Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Мнениеот Ozzimozzi » 22 авг 2019 17:55

bilyaletdinov написа:Какво очакваш да напишат вашите? Прецакахме се с тоя балък и решихме да разтрогнем по взаимно съгласие. С това авторитетчето, на водача на ментета Стойкас щеше се срине на цяло.

Не съм видял до сега ръководство на български клуб, което да си е признало, че се е прецакало с даден трансфер. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Мнениеот bilyaletdinov » 22 авг 2019 18:28

Няма и да видиш, щото повечето са тепегьози. Хеле вашия Стойкас.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Мнениеот Dust » 22 авг 2019 18:37

delqnski47 написа:
Dust написа:
delqnski47 написа:
Dust написа:Важно е, че прецакахте сините за Фабрини.

Тва е партенка.Фабрини каза,че не е получавал от тях оферта.Не ти се получи. :lol:

На разбрах, къде Фабрини е казал същото и кое не ми се е получило?

Как ще прецакаме някого без същия да е давал оферта?За тва ми стана любопитен коментара ти,не че нещо.
https://topsport.bg/cska/diego-fabrini- ... evski.html
https://topsport.bg/levski/petar-hubche ... evski.html
Айде сега да поразсъждаваме малко... :lol:

Като спреш да четеш прокажените БГ медии заповядай на нормална и необременена дискусия.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

goshev
Мнения: 1560
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Мнениеот goshev » 22 авг 2019 18:41

bilyaletdinov написа:Няма и да видиш, щото повечето са тепегьози. Хеле вашия Стойкас.

[offtopic]Вашите по нищо не отстпват на Стойкас, вижте си трансферите последните години.[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Мнениеот delqnski47 » 22 авг 2019 19:30

Dust написа:
delqnski47 написа:
Dust написа:
delqnski47 написа:
Dust написа:Важно е, че прецакахте сините за Фабрини.

Тва е партенка.Фабрини каза,че не е получавал от тях оферта.Не ти се получи. :lol:

На разбрах, къде Фабрини е казал същото и кое не ми се е получило?

Как ще прецакаме някого без същия да е давал оферта?За тва ми стана любопитен коментара ти,не че нещо.
https://topsport.bg/cska/diego-fabrini- ... evski.html
https://topsport.bg/levski/petar-hubche ... evski.html
Айде сега да поразсъждаваме малко... :lol:

Като спреш да четеш прокажените БГ медии заповядай на нормална и необременена дискусия.

Тва е малко несериозен отговор,не мислиш ли?При положение че твоята информация е също от прокажните БГ медии,само че по стара(а аз ти давам нова + цяло интервю,отговарящо на въпроса ти).Или четеш чуждестранна литература,може би.Или Фабрини лъже с цел да запази добрата репутация на "Левски",може би :lol: Очевидно се опита да се направиш на интересен,което няма лошо,но другия път си обновявай информацията . Все пак,всеки греши,случва се.Но има разлика между "прецаквам" и "прецаквам се". В случая "не са се прецакали",а не че "ние сме ги прецакали,но не ни се е получило ха ха ха" .Респективно ние "сме се прецакали",което е малко дискусионно дали е така,но тва е друга тема.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Мнениеот Kiril2681 » 22 авг 2019 22:00

Ozzimozzi написа:Жалко за Фабрини, защото ми изглеждаше читав играч на фона на последните ни "покупки", но в крайна сметка насила хубост не става. Хубавото е, че се разбираме сега с него и действително минаваме "тънко", а току виж и някой еврак изкараме от цялата операция! ;)
П.П. Гледах репортажите от мачовете на Динамо Загреб и Цървена звезда и се питах как тези хора успяват да играят плейофи за влизане в ШЛ без нито един "шарен"? Има нещо сбъркано при тях! :)

[offtopic]Имат, Звезда има 3-4-ма, единия им е звездата, обаче имат и Марко Марин, примерно - не знам как, но играе при тях! Загреб пък имат Дани Олмо, който беше и Е голяма надежда в световния футбол. Интересното е, че и двата клуба не купуват по-скъпо от нас, не взимат от големи отбори, на Звезда единия беше дошъл от Пафос, а другия от Олянензе - напълно постижими трансфери за нас! Обаче всичко опира до това преди послеписа ти - "току виж и някой еврак изкараме"! За съжаление на мен и на теб ние позволено да мислим така, но на тези, които управляват ЦСКА - не! Дребен тарикатлък, който води до положението, в което сме, в което са и Левски, в което е целия български футбол! Ако Лудогорец не влезе два поредни пъти в групи, при тях ще стане същото! Това е положението...повтарям - за съжаление![/offtopic]
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Мнениеот bilyaletdinov » 23 авг 2019 08:30

[offtopic]Нашите са същите. Да съм казал нещо различно. Поне тази година не напълнихме състава с ментета.[/offtopic]
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Мнениеот Ozzimozzi » 23 авг 2019 08:46

bilyaletdinov написа:[offtopic]Нашите са същите. Да съм казал нещо различно. Поне тази година не напълнихме състава с ментета.[/offtopic]

Не думай! :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Мнениеот Ozzimozzi » 23 авг 2019 21:15

[offtopic]То дали ще е спорт, изкуство, или наука най-важното за успеха е сериозното отношение и пълно отдаване с цената на много лишения, но това са известни неща. Въпросът е защо при нас не се случва в никоя сфера?
Относно школата на Лудогорец и резултатите от работата й, ще почакаме и ще видим плодовете (въпреки че вече би трябвало да има продукция), но лично аз имам едни съмнения, защото при нас парата отива повече в свирката.[/offtopic]
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Мнениеот Kiril2681 » 24 авг 2019 14:17

Ozzimozzi написа:[offtopic]То дали ще е спорт, изкуство, или наука най-важното за успеха е сериозното отношение и пълно отдаване с цената на много лишения, но това са известни неща. Въпросът е защо при нас не се случва в никоя сфера?
Относно школата на Лудогорец и резултатите от работата й, ще почакаме и ще видим плодовете (въпреки че вече би трябвало да има продукция), но лично аз имам едни съмнения, защото при нас парата отива повече в свирката.[/offtopic]

[offtopic]Абе, получава ни се, без да съм някакъв шовинистично настроен националист, ама вчера чух по Дарик за българче, което има незнам колко си медала по математика, имаме кадърни деца! Имаме сумати народ в чужбина ( без циганите ), който бачка и просперира. Значи може, стига да искаш. Лошото е, че у нас обикновено спортисти стават децата, които не вървят в училище, за които част от родителите казват - "той за друго не става, ами поне там да гони топката " и това се пренася после , в спортния му път. Много дълга тема е, една от причините е , че обществото ни стана такова - консумативно, мързеливо, всичко е в телефона ти - защо да излизаш навън?! Не го разбирам, но е факт! И, за да се върнем на спортната тема - школата на Лудогорец вече работи, дават все повече играчи под наем. На първо четене се сещам за Доминик Янков, Ковачев, Керчев, в числото има май 3-4-ма. Не съм напълно запознат, но мисля, че събраха децата от цяла Северна България - все нещо читаво ще излезе. Но после ще дойдат златотърсачките и певачките, татуси и статусите, наргилетата и Студентски....дано поне един-двама имат достатъчно акъл и воля, за да станат футболисти![/offtopic]
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта