22 кръг/Берое - ЦСКА/ 21.03.2021/ 14:15 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Odessit
Мнения: 420
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: 22 кръг/Берое - ЦСКА/ 21.03.2021/ 14:15 ч.

Мнениеот Odessit » 22 мар 2021 16:21

soilwork написа:
MASTER_COOL написа:За мен Акрапович е абсолютно бездарен като треньор и със сигурност ще си събере багажа съвсем скоро.
Ни купа , ни Европа с този тренер :idea:
Подкрепям! Тоя босненски цървул имаше късмет че случи на слаба Рома с резервите и подготвен отбор от Белчо и Моралес. От там нататък силен мач не помня да имаме с атаки, удари , положения. Марш от Армията


Крюшо го остави две години да обиграва отбора му, вие го емнахте на втория месец! Търпение му е майката, а с грозния му стил ще трябва да свикнете - важното е, че е ефикасен.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 22 кръг/Берое - ЦСКА/ 21.03.2021/ 14:15 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 22 мар 2021 17:40

[offtopic]Търпение, търпение и пак търпение, когато се вижда че има смисъл.
Акрапович е със силно его и голямо твърдоглавие. Наумил си е, че пътя към успеха винаги е един и същ в частност схемата 3-5-2
При 4 бека и 6 крила, както казва колегата от Локо и липса на централни хора, той ми преквалифицира фланговите играчи. Това , ако не е бездарие и тъпотия, КОЕ Е ?!
Имаш абсолютен консуматор отпред ( Кайседо, в интерес на истината и чеп за зеле не става от тоя ) ми пусни му крила да му центрират.
Абе не ми се коментира, всеки мач е мъка мъка. Не ми се гледат мачовете вече.
Белчо е КЛАСА , ама СТРАШНА КЛАСА над тоя[/offtopic]
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Plovdiv_1926
Мнения: 1226
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 22 кръг/Берое - ЦСКА/ 21.03.2021/ 14:15 ч.

Мнениеот Plovdiv_1926 » 22 мар 2021 18:10

[offtopic]Оdessit, ще ми отговориш ли на въпроса за посредствения отбор или ще продължиш да си лаладжийстваш и да прокарваш категорично невярни твърдения? Ако в момента се направи сборен отбор от двата, даже и червените съфорумци съм убеден, че ще се съгласят, че ще бъде нещо от сорта на 6 души от единия и 5 души от другия отбор. Като за мен превес имат играчите на Локомотив особено ако схемата е 3-5-2. Пък нека били посредствени, тая мантра как се продължава наследството на Акрапович я слушаме от октомври месец, а от тогава се постигнаха доста категорични резултати- 8 мача без загуба до момента в първенството, историческа победа в дербито, категорична игра в два мача с Лудогорец.[/offtopic]

[offtopic]На Акрапович най-важното му качество е, че държи на дисциплината и на физическата подготовка, ама ако нямаш точните изпълнители, това не е достатъчно. Най-важният му принос за Локомотив е, че още в началото изгони ментета и саботьори, които преди това сготвиха двама добри треньори. В София направи нещо подобно с играчи, които не му следват дисциплината- Санкаре, Юрич, онзи италианеца. Обаче не съобрази, че остава без креативни играчи в центъра, а като се добави това, че няма и резерви за дефанзивни халфове, то става тежко положението. Вие в момента имате всичко на всичко двама халфове- Юга и Тиаго.

За мен ГГ и СС искаха просто да ни направят мръсно и да елиминират пряк конкурент, който ги застрашаваше за второто място и за купата, и не обмислиха привличането на Акрапович. Не вярвам, че не си е изложил мнението дали ще налага 3-5-2 или не. А като се пазарувал лятото основно бекове и крилата, то е абсурдно да се съгласиш някой да налага тази схема.[/offtopic]
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

beroe1986
Мнения: 92
Регистриран на: 13 яну 2010 10:03
Контакти:

Re: 22 кръг/Берое - ЦСКА/ 21.03.2021/ 14:15 ч.

Мнениеот beroe1986 » 22 мар 2021 18:12

https://fakti.bg/sport/564073-busato-toa-se-spana-sam
............................................
Един път е свирено нещо в ущърб на отбора на Ганчев.
Визирам мачовете на двата отбора (сега ще започнете за Олимпик Галата и т.н.).....
В колко мачове без значение дали Литекс, ЦСКА-София или истинско ЦСКА в годините са ни рязали брутално?
Вчера тук цареше самокритичност.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта