20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот Вълчан » 07 мар 2021 10:13

ShooterMan написа:[offtopic]Те така обвиняват всеки за "васал", но аз искам да видим следното:
Срещу останалите в топ 6:
1. Лудогорец - 1 загуба и 1 равен = 1 точка
2. Локо Пд - 1 загуба и 1 равен = 1 точка
3. Арда - 1 равен = 1 точка
4. Берое - 1 равен = 1 точка
5. 1948 - 1 равен и 1 победа = 4 точки
Кандидат-шампиона с голямата уста има САМО ЕДНА победа над отборите в топ 6 и то над последния, 1948! НИТО ЕДНА ПОБЕДА срещу всички в топ 5 и напълно негативна статистика срещу топ 3. Не знам кой на кого е васал, но когато статистиката говори - и Боговете мълчат. С точки натрупани с по 1:0 срещу опашкарите и често със съдийска помощ не става. И само да се дръвчиш аааа уууу ние ще детронираме Лудогорец. Вижте си статистиката - това е статистика на отбор от 6 място надолу. А иначе васали....Локо Би Лудогорец, би Берое, би 1948....просто няма вашите рефери да ги бутнат за по 1:0 над Етър примерно, или тук там където отива на Х....и хората си го знаят. Не се бият в гърдите като малоумници, а после като отидат в Разград....аааа, чакай ся, ние май и 1 атака не можем да направим....[/offtopic]

Статистиката наистина говори ясно и точно. Само с победи срещу отбори във втората половина на таблицата не става. Мисля Босненеца изповядва някакъв негов си футбол разгадаем от всеки по читав треньор.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот Skywalker » 08 мар 2021 18:10

Вълчан написа:
ShooterMan написа:[offtopic]Те така обвиняват всеки за "васал", но аз искам да видим следното:
Срещу останалите в топ 6:
1. Лудогорец - 1 загуба и 1 равен = 1 точка
2. Локо Пд - 1 загуба и 1 равен = 1 точка
3. Арда - 1 равен = 1 точка
4. Берое - 1 равен = 1 точка
5. 1948 - 1 равен и 1 победа = 4 точки
Кандидат-шампиона с голямата уста има САМО ЕДНА победа над отборите в топ 6 и то над последния, 1948! НИТО ЕДНА ПОБЕДА срещу всички в топ 5 и напълно негативна статистика срещу топ 3. Не знам кой на кого е васал, но когато статистиката говори - и Боговете мълчат. С точки натрупани с по 1:0 срещу опашкарите и често със съдийска помощ не става. И само да се дръвчиш аааа уууу ние ще детронираме Лудогорец. Вижте си статистиката - това е статистика на отбор от 6 място надолу. А иначе васали....Локо Би Лудогорец, би Берое, би 1948....просто няма вашите рефери да ги бутнат за по 1:0 над Етър примерно, или тук там където отива на Х....и хората си го знаят. Не се бият в гърдите като малоумници, а после като отидат в Разград....аааа, чакай ся, ние май и 1 атака не можем да направим....[/offtopic]

Статистиката наистина говори ясно и точно. Само с победи срещу отбори във втората половина на таблицата не става. Мисля Босненеца изповядва някакъв негов си футбол разгадаем от всеки по читав треньор.

Както не става, така сме все още на втората позиция във временното класиране. Е така, както не ставало. Като дойдат плейофите, ще видим тогава, какво и как става и ще коментираме.

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот gihuelo » 08 мар 2021 19:46

Това го намерих в нета ,като чисто игрово време.
Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта