Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Red_Neck » 21 дек 2020 09:37

Време е ..... ;)
Изиграхме си всички мачове от есенния полусезон, пролетният започва в началото на март и по информационните канали ще текат новини предимно за зимната селекция.
Давайте да я избистрим набързо, та Велизар, Акрапа и Стойчо да не се лутат напразно ;)

Наличност:
https://www.transfermarkt.com/zska-sofia/kadernachposition/verein/208
Последна промяна от Red_Neck на 21 дек 2020 10:06, променено общо 1 път.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Red_Neck » 21 дек 2020 09:57

Напуснали/Освободени:
Томи Юрич
Стефано Белтраме

Предложения:
Пеняранда
Санкхаре
Кейта
Енрике
Тонислав - наем
Марто Смоленски - наем
Митко Митков - наем
Турицов - наем
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот шивача » 21 дек 2020 14:07

За мен има трима класни играчи-Антов, Соу и Мазику. От останалите ,който и да продадат не ми дреме. Ако няма напуснали, задължително е да вземем вратар, деф халф и центр защитник, за да се вдигне нивото.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

CSKArforever
Мнения: 258
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот CSKArforever » 21 дек 2020 17:55

Антов според мен е пътник, а и не трябва да го спираме, защото смятам,че има качествата и интелекта да пробие в чужбина.
Надявам се,че ще запазим всички останали основни футболисти, особено Мазику,Соу,Тиаго и Юга.
Зимата трябва да вземем : двама централни защитници (ако Вальо напусне), дефанзивен халф, офанзивен халф и един централен нападател голмайстор, който да играе до Соу.

П.С в момента наблюдаваме това шиптърче:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GlhDLkc94kk[/youtube]

Mitata
Мнения: 6668
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Mitata » 21 дек 2020 18:00

Според мен рано е Антов да заиграе в чужбина. Нужни са още 1-2 години да се утвърди в ЦСКА и когато един ден отиде навън да е титуляр, не го забият във втория отбор на клуба "Х" или да е дълбока резерва.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот CaptainBertorelli » 21 дек 2020 18:10

Mitata написа:Според мен рано е Антов да заиграе в чужбина. Нужни са още 1-2 години да се утвърди в ЦСКА и когато един ден отиде навън да е титуляр, не го забият във втория отбор на клуба "Х" или да е дълбока резерва.

Той в ЦСКА се е утвърдил, но не е готов за нещо повече от пейка в сериозен отбор навън. Да се утвърди и в Националния, съвсем други пари ще струва, а и ще замине като готов играч. Най-добре да продадем само Бачи. Нов нападател, дефанзивен халф и защитник. И сме готови!
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3739
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот danko_sot » 21 дек 2020 19:18

-Цел номер 1 е централен нападател- типичен голмайстор. Този Даку има впечатляваща статистика- от 15-16 мача 20 + гола. Но все пак играе в Косово. Пише, че Торино имали интерес, а той бил собственост на Осиек. Че като е толкоз добър, защо хърватите не си го върнат? ;)

- един централен защитник ще ни трябва. Мисля, че с петима в тази зона ще изкараме сезона, ако не връщаме Жеферсон или Юга.

- И един вътрешен халф ще ни трябва. В момента играем със схема с двама типични опорни халфа, а ние разполагаме само с един натурален такъв - Юга. Жеферсон е преквалифициран, но върши работа, а тоя Санкарето вече и аз не знам какъв е. Най-вероятно във Франция е играл като box to box midfielder в схема 4-4-2. Очевидно се мисли за някаква извънземна звезда, но до тук не оправдава доверието и дори не може да се пребори за титуляр. Все пак ще ми е интересно да го видя какво ще направи пролетта. Или ще се осере брутално или ще ни направи шампиони! :P

-Относно изходящите трансфери вече споделих, че ако искаме титлата Али трябва задължително да остане, при все че не очаквам да повиши головата си ефективност.

-за Вальо честно казано не знам. По-скоро няма да е толкоз фатална негова продажба, не и повече от тази на Соу.

-Мазику трябва да остане. Трудно ще му намерим достоен заместник.

Пари има от ЛЕ, нямаме спешна нужда от продажби. Вярвам, че имаме шанс да се преборим с Лудогорец за титлата този сезон, но трябва да вземем правилните решения на трансфер фронт. Ако вземем титлата, цената на всеки един от играчите ще се повиши, а лятото ще има повече време да се намерят заместници и да се адаптират те към схемата и играта на тима.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6782
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот soilwork » 21 дек 2020 20:10

Митков като бек се справи супер, може да го използва Бруно на тази позиция. Трябва да се търси заместник на Занев. Али,Мазику и Антов ако се милионни офертите да ги продават. Все пак това е бизнес. Мисля че с Пардю, Стойчо и Акрапович и техният нюх ще намерим равностойни заместници. Този път имаме и пари....

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Kiril2681 » 21 дек 2020 21:01

danko_sot написа:-Цел номер 1 е централен нападател- типичен голмайстор. Този Даку има впечатляваща статистика- от 15-16 мача 20 + гола. Но все пак играе в Косово. Пише, че Торино имали интерес, а той бил собственост на Осиек. Че като е толкоз добър, защо хърватите не си го върнат? ;)

- един централен защитник ще ни трябва. Мисля, че с петима в тази зона ще изкараме сезона, ако не връщаме Жеферсон или Юга.

- И един вътрешен халф ще ни трябва. В момента играем със схема с двама типични опорни халфа, а ние разполагаме само с един натурален такъв - Юга. Жеферсон е преквалифициран, но върши работа, а тоя Санкарето вече и аз не знам какъв е. Най-вероятно във Франция е играл като box to box midfielder в схема 4-4-2. Очевидно се мисли за някаква извънземна звезда, но до тук не оправдава доверието и дори не може да се пребори за титуляр. Все пак ще ми е интересно да го видя какво ще направи пролетта. Или ще се осере брутално или ще ни направи шампиони! :P

-Относно изходящите трансфери вече споделих, че ако искаме титлата Али трябва задължително да остане, при все че не очаквам да повиши головата си ефективност.

-за Вальо честно казано не знам. По-скоро няма да е толкоз фатална негова продажба, не и повече от тази на Соу.

-Мазику трябва да остане. Трудно ще му намерим достоен заместник.

Пари има от ЛЕ, нямаме спешна нужда от продажби. Вярвам, че имаме шанс да се преборим с Лудогорец за титлата този сезон, но трябва да вземем правилните решения на трансфер фронт. Ако вземем титлата, цената на всеки един от играчите ще се повиши, а лятото ще има повече време да се намерят заместници и да се адаптират те към схемата и играта на тима.

Да, в общи линии е това. Само дето за титла няма как да се преборим, не и с тези "дузпи" и "засади", които се изливат върху шампиона :) За мен трябва шътнем Санкаре , за да е мирна съблекалнята, ясно е, че Пеняранда е пътник, смятам че Синклер може да се справи с поста "лек нападател", който да се шматка покрай Бачо Али :) Лошото е, че ако направим тези движения със Санкаре и Пеняранда, то Тиаго пак ще "увисне" без реална конкуренция! Говори се за някакви латиноси, ще видим, малко ме съмнява, то у нас е зима....хич не я обичат, пущините :)
Апропо, Мазику хич не ме впечатли срещу гове....сините, не впечатлява и в офанзивен план, все пак си е бек, който дойде от втора френска дивизия - не е незаменим!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот шивача » 21 дек 2020 21:52

soilwork написа:Митков като бек се справи супер, може да го използва Бруно на тази позиция. Трябва да се търси заместник на Занев. Али,Мазику и Антов ако се милионни офертите да ги продават. Все пак това е бизнес. Мисля че с Пардю, Стойчо и Акрапович и техният нюх ще намерим равностойни заместници. Този път имаме и пари....

Дори и да им намерят и на тримата достойни заместници, дори и по-добри да докарат, в което се съмнявам, ще градят отбор наново. Което отново ще докаже на публиката, че джуджето титли и успехи не го интересуват, а само да си върне част от инвестициите.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта