение.Колкото и да беше спирана играта първото полувреме нямаше как да има 5 мин. продължение,за всеки който малко разбира от футбол му е ясно че съдията търсише начин да върне Лудогорец в мача.Второто полувреме беше забранено да се свири фаул около наказателното поле на Разград,в същото време всичко което можеше да се свири около пеналтерията на ЦСКА беше свирено,а се свиреше даже и неща които ги нямаше.Върхът на слагачеството на Кабаков беше скандала в 85 мин.,вместо първо да отиде и да вдигне червен картон на Сантана и тогава да се прави на съдия,той отиде при Турицов и му вдигна жълт картон за нещо което било станало преди ситуацията,после вдигна жълт картон на Любо защото е поискал обяснение от хирувима Сантана и тогава се сети че трябва да накаже и виновника за скандала.Сигурен съм че ако не беше четвъртия съдия Кабаков нямаше да покаже червен картон на зеления футболист,а това че Недялков завърши мача е гавра с футбола и обида за съдийството в България.Не се чудете защо последно наказа Сантана,забави за да измисли как да излезе от ситуацията, нещо като ВАР-а на Никола Попов.Накрая ще кажа че следя евромачовете на Кабаков и знам че не е лош съдия въпреки че няколко пъти в ШЛ го спасява ВАР от грешни отсъждания,не знам какво го притеснява да свири нормално и на мачове в България.
Последна промяна от peliforewer на 15 апр 2021 07:22, променено общо 1 път.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /Лудогорец-ЦСКА/ 14.04.2021 г./ 18:30 ч. /

Мнениеот W84me » 14 апр 2021 23:54

peliforewer написа:
d.milanov написа:Кабаков е пълен бок лук. Преди имах съмнения, но след днешния мач ясно си пролича на кого е станал булка. Три втори жълти спестени на Недялков. Невиждани в историята такива за нашия отбор. Две стопроцентови засади. Едната при гола, втората при удара на Космото, спасен от Бусато. Страничният си беше в идеалните позиции и ги пусна нарочно.

Много хора не помнят че Кабаков поднесе на тепсия първата шампионска титла на Домусчиев и оттогава тръгна кариерата му в съдийството,на финала за Купата с Локо Пд също така много тънко ни пусна на пързалката и между другото в един-два мача без значение с Лудогорец ни пусна една-две аванти за пред хората и да могат левскари и лудогорци да говорят че бил съдия на Ганчев.Днес се видя истинският облик на този смешен съдия,като стана 0-2 и Кабаков изпадна в шок.Да покажеш жълт картон и да спреш перспективна атака на ЦСКА заради това че Енрике паднал около центъра е неадекватно решение,Енрике нито е протестирал,нито е искал нарушение.Колкото и да беше спирана играта първото полувреме нямаше как да има 5 мин. продължение,за всеки който малко разбира от футбол му е ясно че съдията търсише начин да върне Лудогорец в мача.Второто полувреме беше забранено да се свири фаул около наказателното поле на Разград,в същото време всичко което можеше да се свири около палантерията на ЦСКА беше свирено,а се свиреше даже и неща които ги нямаше.Върхът на слагачеството на Кабаков беше скандала в 85 мин.,вместо първо да отиде и да вдигне червен картон на Сантана и тогава да се прави на съдия,той отиде при Турицов и му вдигна жълт картон за нещо което било станало преди ситуацията,после вдигна жълт картон на Любо защото е поискал обяснение от хирувима Сантана и тогава се сети че трябва да накаже и виновника за скандала.Сигурен съм че ако не беше четвъртия съдия Кабаков нямаше да покаже червен картон на зеления футболист,а това че Недялков завърши мача е гавра с футбола и обида за съдийството в България.Не се чудете защо последно наказа Сантана,забави за да измисли как да излезе от ситуацията, нещо като ВАР-а на Никола Попов.Накрая ще кажа че следя евромачовете на Кабаков и знам че не е лош съдия въпреки че няколко пъти в ШЛ го спасява ВАР от грешни отсъждания,не знам какво го притеснява да свири нормално и на мачове в България.

Аз съм съгласен, че съдиите са боклуци, ама ако всичко това, което казвате е вярно, защо първия мач не се даде 100% дузпа на Турицов, който трябваше да бъде и изгонен с втори жълт картон? Защо последните 2 мача, има явни отсъждания във ваша полза, нали Домуза ги е купил? Къде отива тая цялата логика за световна конспирация, да ви се пречи и прочие?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /Лудогорец-ЦСКА/ 14.04.2021 г./ 18:30 ч. /

Мнениеот k_oleto » 15 апр 2021 00:07

пичове, темата от тук за напред трябва да е една:

Фенове на стадиона! Отвориха кръчми, молове и т.н - ебаси да не пуснат публика на 19.05.

ФИНАЛА С ФЕНОВЕ!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта