13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот Kiril2681 » 21 дек 2020 00:18

goshev написа:
danko_sot написа:
goshev написа:Алито не стана ли вече 20 милки? :?
Шегата настрана, но ако не го продадем сега пак ще му берем ядовете и ще си е вечно наш(тоя го откърмихме) :mrgreen: .Руси като него с лопата да ги ринеш на пазара за жълти стинки.


Ако го продадем пък ще трябва да търсим не един, а двама нападатели, а шансовете ни за титла още този сезон драстично намаляват. Колко пък да му падне цената за една пролет?!


И един ни стига, ама истински.Имаме и Ахмедов, който не знам защо е толкова подценяван.В момента му липсва игрова практика, но вкара и важни голове влизайки като резерва.

Извинявай, Гошев, нищо лично, ама къде и срещу кого точно вкара "важни голове"?? Единствено срещу Етър имам спомен, при това от голлинията и от засада ( да си го кажем честно ), не мисля че има някакъв шанс при нас, просто нивото си му е за Дунав, айде за Славия да е и дотам! Нападател имаме точно един - Соу, останалото е просто пълнеж.
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот Red_Neck » 21 дек 2020 09:15

Kiril2681 написа:
goshev написа:И един ни стига, ама истински.Имаме и Ахмедов, който не знам защо е толкова подценяван.В момента му липсва игрова практика, но вкара и важни голове влизайки като резерва.

Извинявай, Гошев, нищо лично, ама къде и срещу кого точно вкара "важни голове"?? Единствено срещу Етър имам спомен, при това от голлинията и от засада ( да си го кажем честно ), не мисля че има някакъв шанс при нас, просто нивото си му е за Дунав, айде за Славия да е и дотам! Нападател имаме точно един - Соу, останалото е просто пълнеж.

Ахмеда дойде зимата на миналия сезон.
Вкара в края на мача срещу Враца за купата миналата година, когато бихме с 300 зора с 2:1. Тогава от положение полулегнал помогна и за изравнителния гол на Джеси ;) Това му беше за един полусезон + емблематичното пльосване по корем на празна врата в добавеното време срещу Левски при 3:3 ;)
Този сезон вкара за 1:1 срещу Сирените в ЛЕ, третия гол в Базел, за 2:2 с Етър в добавеното време и ако не се лъжа 5-тия гол срещу Ихтиман. За толкова се сещам. Ако пропускам нещо, колегата Гошев да допълни.
Няма много минути, факт, ... но не мисля, че става за титуляр в ЦСКА.

Мен повече ме притеснява цикленето на Тонислав. Вече стана на 22. На момчето му трябва редовна игра. Единственото му влизане в игра този сезон май бе срещу Морето, когато я свали на Юрич за 1:1. Може и да греша, но за 25-30 мача от началото на сезона да влезе веднъж за 7-8 минути е кощунство. Да си го бяхме оставили в Етър!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот trokadero_ » 21 дек 2020 10:19

Честита победа , АРМЕЙЦИ!

Убихме ги , а с 1:0 най-много боли :lol: ;) ;)

Коледата винаги е ЧЕРВЕНА !

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот BRF » 21 дек 2020 11:12

Честита победа на всички Армейци!
Планът който си имах в главата за разгром над гостите минаваше през резултат 2:0 до 30-та минута!Просто Йомов трябваше да я вкара или след това Тияго да отбележи дузпата!Още предния кръг двама от гостите си изкараха червени картони за да не играят,а Ники Тюфлека 3 мин се чудеше дали да остане на терена за дузпата!Както и да е минало заминало!Изтървахме удобен момент да ги качим на разлика,но и този резултат е достатъчен!Момчетата изигаха много на брои и важност мачове в тази шантава година и имат моята благодарност и уважение за всичко което свършиха!
Някои от вас се включват с анализ на Акрапович,че трябвало да е гъвкав и да променя схемата,но нека не забравяме че е треньор от 1-2 месеца и няма как за това време да им каже как иска да играят,пък камо ли да променя и още веднъж схемата!Оптимист съм за развитието на отбора,само се надявам да не продаваме никой,само Пеняранда няма да ми липсва!
Пред телевизора беше тежко,но приятелите ми които бяха на трибунити споделиха,че напрежение не е имало и на стадиона се виждало,че няма как да ни вкарат гол и всички около нашия отбор са били спокойни!И аз като много от вас си казвах,че на полувремито Юга и Вион трябва да напуснат заради картоните,и ако на Вион имах някаква вярва,предвид това,че с Клуж започна с ж.к. от съблекалнята и все пак се справи,Юга предвид характера,който има не виждах как ще изкара мача!
Победа в дербито си е победа!
Весела Коледа на всички в този форум!

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот d.milanov » 21 дек 2020 12:16

Как да получат повече игрово време резервите, като ние нямаме мач решен още първото полувреме? Вместо да качвахме с по 3-0 отборчетата от долната половина на таблицата до почивката, ние се мърдосвахме (футболисти, треньори, че и ръководители) и често и завършвахме наравно. Ахмедов, Йорданов, Митков и другите как да получат шанс при такова развитие на повечето мачове? И това мърдосване от неможене ли е, от прекалено самочувстие ли е или от характер на футболистите ни струва сега първото място и ясната представа с какво разполагаме на резервната скамейка.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта