КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /ЦСКА-Лудогорец/ 07.04.2021 г./ 19:30 ч. /

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /ЦСКА-Лудогорец/ 07.04.2021 г./ 19:30 ч. /

Мнениеот djd » 08 апр 2021 16:04

На мач се вика и псува, както по селата, така и в градовете.
Както и се пее, ръкопляска и т.н.
Ако седиш като мумия, какъв е смисълът да ходиш на мач?
Ходи на партийно събрание.

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /ЦСКА-Лудогорец/ 07.04.2021 г./ 19:30 ч. /

Мнениеот peliforewer » 08 апр 2021 16:24

Вълчан написа:
soilwork написа:
W84me написа:Някой каза ли, че Турицов направи дузпа, но Чинков не я даде?
Претенциите на гостите за наказателен удар са напълно неоснователни. Изгледах повторенията......еми няма!!

В 62-63 мин имаше чиста дузпа за домакините.Явно никои не забеляза как бе тръшнат играч на червените. С засилка от страна на защитника.

Върни малко коментарите назад и ще видиш че 2-3 минути след ситуацията в 20.57ч съм я отбелязал.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /ЦСКА-Лудогорец/ 07.04.2021 г./ 19:30 ч. /

Мнениеот W84me » 08 апр 2021 17:01

djd написа:На мач се вика и псува, както по селата, така и в градовете.
Както и се пее, ръкопляска и т.н.
Ако седиш като мумия, какъв е смисълът да ходиш на мач?
Ходи на партийно събрание.

Да, казва го човек от държава, дето може да бие само Гибралтар на мач. Сигурно е правилно мислене.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6756
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /ЦСКА-Лудогорец/ 07.04.2021 г./ 19:30 ч. /

Мнениеот soilwork » 08 апр 2021 17:02

[quote="Dust"]Сега гледах повторение на ситуацията за дузпа...
който казва, че няма такава, да смени спорта.
[quote] Смени форума.Отдавна не си интересен.....препоръчвам ти волейбол,баскетбол, плуване,тенис на маса

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1887
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /ЦСКА-Лудогорец/ 07.04.2021 г./ 19:30 ч. /

Мнениеот Sstefanov » 08 апр 2021 17:44

peliforewer написа:
Вълчан написа:
soilwork написа:
W84me написа:Някой каза ли, че Турицов направи дузпа, но Чинков не я даде?
Претенциите на гостите за наказателен удар са напълно неоснователни. Изгледах повторенията......еми няма!!

В 62-63 мин имаше чиста дузпа за домакините.Явно никои не забеляза как бе тръшнат играч на червените. С засилка от страна на защитника.

Върни малко коментарите назад и ще видиш че 2-3 минути след ситуацията в 20.57ч съм я отбелязал.

[offtopic]Ако това, което си отбелязал е дузпа. Може да се закрие футбола като цяло. Мен много пъти ме е било срам, от несъществуващите дузпи свирени за Левски, но пък вие сте безкруполни манипулатори и за вас истината никога не е била приоритет.
Как пък един път не излязохте и не казахте. Да, рефера сбърка в наша ползва, не е хубаво да има такива отсъждания и трябва да се спре с такива глупости. Нищо лошо няма в това да признаеш някакъв гаф или случка в полза на твоят отбор. Как живеете с лъжите, които изричате - вие явно във всяка една област от живота си лъжете (отнася се и за другите фенове на отбори). Толкова сме затънали в лъжи и измами, нагласени мачове, подкупени чернодрешковци, заплашвания срещу тях и лица свързани с футбола, че и 100000 години да минат, ние никога няма да си повишим нивото. През годините най бутаните отбори сме, Ние и Вие и да се реве толкова злобно срещу онея от Разград е малко смешно и е знак на безсилие, че не можем да се справим с тях. А най дразнещето нещо, всички скапани коментатори от диема са ваши подлоги и тяхната обективност граничи с 0.[/offtopic]

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /ЦСКА-Лудогорец/ 07.04.2021 г./ 19:30 ч. /

Мнениеот Dust » 08 апр 2021 18:15

Скоро воят от сини, зелени и червени ще е като на хималайска мечка.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /ЦСКА-Лудогорец/ 07.04.2021 г./ 19:30 ч. /

Мнениеот ShooterMan » 08 апр 2021 19:43

Не ми е зор мача, но онзи селянин с якето на RUSSIA направо къртеше просто :lol: :lol: :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /ЦСКА-Лудогорец/ 07.04.2021 г./ 19:30 ч. /

Мнениеот peliforewer » 08 апр 2021 22:59

Sstefanov написа:
peliforewer написа:
Вълчан написа:
soilwork написа:
W84me написа:Някой каза ли, че Турицов направи дузпа, но Чинков не я даде?
Претенциите на гостите за наказателен удар са напълно неоснователни. Изгледах повторенията......еми няма!!

В 62-63 мин имаше чиста дузпа за домакините.Явно никои не забеляза как бе тръшнат играч на червените. С засилка от страна на защитника.

Върни малко коментарите назад и ще видиш че 2-3 минути след ситуацията в 20.57ч съм я отбелязал.

[offtopic]Ако това, което си отбелязал е дузпа. Може да се закрие футбола като цяло. Мен много пъти ме е било срам, от несъществуващите дузпи свирени за Левски, но пък вие сте безкруполни манипулатори и за вас истината никога не е била приоритет.
Как пък един път не излязохте и не казахте. Да, рефера сбърка в наша ползва, не е хубаво да има такива отсъждания и трябва да се спре с такива глупости. Нищо лошо няма в това да признаеш някакъв гаф или случка в полза на твоят отбор. Как живеете с лъжите, които изричате - вие явно във всяка една област от живота си лъжете (отнася се и за другите фенове на отбори). Толкова сме затънали в лъжи и измами, нагласени мачове, подкупени чернодрешковци, заплашвания срещу тях и лица свързани с футбола, че и 100000 години да минат, ние никога няма да си повишим нивото. През годините най бутаните отбори сме, Ние и Вие и да се реве толкова злобно срещу онея от Разград е малко смешно и е знак на безсилие, че не можем да се справим с тях. А най дразнещето нещо, всички скапани коментатори от диема са ваши подлоги и тяхната обективност граничи с 0.[/offtopic]

Много компетентно мнение с уважение към опонента и противниковия отбор :) .Вече ми писна да обяснявам какво съм написал,а то е че според критерият на Волен Чинков при отсъждането на дузпата на мача Лудогорец-Септември това снощи беше много пъти повече дузпа.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/2 /ЦСКА-Лудогорец/ 07.04.2021 г./ 19:30 ч. /

Мнениеот djd » 08 апр 2021 23:09

W84me написа:
djd написа:На мач се вика и псува, както по селата, така и в градовете.
Както и се пее, ръкопляска и т.н.
Ако седиш като мумия, какъв е смисълът да ходиш на мач?
Ходи на партийно събрание.

Да, казва го човек от държава, дето може да бие само Гибралтар на мач. Сигурно е правилно мислене.

ЦСКА продължава да предизвиква силни емоции у феновете си.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта