Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Gotzev.88 » 31 юли 2020 23:24

Mitata написа:По нищо не личи този отбор да е по-добър от предишния. Това бе само една контрола, резултатът не е важен, проблемът е, че играта ни бе под всякаква критика.


Не съм експерт, но ще опитам, за на който му се чете...

- Вратарският пост е същият, но поне Евтимов е някаква надеждица... Мин сезон алтернативата беше Черни :roll:
- В защита Матей е подобрение на Занев и Бодура, които са приключили с футбола. Най-сетне решихме, че Антов е ЦЗ, а той е ъпгрейд на Томаш и Гълъбов. Безумният експеримент С. Атанасов приключи... :!:
- Бикел липсва, но двете нови нигърс не са по-лоши. Много масивни, респектиращи противника и като се включат в атака пасовете са точни (с Белчев е важно), нещо немислимо при Малинов и Пинто, при тях всеки втори бе грешен. Плюс това изглеждат уравновесени- за разлика от Малинката :lol:
- Тиаго се разигра и е по-добър от преди. А този път има и алтернатива- Белтраме, ако реши пак да заспи. Същото може да се каже и за Кери- отне му цял полусезон да ни свикне. Просто като заигра вече бяхме 100 точки назад... Енрике за първи път е здрав в началото на сезона, но когато се контузи си има двойник- Кейта :) Селекцията не е приключила- сигурно ще се появи още едно крило.
- Евандро беше ОК зад Соу, но същото прави и Ахмедов (няма промяна). Соу се е отпушил и също заигра по-добре като дойде Белчев. Ще се дава и шанс май на Тонислва- в което няма лошо, но в сравнение с ЦН на Лудогорец, сори, българче е, ама :roll:

За тези 4 години само Белчев е минавал Лудогорец в класирането, макар и само за няколко месеца. Дали доводът "Каранга и Десподов" е резонен, ще видим... Да, те му извадиха половината мачове, но Каранга не беше нищо особено като дойде при нас в началото. Може пък формата му после да се дължи на треньора. Соу беше в дупка, а сега се подобрява леко. Десподов имаше период, в който бе резерва при Белчев. Помним само хубавото, но всъщност беше много непостоянен. Той и все още си е така- един мач играе за цял отбор, следващият е пълна дупка. Кери-Соу може и да са новите Десподов-Каранга, защо не?

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Mitata » 31 юли 2020 23:53

Gotzev.88 написа:
Mitata написа:По нищо не личи този отбор да е по-добър от предишния. Това бе само една контрола, резултатът не е важен, проблемът е, че играта ни бе под всякаква критика.


Не съм експерт, но ще опитам, за на който му се чете...

- Вратарският пост е същият, но поне Евтимов е някаква надеждица... Мин сезон алтернативата беше Черни :roll:
- В защита Матей е подобрение на Занев и Бодура, които са приключили с футбола. Най-сетне решихме, че Антов е ЦЗ, а той е ъпгрейд на Томаш и Гълъбов. Безумният експеримент С. Атанасов приключи... :!:
- Бикел липсва, но двете нови нигърс не са по-лоши. Много масивни, респектиращи противника и като се включат в атака пасовете са точни (с Белчев е важно), нещо немислимо при Малинов и Пинто, при тях всеки втори бе грешен. Плюс това изглеждат уравновесени- за разлика от Малинката :lol:
- Тиаго се разигра и е по-добър от преди. А този път има и алтернатива- Белтраме, ако реши пак да заспи. Същото може да се каже и за Кери- отне му цял полусезон да ни свикне. Просто като заигра вече бяхме 100 точки назад... Енрике за първи път е здрав в началото на сезона, но когато се контузи си има двойник- Кейта :) Селекцията не е приключила- сигурно ще се появи още едно крило.
- Евандро беше ОК зад Соу, но същото прави и Ахмедов (няма промяна). Соу се е отпушил и също заигра по-добре като дойде Белчев. Ще се дава и шанс май на Тонислва- в което няма лошо, но в сравнение с ЦН на Лудогорец, сори, българче е, ама :roll:

За тези 4 години само Белчев е минавал Лудогорец в класирането, макар и само за няколко месеца. Дали доводът "Каранга и Десподов" е резонен, ще видим... Да, те му извадиха половината мачове, но Каранга не беше нищо особено като дойде при нас в началото. Може пък формата му после да се дължи на треньора. Соу беше в дупка, а сега се подобрява леко. Десподов имаше период, в който бе резерва при Белчев. Помним само хубавото, но всъщност беше много непостоянен. Той и все още си е така- един мач играе за цял отбор, следващият е пълна дупка. Кери-Соу може и да са новите Десподов-Каранга, защо не?


И аз не съм експерт, само запалянко, но това не пречи да си давам мнението. Експертите са там, горе, те правят отбора, който се проваля сезон след сезон.

Матей е може би най-доброто ново попълнение. Не ми допадна, че твърде често връща топката на вратаря, но това да му е кусура!
Бикел според мен е по-добър от Санкаре и Юга, играе с много повече стръв и скорост. Малинов е малко по-слаб от Бикел, но не отстъпва на новите, въпреки малоумните му шпагати. За Пинто съм съгласен - при него имаше желание, но липсваха умения. Не знам защо решихте, че новите Санкаре и Юга са класа. В центъра футболистите трябва да са по-подвижни и агресивни от тях. Разцъкванията по ширина на терена и в посока нашата врата не впечатляват. Не си спомням след техни класни отигравания да са възникнали сериозни опасности пред вратата на Монтана. С две изключения - след статично положение топката случайно рикушира мисля в тила/гърба на Юга и стигна до Антов, който отбеляза. Първият гол стана след несложен пас на Санкаре към Енрике, който свърши най-важното подавайки на Алито, който хладнокръвно отбеляза.
В защита Занев все повече издиша, Жеферсон сдаде багажа. Гълъбов не бележи развитие, въпреки оказваното му доверие. Една контузия или наказание на Турицов, Антов, Матей, Мазику и пробойната в отбрана е готова.
Днес Тонислав беше незабележим, същото важи за Ахмедов, Белтраме е изпаднал в дупка и отдавна няма добър мач. Кейта засега е загадка, но съм впечатлен от прекалено крехката му физика.

Общо взето в атака ще разчитаме на Алито, Енрике и Тиаго, ако са здрави. Кери няма бързината на Десподов. И той е на приливи и отливи. Направи 1-2 мача, след което никакъв го няма.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Skywalker » 01 авг 2020 09:10

За мен Юга и Санкаре са много стабилни и обиграни футболисти. Мога да се обзаложа, че ще правят страхотни неща за отбора. На Кейта не му мислете физиката. Много по-добра е от Неделев, примерно. Дребен е, но е бърз и жилав. Ако Белчев беше оставил състава от първото полувреме да играят и второто, смятате ли, че с такъв резултат щеше да завърши мача ? Факта, че подмени почти целия състав, говори, че не е излязъл за победа. Не на последно място имайте предвид, че няма играч на терена, който иска да се контузи точно преди първенството и ЛЕ в стремежа си да смачка Монтана в контролна среща. Тази попара сме я яли вече. Не е приятно никак. Лично видях много позитивни неща в тази контрола през първото полувреме.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Mitata » 01 авг 2020 10:15

Skywalker написа:За мен Юга и Санкаре са много стабилни и обиграни футболисти. Мога да се обзаложа, че ще правят страхотни неща за отбора. На Кейта не му мислете физиката. Много по-добра е от Неделев, примерно. Дребен е, но е бърз и жилав. Ако Белчев беше оставил състава от първото полувреме да играят и второто, смятате ли, че с такъв резултат щеше да завърши мача ? Факта, че подмени почти целия състав, говори, че не е излязъл за победа. Не на последно място имайте предвид, че няма играч на терена, който иска да се контузи точно преди първенството и ЛЕ в стремежа си да смачка Монтана в контролна среща. Тази попара сме я яли вече. Не е приятно никак. Лично видях много позитивни неща в тази контрола през първото полувреме.


Обиграни са, имат качества, но в ЦСКА трябва да се играе с дух и желание. Видя се, че ако насреща ни е надъхан и подготвен отбор като този на Монтана без достатъчно бързина и изобретателност, без нужната координация успехът съвсем не е гарантиран.

Ще се радвам, ако в официалните мачове видя съвсем друго лице на ЦСКА, различно от показаното вчера. Малко остана.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Kiril2681 » 01 авг 2020 11:43

Gotzev.88 написа:
Mitata написа:По нищо не личи този отбор да е по-добър от предишния. Това бе само една контрола, резултатът не е важен, проблемът е, че играта ни бе под всякаква критика.


Не съм експерт, но ще опитам, за на който му се чете...

- Вратарският пост е същият, но поне Евтимов е някаква надеждица... Мин сезон алтернативата беше Черни :roll:
- В защита Матей е подобрение на Занев и Бодура, които са приключили с футбола. Най-сетне решихме, че Антов е ЦЗ, а той е ъпгрейд на Томаш и Гълъбов. Безумният експеримент С. Атанасов приключи... :!:
- Бикел липсва, но двете нови нигърс не са по-лоши. Много масивни, респектиращи противника и като се включат в атака пасовете са точни (с Белчев е важно), нещо немислимо при Малинов и Пинто, при тях всеки втори бе грешен. Плюс това изглеждат уравновесени- за разлика от Малинката :lol:
- Тиаго се разигра и е по-добър от преди. А този път има и алтернатива- Белтраме, ако реши пак да заспи. Същото може да се каже и за Кери- отне му цял полусезон да ни свикне. Просто като заигра вече бяхме 100 точки назад... Енрике за първи път е здрав в началото на сезона, но когато се контузи си има двойник- Кейта :) Селекцията не е приключила- сигурно ще се появи още едно крило.
- Евандро беше ОК зад Соу, но същото прави и Ахмедов (няма промяна). Соу се е отпушил и също заигра по-добре като дойде Белчев. Ще се дава и шанс май на Тонислва- в което няма лошо, но в сравнение с ЦН на Лудогорец, сори, българче е, ама :roll:

За тези 4 години само Белчев е минавал Лудогорец в класирането, макар и само за няколко месеца. Дали доводът "Каранга и Десподов" е резонен, ще видим... Да, те му извадиха половината мачове, но Каранга не беше нищо особено като дойде при нас в началото. Може пък формата му после да се дължи на треньора. Соу беше в дупка, а сега се подобрява леко. Десподов имаше период, в който бе резерва при Белчев. Помним само хубавото, но всъщност беше много непостоянен. Той и все още си е така- един мач играе за цял отбор, следващият е пълна дупка. Кери-Соу може и да са новите Десподов-Каранга, защо не?

Скромничиш, Гоцев, скромничиш - експертно мнение си е :) Не знам каква алтернатива е Евтимов, скоро четох нещо за него, което ме попритесни - че е добър вратар, но има проблеми с....играта с крака! Да ти звучи познато?! За защитата си прав, само ми липсва сериозна алтернатива на бековете. И ако отляво, с 10000 условности, може да кажем, че Жеферсон ще изнесе някой и друг мач, то отдясно сме майка плаче! Лично аз ще стискам яко палци Иван да не се контузва, щото Гълъбов като бек...айде нема нужда! Останалото, което си анализирал се покрива с мислите ми, само за Каранга...Той не беше нищо особено 5 мача, докато вкара, след това просто ни носеше на гърба си. Освен това пресираше зверски, гонеше до дупка, а най-важното беше, че по някакъв начин повличаше и тези около него да го правят. Докато сега Соу се старае, но тези около него просто го гледат...с неособено голям интерес :) Както и да е, надявам се този сезон да печелим мачовете срещу "малките", както го правехме при НЕМ, за мачовете срещу Лудогорец и Левски на Стамен копче не мога да му кажа. Просто много ми се иска да свършат мъките и да вкарваме по гол-два и през първите полувремена...ей така - за разнообразие :)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот kamilata3 » 01 авг 2020 12:24

Mitata написа:
peliforewer написа:
Kiril2681 написа:
peliforewer написа:Чета и не вярвам на УШИТЕ си,Санкаре бил мързелив,другият нов халф бавен.През първото полувреме ЦСКА държеше инициативата и играеше много правилно,липсваше малко обиграност но това е нормално.Малко странен ход на Белчев да сложи Тонислав като крило,ясно е че Тонислав няма как да е титулярен ЦН на този етап,а седмица преди началото на шампионата трябва да се обиграва титулярния състав,Йорданов или го пускаш ЦН или го държиш резерва.Не знам какво очаквахте от новите халфове,в тази жега да бягат като маратонци,а се видя че монтанци още в началото почнаха с безмислено груба игра пред благосклонният поглед на главния съдия.Проблемът беше през второто полувреме когато Занев,Гълъбов и Малинов поеха нещата в свои ръце,а Белтраме нямаше правилно отиграване.След излизането на Турицов дясната ни зона беше разграден двор,колкото и да ви се вижда странно за мен най-адекватен от резервите беше Жеферсон,новото крило от Франция още се ориентирва в обстановката,бърз повратлив, но слаба физика и след като още като се появи му влязоха малко по-твърдо и избягваше единоборствата,Енрике е същия тип крило.Групата на ЦСКА в момента е прекалено голяма и това пречи на тренировъчния процес,отделно изнервя и футболистите дано мекият характер на Стамен Белчев не му изиграе лоша шега.ЦСКА има добри нови попълнения и отбор да се бори за челните места,всичко е в ръцете на Стамен Белчев.

Абе това си е просто контролка - ясно е, че резултата няма значение, горещо беше, публика няма, Монтана играха грубо, съдията е под дъгата...всичко това е ясно, но аз пак питам - играта къде беше? Какво ново се видя в този мач? Нали контролите са точно за това - да се пробват нови неща, да се стиковат добрите стари такива, играчите да се опознаят, съжалявам, сигурно съм черноглед , но нищо такова не видях! Нищо подобно! Групата била голяма - не е вярно! На всеки пост трябва да има по 2 равностойни играчи, има 32 кръга, има няколко мача в ЕКТ, има и Купа, както и контузии, наказания, вируси, има и юноши, за които е хубаво да се търкат в мъжкия футбол. А най-трагично е последното ти изречение - аз НЕ искам ЦСКА да се "бори за челните места", ЦСКА се бори само за ЕДНО място - така е било винаги и така ТРЯБВА да бъде и сега! Инак си е просто " мижи да те лажем"! Аз лично не искам да мижа, а ти?

Помни ми думата,започне ли шампионата тези двамата Санкаре и Юга ще затворят центъра,аз съм им гледал две полувремена и малко,но се вижда отвсякъде че са футболисти.Имат поглед върху играта,точни пасове на повече от 2м,няма ги рискованите шпагати на Малинов и Пинто които е чудо ако до 15 мин. не са с жълт картон.Групата е прекалено голяма 25-26 футболиста са,имаме четирима централни нападатели,но нямаме равностойна резерва на Турицов,крилата ни също са проблем,като знаем Енрике колко е чуплив,а Кери не е типично крило,новият все още е енигма,липсва ни и типичният плеймейкър,Тиаго и Белтраме засега не впечатляват .Реалната картина ще е ясна след седмица.


А аз видях, че двамата са статични и тромави, тежки, поне засега. Плюс че са леко закръглени.
Санкаре канарата даже падна след като футболист от Монтана го побутна. Гостите откраднаха топката и създадоха числено превъзходство в нашето наказателно, последва първия гол.
Дано им тръгне играта, но от видяното съм по-скоро песимист.


Къде го побутна,беше си за фал,после имаше засада при паса,но не е оправдание това.Като гледам как ги разбираш нещата само от мач и половина,направо ти се чудя ащо не си начело на някой европейски гранд.Стига с това плюене само,нека минат няколко мача и тогава ще говорите.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Kalin123
Мнения: 165
Регистриран на: 03 юни 2018 23:30
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Kalin123 » 01 авг 2020 14:00

Истината е, че все още нямаме конкурентоспособен отбор за титла. Потенциала на този отбор е да се бори за второто място и купата. Мнението ми за Белчев, съм го споделял тук - не се е доказал в по-ниско разряден отбор за да води ЦСКА, вероятно ще направим добри мачове при него, но ще се провалим в ключовете, вече сме гледали тоя филм. Отбора има много пробойни, за които вече писах тук. За поредна година започваме без убедителен вратар, липсата на алтернативата на ДБ е ясна, има нужда от още едно крило. За ЦН какво да кажа, Соу ни проваля вече две години, не мисля че може да се преобрази, да не говорим, че никога Африканец не е успявал да остави следа в ЦСКА на позицията нападател. За момента при мен песимизмът надделява, още повече че от Разград, продължават да се развиват - треньора им е утвърдено име, на всяка позиция са двойно подсигурени, привличат се играчи, който идват срещу солидни трансферни суми. Дори и без съдии и удари под кръста няма да им е трудно да вземат титлата.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот djd » 01 авг 2020 14:40

Начи хм!
Силно съм обнадежден за защитата, средните хора и нападението. За вратар трябва да наложат Евтимов. Бусато - твърдо не!
Напълнихме се с леви бекове и леви крила. А отдясно няма никого. Един Турицов е само. Време е школата да извади нещо.
Гришата нали е наясно, чи рънътъ прай бурбътъ. Да ги хранят тези деца и да ги хвърлят към първия отбор.

Dust
Мнения: 8043
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Dust » 01 авг 2020 15:16

djd написа:Напълнихме се с леви бекове и леви крила. А отдясно няма никого.

Не зная с какво сте се напълнили, изгледах репортаж и ако Джеферсон ще ви е левия бек, значи спешно трябва да търсите такъв. Втория и третия гол бяха като отпечатани на принтер и все през тази зона.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17589
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот pomiqrat » 01 авг 2020 15:31

Аарън Ленън и Раян Фрейзър крила и Пабло Сабалета и Джереми Нгакия десни бекове са свободни агенти!!!
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта