13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 19 дек 2020 18:29

onegavon написа:Малко критика да му ударя на Акропович. Едно си знае баба, едно си бае е неговата работа.
Не може да караш с една схема срещу Рома,Ихтиман и Левски.
Като имаш срещу себе си някакви слабаци хвани пък пусни 4-4-2 или 4-3-3 или не са му ясни други схеми.
Не знам аз отбор без крила ми е трудно да гледам.
Имал футболисти достатъчно,ама вика Юга не мога да го сменя щото нямам друг като него и рискувах.
Много съм разочарован от мача и тия приказки с трите точки са за Столипиново.Нещо не е схванал какво значи ЦСКА-Левски.Ние никога не играем за точки с Левски.В този мач залога е много по- голям.
Както и да е желая му успех!
,


Ама, разбира се, колега, кажи си го! :) Аз ще ти кажа само, че мнението ти въобще не е лишено от логика. И аз мисля донякъде като теб и може би това си е проличало на моменти в някои от коментарите ми, писани тук. Няма перфектни хора и няма перфектни треньори! Големият минус на Бруно е точно това, което казваш. Бруно е изцяло подвластен на тази схема: 3-5-2. Е да де, някои може да кажат- няма лошо, той си знае. Ама не е точно така, защото аз от много време следя модерния европейски футбол и мога да ви кажа, че доста от най-добрите мениджъри са много комплексни и гъвкави в тактическите си виждания. Много пъти, дори и в България, сме ставали свидетели как един треньор по време на даден мач може да смени схемата си на игра в хода му два, че дори и три пъти. Например да почне с 4-4-2, да премине на 4-5-1 и накрая да завърши в 4-3-3. И всичко това се прави в зависимост от хода на двубоя и резултатът в него, също спрямо слабите и силните страни на опонента и т.н. Но по този начин винаги можеш да изненадаш повече своя противник. За да стават тези тактически промени обаче и играчите трябва да са комплексни и научени да играят във всяка една от тези постройки. А това изисква доста повече време и труд за треньора докато ги обучи и същевременно гъвкавост от страна на футболистите.
И си прав, че с този подход на Бруно няма да може да гледаме футбол с тичични крила (и на мен ще ми липсва малко), а също така няма да можем да излезем например с трима типични нападатели в 4-3-3 да кажем срещу отборите от дъното на класирането. А това може да се окаже и минус в някои от срещите, защото е близко до акъла, че срещу мегазатворен тим често имаш по-голям шанс да вкараш гол с тройка страйкъри, а и ще можеш допълнително да го изненадаш. Но пък Бруно може да си има други механизми да прави неговата схема 3-5-2 по-офанзивна. Веднага давам пример с халф-бековете. В един случай може да играят Мазику и Вион, а в друг Кери и Синклеър. Също така защо пък в някой мач вместо Тиаго да не видим Йомов, хипотетично е възможно нали!? А това вече ще ни направи близко до тройка в нападение. Така че, относително е всичко. Но аз вярвам в Бруно и за миг дори не съжалявам, че той е начело на тима.
Между другото вчера се замислих много сериозно върху казуса с Али Соу. Очаквам в следващите няколко дни да се разгорещи дискусията относно негов трансфер зимата или лятото. И наистина въпросът е важен, да не кажа ключов предвид появилия се шанс да атакуваме титлата още този сезон. Тези, които ми следят мненията знаят, че бях твърдо за това Соу да бъде продаден още сега. Обаче след като размислих, сега съм точно на противоположното мнение. Ако искаме да имаме шанс за титлата още тази кампания, не трябва да го продаваме сега. След идването на Бруно той стана още по-важен играч за нас, бих казал дори ключов. Наистина играе добре в последните срещи, бележи и по-редовно. Така или иначе аз не вярвам Соу някога да се превърне в голова машина, но с новата схема на Акрапович самата ни игра в атака, самият преход от халфовата линия към нападението са изключително зависими от гамбиеца. Това е факт, пред който не мога да си затворя очите. И все пак само по себе си ако Соу остане, това според мен няма да е достатъчно за титлата с този ни състав. Има още едно условие, което трябва да изпълним, освен да запазим Соу. Това е вторият елемент на пъзела и той е, че трябва тази зима да вземем задължително чист нападател, ама типичен голаджия, който да играе до Соу и да си пасне като стил на игра с него. Това са двете условия, за да можем да се преборим за титлата още този сезон. 1. Оставяме Соу 2. Намираме му партньор в атака, с когото си пасват и задължително този играч трябва да е типичен голмайстор.
П.П. Иначе на останалите позиции сега не ми се коментира какво ни трябва, че стана много дълъг този коментар. Така или иначе се говори за още един дефанзивен халф и централен защитник.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

goshev
Мнения: 1567
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот goshev » 19 дек 2020 21:05

Алито не стана ли вече 20 милки? :?
Шегата настрана, но ако не го продадем сега пак ще му берем ядовете и ще си е вечно наш(тоя го откърмихме) :mrgreen: .Руси като него с лопата да ги ринеш на пазара за жълти стинки.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот Red_Neck » 19 дек 2020 21:42

luchoni написа:Защо го бил гушнал а? Било за червен картон. А за удар без топка в корема какво ще кажете :lol:
Изображение

Колега, местя го и тук по разбираеми причини ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот Mitata » 19 дек 2020 22:06

Red_Neck написа:
luchoni написа:Защо го бил гушнал а? Било за червен картон. А за удар без топка в корема какво ще кажете :lol:
Изображение

Колега, местя го и тук по разбираеми причини ;)


Не само удар с ръка, има и препъване. Секунда - две по рано се опита да го избута с ръка.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 19 дек 2020 22:20

Динамовци типично в техен стил, търсеха провокации цял мач, защото нямаше какво друго да предложат. Бихме абсолютно заслужено и 18-те точки разлика след първият полусезон са показателни за разликата в класите! Да натискат на ароматизатори и по-малко да коментират съдиите!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 19 дек 2020 22:32

goshev написа:Алито не стана ли вече 20 милки? :?
Шегата настрана, но ако не го продадем сега пак ще му берем ядовете и ще си е вечно наш(тоя го откърмихме) :mrgreen: .Руси като него с лопата да ги ринеш на пазара за жълти стинки.


Ако го продадем пък ще трябва да търсим не един, а двама нападатели, а шансовете ни за титла още този сезон драстично намаляват. Колко пък да му падне цената за една пролет?!
Mitata написа:
Red_Neck написа:
luchoni написа:Защо го бил гушнал а? Било за червен картон. А за удар без топка в корема какво ще кажете :lol:
Изображение

Колега, местя го и тук по разбираеми причини ;)


Не само удар с ръка, има и препъване. Секунда - две по рано се опита да го избута с ръка.

Аз пък да си призная много се изкефих на тази прегръдка на Амос. Безценно :D Някои неща не се купуват с пари! А онзи блед син юноша гаранция поне месец ще се буди от кошмари, сънувайки тази толкова "приятелска" прегръдка :)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

brigades
Мнения: 215
Регистриран на: 17 фев 2018 12:00
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот brigades » 20 дек 2020 01:03

Отбори от долната половина на таблицата трябва да бъдат бити по-убедително!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот k_oleto » 20 дек 2020 01:40

това, Геренци са мега интересни.
Към момента са с отрицателна голова разлика. Към момента са на 4 точки от последния в класирането. Към момента нямат никакви футболни аргументи и са брашнян чувал на А група.
Няма по-убидно обаче от това - да се молят да паднат с по-малко от нас и да ни карат да се чувстваме виновни, че не сме ги качили на разликата - ебасимоооо

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот CaptainBertorelli » 20 дек 2020 09:41

Red_Neck написа:
luchoni написа:Защо го бил гушнал а? Било за червен картон. А за удар без топка в корема какво ще кажете :lol:
Изображение

Колега, местя го и тук по разбираеми причини ;)

Очевиден, спестен червен картон на наглото теле!
Хайл Мусолини

goshev
Мнения: 1567
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 13 кръг/ ЦСКА - ''Левски'' / 18.12.2020 / 18:00 ч.

Мнениеот goshev » 20 дек 2020 22:22

danko_sot написа:
goshev написа:Алито не стана ли вече 20 милки? :?
Шегата настрана, но ако не го продадем сега пак ще му берем ядовете и ще си е вечно наш(тоя го откърмихме) :mrgreen: .Руси като него с лопата да ги ринеш на пазара за жълти стинки.


Ако го продадем пък ще трябва да търсим не един, а двама нападатели, а шансовете ни за титла още този сезон драстично намаляват. Колко пък да му падне цената за една пролет?!


И един ни стига, ама истински.Имаме и Ахмедов, който не знам защо е толкова подценяван.В момента му липсва игрова практика, но вкара и важни голове влизайки като резерва.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта