16 кръг/ ЦСКА-Ботев(Враца)/ 13.12.2020 / 12:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3591
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 16 кръг/ ЦСКА-Ботев(Враца)/ 13.12.2020 / 12:30ч.

Мнениеот danko_sot » 13 дек 2020 15:27

danko_sot написа:
Mitata написа:
danko_sot написа:Тоя Санкарето пак ли се е правил на интересен? Гледах сега интервюто на Бруно, аман от тоя!


Санкарето като че ли заигра малко по-добре напоследък, ако не друго видимо се старае повече. Но днес взе топката от главата на Соу, който беше останал на празна врата, при това Санкарето беше в засада. Липса на разбирателство.
Малко преди да бъде заменен от удобна позиция стреля покрай вратата и направи поредния пропуск за червените.[/quoteи

Чакай малко да помисля и поразсъждавам. Първо Бруно го пускаше на номиналната му позиция в центъра на терена като партньор на Юга. Там обаче нещо не му се получаваха нещата. Като цяло си мисля, че просто не тича достатъчно за тази позиция. Мързи ли го, тромав ли е, бавен ли е, какво е, що е, не знам, но се опитваше с едно докосване много често, петички-метички, да пропуска топката за другите изненадващо. Уви- неразбран остана. После Бруно реши да му даде шанс на върха на тризъбеца, там където сега Тиаго играе перфектно. Ама и та си продължи с малкото и недостатъчно движение по терена, пустите му опити за петички и пропуснати топки. За съжаление пак неразбрани в повечето случаи от съотборниците му.Бруно обаче въпреки достата играчи в състава, пак реши да даде шанс на Санкарето на трета различна позиция, този път като партньор на Соу, видиш ли там поне му тръгнала играта. Нали вкара някой друг гол по-рано през сезона. Ама ей го на! Гледах сега репортажа. Попречи на Соу да се разпише още в началото, после Занев му сложи една топка на главата, той и това изтърва. Отделно още един много добър шанс имаше, ама и него изпусна. За капак не иска да поздрави треньорът, който му даде толкова шансове на различни позиции. И това е човекът, който си мисля, че може би взима една от най-високите заплати в ЦСКА, може и най-високата да е. Еми..... Бруно да си решава, ама.....
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 16 кръг/ ЦСКА-Ботев(Враца)/ 13.12.2020 / 12:30ч.

Мнениеот Red_Neck » 13 дек 2020 17:58

Играхме добре, взехме си мача без драми,... доволно.

Бая хора ще си тръгнат зимата и нищо чудно Санкарето да поведе хорото ;) Не го виждам хич в тази формация на Акрапа.
Добър футболист, който за съжаление
показва явно неуважение към съотборници и щаб.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: 16 кръг/ ЦСКА-Ботев(Враца)/ 13.12.2020 / 12:30ч.

Мнениеот HardWork » 13 дек 2020 18:47

Red_Neck написа:Играхме добре, взехме си мача без драми,... доволно.

Бая хора ще си тръгнат зимата и нищо чудно Санкарето да поведе хорото ;) Не го виждам хич в тази формация на Акрапа.
Добър футболист, който за съжаление
показва явно неуважение към съотборници и щаб.

И на мен така ми изглеждат нещата. Санкаре, Кейта, Пеняранда и Тони Йорданов ми изглеждат пътници. Митков сигурно ще бъде пуснат под наем. На техните места ще се търсят 2ма нападатели, офанзивен халф, дефанзивен халф, и централен защитник.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: 16 кръг/ ЦСКА-Ботев(Враца)/ 13.12.2020 / 12:30ч.

Мнениеот k_oleto » 13 дек 2020 19:49

Не мога да кажа, че сме играли магическо. Чета, а и във ФБ, че сме мачкали. Беше така до гола на Враца (65-та мин.) след това мача стана селски, а ние пазихме 2:1
Санкарето няма го разкараме. Дойде лятоска с Юга и мисля, че и на двамата договорите са бетон.
Дано откупим Синкер - за мен добър футболист.
Ако верно шитнем бачо Али за 4 милки + парите от ЕКТ, ни трябват само 3-ма нови.
- заместник на баче Али
- дефанзивен халф
- централен защитник
Мисля, че с потенциала ни - ако играем сериозно - няма кой да ни спре в БГ

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 16 кръг/ ЦСКА-Ботев(Враца)/ 13.12.2020 / 12:30ч.

Мнениеот redhooligan » 13 дек 2020 19:57

Получи се добър мач със много създадени положения от страна на нашите играчи. Вижда се, че имаме проблем при завършващия удар,но при по качествен нападател ( дано да привлечем на полусезона ) нещата ще се получат. Ако не беше тази грешка на Бусато си взимахме мача без проблеми и нямаше да се трепери до последно. Относно Сенегалското менте, да си ходи да прави циркове във Франция. За половин година не показа нищо особенно, а иначе негодува като го сменят. Дано Акрапович го забие на пейката и да се отървът от него на полусезона. Пеняранда най-вероятно също ще си стага багажа и дано Бачо Али и той си вземе сакчето и да си ходи!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: 16 кръг/ ЦСКА-Ботев(Враца)/ 13.12.2020 / 12:30ч.

Мнениеот Kiril2681 » 13 дек 2020 21:07

redhooligan написа:Получи се добър мач със много създадени положения от страна на нашите играчи. Вижда се, че имаме проблем при завършващия удар,но при по качествен нападател ( дано да привлечем на полусезона ) нещата ще се получат. Ако не беше тази грешка на Бусато си взимахме мача без проблеми и нямаше да се трепери до последно. Относно Сенегалското менте, да си ходи да прави циркове във Франция. За половин година не показа нищо особенно, а иначе негодува като го сменят. Дано Акрапович го забие на пейката и да се отървът от него на полусезона. Пеняранда най-вероятно също ще си стага багажа и дано Бачо Али и той си вземе сакчето и да си ходи!

Аааааа, не!!! Няма да закачате Бусато - без него нямаше да ми излезе прогнозата - къш!!!!! :) Санкаре....уффф, подозирам, че в договора си има опция да е титуляр в определен процент от мачовета. Инак просто не разбирам Стамен, бразилчето с мокра мечта да е треньор на ЦСКА и Бруно, които упорито го пускат всеки мач :) Надявам се, ако не зимъска, то поне на лято да кешираме едни 1-2 мил. от него и кой откъде е!!! Няма да ми липсва, ама въобще ;)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 16 кръг/ ЦСКА-Ботев(Враца)/ 13.12.2020 / 12:30ч.

Мнениеот djd » 13 дек 2020 21:34

Kiril2681 написа:
redhooligan написа:Получи се добър мач със много създадени положения от страна на нашите играчи. Вижда се, че имаме проблем при завършващия удар,но при по качествен нападател ( дано да привлечем на полусезона ) нещата ще се получат. Ако не беше тази грешка на Бусато си взимахме мача без проблеми и нямаше да се трепери до последно. Относно Сенегалското менте, да си ходи да прави циркове във Франция. За половин година не показа нищо особенно, а иначе негодува като го сменят. Дано Акрапович го забие на пейката и да се отървът от него на полусезона. Пеняранда най-вероятно също ще си стага багажа и дано Бачо Али и той си вземе сакчето и да си ходи!

Аааааа, не!!! Няма да закачате Бусато - без него нямаше да ми излезе прогнозата - къш!!!!! :) Санкаре....уффф, подозирам, че в договора си има опция да е титуляр в определен процент от мачовета. Инак просто не разбирам Стамен, бразилчето с мокра мечта да е треньор на ЦСКА и Бруно, които упорито го пускат всеки мач :) Надявам се, ако не зимъска, то поне на лято да кешираме едни 1-2 мил. от него и кой откъде е!!! Няма да ми липсва, ама въобще ;)

Този ни е най-скъпият играч. Цената му в Трансфермаркт е 4млн евро - 2 пъти повече от Алито.
Ще е углавно престъпление да го оставим да си разиграва коня и да не можем да му вземем поне тези пари, макар че вече е на 31г.
Според мен трябва да му приложат всички познати на Гришата хватки с подобни типове и накрая ще клекне, няма къде да ходи.
Ще стане едновременно защитник, халф и нападател номер 1 в България. И даже ще подава и топките на тъча. :lol:

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3591
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 16 кръг/ ЦСКА-Ботев(Враца)/ 13.12.2020 / 12:30ч.

Мнениеот danko_sot » 13 дек 2020 23:01

Ще го бъде! За Санчо става дума-Санкарийски :) Пуснали са декларация от клуба, че се извинил и т. н. В крайна сметка го взехме за без пари и Гришата като виден и далновиден бизнесмен ще иска поне да капитализира това вложение летая. А Брунката ще трябва да се мъчи с него и да му търси къде да играе. Може да е бил добър играч, но ако си мисли, че ще дойде в а България и ще му стане играта без въобще да тича и да се раздава жестоко се лъже. А Бруно е пич и ако не му харесва няма да го пуска, пък ако ще и Гришката да му звъни да прави обратното. Ще видим кво ще стане накрая!
Някаква идея какво става с Турицов имате ли?
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

goshev
Мнения: 1560
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 16 кръг/ ЦСКА-Ботев(Враца)/ 13.12.2020 / 12:30ч.

Мнениеот goshev » 13 дек 2020 23:33

djd написа:
Kiril2681 написа:
redhooligan написа:Получи се добър мач със много създадени положения от страна на нашите играчи. Вижда се, че имаме проблем при завършващия удар,но при по качествен нападател ( дано да привлечем на полусезона ) нещата ще се получат. Ако не беше тази грешка на Бусато си взимахме мача без проблеми и нямаше да се трепери до последно. Относно Сенегалското менте, да си ходи да прави циркове във Франция. За половин година не показа нищо особенно, а иначе негодува като го сменят. Дано Акрапович го забие на пейката и да се отървът от него на полусезона. Пеняранда най-вероятно също ще си стага багажа и дано Бачо Али и той си вземе сакчето и да си ходи!

Аааааа, не!!! Няма да закачате Бусато - без него нямаше да ми излезе прогнозата - къш!!!!! :) Санкаре....уффф, подозирам, че в договора си има опция да е титуляр в определен процент от мачовета. Инак просто не разбирам Стамен, бразилчето с мокра мечта да е треньор на ЦСКА и Бруно, които упорито го пускат всеки мач :) Надявам се, ако не зимъска, то поне на лято да кешираме едни 1-2 мил. от него и кой откъде е!!! Няма да ми липсва, ама въобще ;)

Този ни е най-скъпият играч. Цената му в Трансфермаркт е 4млн евро - 2 пъти повече от Алито.
Ще е углавно престъпление да го оставим да си разиграва коня и да не можем да му вземем поне тези пари, макар че вече е на 31г.
Според мен трябва да му приложат всички познати на Гришата хватки с подобни типове и накрая ще клекне, няма къде да ходи.
Ще стане едновременно защитник, халф и нападател номер 1 в България. И даже ще подава и топките на тъча. :lol:

Един излет на Витоша по тениска ще му дойде ободряващо. :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта