Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

goshev
Мнения: 1567
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот goshev » 01 юли 2020 23:54

Ozzimozzi написа:Аз също смятам, че Али Соу в момента ни е един от най-класните играчи.

В такъв случай определението класа е съвсем неуместно за отбора ни.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот Ozzimozzi » 01 юли 2020 23:56

goshev написа:
Ozzimozzi написа:Аз също смятам, че Али Соу в момента ни е един от най-класните играчи.

В такъв случай определението класа е съвсем неуместно за отбора ни.

Такива са реалностите :) За това казвам, че си трябва сериозно надграждане на всяко едно ниво.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот Serafim » 02 юли 2020 00:37

Пичове, треньора ви е слаб, та дрънка. Или по-скоро неопитен. А и откровено му се месят в работата. Кери, Джеси, Енрике, Евандро не са слаби играчи. Тиаго, Пинто и Белтраме също, като допълнение. Алито има физика, но е нападател, дето трябва да му правят по 5-6 положения в мач, та да вкара, не е като Каранга. Много правилон Иван Иванов каза, че Крушич е предал напрежението на играчите си. Акрапович го надигра тактически отвсякъде. Направо не знам дали Гришата няма да се ядоса и да направи някоя офанзива да го вземе, заедно с 4-5 играча на Локото. Като дялан камък ще пасне на отбора, предвид афинитета му към треньори от бившите Юго републики. :)

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9228
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот bubka » 02 юли 2020 01:40

Serafim написа:Пичове, треньора ви е слаб, та дрънка. Или по-скоро неопитен. А и откровено му се месят в работата. Кери, Джеси, Енрике, Евандро не са слаби играчи. Тиаго, Пинто и Белтраме също, като допълнение. Алито има физика, но е нападател, дето трябва да му правят по 5-6 положения в мач, та да вкара, не е като Каранга. Много правилон Иван Иванов каза, че Крушич е предал напрежението на играчите си. Акрапович го надигра тактически отвсякъде. Направо не знам дали Гришата няма да се ядоса и да направи някоя офанзива да го вземе, заедно с 4-5 играча на Локото. Като дялан камък ще пасне на отбора, предвид афинитета му към треньори от бившите Юго републики. :)


Мисля, че си прав като цяло за всичко, но пък Гришата едва ли има потенциала за такава офанзива, в смисъл може и да я има, но не вярвам да му се дават толкова пари.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот Mitata » 02 юли 2020 06:51

bubka написа:
Serafim написа:Пичове, треньора ви е слаб, та дрънка. Или по-скоро неопитен. А и откровено му се месят в работата. Кери, Джеси, Енрике, Евандро не са слаби играчи. Тиаго, Пинто и Белтраме също, като допълнение. Алито има физика, но е нападател, дето трябва да му правят по 5-6 положения в мач, та да вкара, не е като Каранга. Много правилон Иван Иванов каза, че Крушич е предал напрежението на играчите си. Акрапович го надигра тактически отвсякъде. Направо не знам дали Гришата няма да се ядоса и да направи някоя офанзива да го вземе, заедно с 4-5 играча на Локото. Като дялан камък ще пасне на отбора, предвид афинитета му към треньори от бившите Юго републики. :)


Мисля, че си прав като цяло за всичко, но пък Гришата едва ли има потенциала за такава офанзива, в смисъл може и да я има, но не вярвам да му се дават толкова пари.


Като не му се дават пари да вземе един доказал се треньор и го остави 2-3 години да работи с момчетата, които сам си подбере, повечето българи и 3-4 наистина класни чужденци. Пинто, Евандро и останалите чужденци в настоящия ни тим са на средняшко родно ниво. Те класа нямат, показват само епизодични проблясъци. Такива футболисти на ЦСКА не са нужни, защото раздуват бюджета на отбора без да постигаме позитивни резултати. Момчета като Турицов, Антов, Малинов, Занев и много други, играещи в България не им отстъпват с нищо.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот rsk » 02 юли 2020 09:04

Те тия безброй чужденци, които играят при вас със сигурност не взимат дебели заплати, споко. И тия новите не за ги ловили с трици.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот gihuelo » 02 юли 2020 09:35

Честито на Локото !
Все едно гледах финала Левски-Славия преди две години.
За мен единствения виновник е треньора ! Имаме изключително балансиран състав - Джеси, Белтраме, Джеферсон и Енрике са резерви . В България освен Лудогорец , никой няма такива равностойни 15-16 човека.
Стойчо Младенов няма да бъде върнат ,това е повече от ясно . И СС няма да бъде махнат ,той е до живот с ГГ.
Аз си мисля за Томаш,ако е българин.
Разликата снощи беше в треньора ! Играчите на Локомотив могат да умрат за него.
Енрике трябва да бъде продаден ! Достатъчно го отглеждахме. 30 минути не можа да свикне с дължината на терена и пак се контузи.
Най-добър от нашите -Турицов !
Не е важно ,дали ще се класираме за Европа , важното е да се запази състава и да се намери треньор. На Крушата му беше даден шанс,които вероятно никога няма да има с толкова голям отбор! От анализатор в Б група на Сърбия стана треньор на отбор от топ10 на Балканите. До сега си спомням само още една такъв случай с един македонец маи Наумовски беше.
Бях точно до новите попълнения и мога да ги похваля за сега ,че много се вживяваха в мача . От второто полувреме до края бяха почти прави ,като единия негър(още не ги познавам) има доста буен нрав :) Постоянно псува, скача , маха ......
Да видим днес какво ще каже Джуджи!

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот rusev » 02 юли 2020 10:01

Соу е адски прехвален, освен една скорост "без топка" не знам какво има толкова. Когато топката му е краката е като спънат кон, чуди се на ляво, на дясно - на къде? Един пас не може да даде като хората, изритва напред. Единствено от време на време играта му с глава е ок, но това е крайно недостатъчно, в никакъв случай не може да се сравнява с Каранга или Мауридес. Дузпата не я коменитрам.

Турицов се раздаде в мача, Енрике прави добри пробиви и има класа, но явно за не повече от полувреме.

След като пропуснахме шансовете си през 90-те минути е логичен такъв край, чисто психологически мача беше вече на страна на Локо Пловдив.

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот baltimore » 02 юли 2020 10:15

[offtopic]Някой може ли да даде смислен отговор защо Ганчев се е хванал толкова за Стойкаса? Толкова години едно и също.[/offtopic]

Ali.Sowe
Мнения: 32
Регистриран на: 22 юни 2020 09:55

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот Ali.Sowe » 02 юли 2020 10:25

gihuelo написа:Честито на Локото !

За мен единствения виновник е треньора ! Имаме изключително балансиран състав - Джеси, Белтраме, Джеферсон и Енрике са резерви . В България освен Лудогорец , никой няма такива равностойни 15-16 човека.

Енрике трябва да бъде продаден ! Достатъчно го отглеждахме. 30 минути не можа да свикне с дължината на терена и пак се контузи.

Не е важно ,дали ще се класираме за Европа , важното е да се запази състава и да се намери треньор.
На Крушата му беше даден шанс,които вероятно никога няма да има с толкова голям отбор! От анализатор в Б група на Сърбия стана треньор на отбор от топ10 на Балканите.

+1
Честито на локомотивци.

За Крушата всичко отдавна е казано! Страхлив анонимник, който е имал късмета да си пие ракията с Дедо. Не ми се коментира в детайли, но самото влизане на отбора в мача беше показателно за нивото на анализатора на скамейката - страх, скованост, напрежение. При наличието на по-добър персонал, който е и значително по-добре подготвен физически и далеч по-добра скамейка, ние пропиляхме 60 минути в дебнене и игра по свирката на Акрапович! Риташе се нависко и надалече (ахмака отпред да годи до припадък) и се чакаше да ни върже от някое статично положение.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта