Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Мнениеот шивача » 27 апр 2019 13:54

Наближава времето за подсилване на отбора, дано случим на футболисти.
За мен ни трябват:
Вратар
Ляв бек
Централен защитник
ПЛЕЙМЕЙКЪР- задължително футболист с класа, по възможност бразилец. Искам да има фиести новия сезон!

Препоръчително:
Десен бек
Дясно крило
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23889
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот delqnski47 » 27 апр 2019 17:26

Според мене(за съжаление) Бодура ще си тръгне и ше вземат Занев на негово място...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот amoros » 27 апр 2019 18:22

Играчите тип плеймейкър като Азар и Марселиньо са на изчезване.Сега са на мода атлетичните полузащитници Погба,Канте,които бягат много пресират през целият терен. Очаквах повече от Малинов но той е повече борбен отколкото техничен.Централен защитник е необходим ,ако Бодуров се маха два. Отляво Недялков вършеше добра работа като бек крило сега ни трябва нещо подобно. В средата задължително трябва класа, защото Соу показва добри отигравания и желание не му липсва. Крилата Джеси,Жоржиньо и Енрике имат качества ,но не и постоянство.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот HardWork » 27 апр 2019 20:27

Трябват ни поне 5 класни попълнения, плюс няколко човека за скмейката!
За мен място в отбота нямат: Чорбата, Стойчо Атанасов, Переира, Джеси и Жеферсон. Това са хората са хората с които трябва да се разделим по една или друга причина. Първите трима нямат нужните качества, последните двама нямат желание и постоянство.
Трябват ни задължително поне 4 нови защитника. Десен бек за алтернатива на Турицов (примерно Бандаловски), ляв бек 2 и централни защитника. Един опорен халф за скамейката и един плеймейкур за алтернатива на Тиаго. Задължително 2 крила и още един нападател.
От родното първенство бих искал да вземем Лукас Саша, Кристиан Димитров, Петър Занев, Мартин Мирчев и Георги Минчев. Също някои от юношите ни играещи под наем, по подобие на Турицов биха свършили много добра работа. Виждам, че Иван Митрев и Тони Йорданов са звездите на Литекс в Б група, може би някой от тях би бил полезен по примера на Турицов и Лясков. Евандро може да се използва зад нападателя и по фланговете, което отваря място за резервен таран. Важното е да имаме поне по 2 качествени играча на всеки пост, ако искаме да играем в цикъл сряда - събота ще ни трябва група от поне 23 играча!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот Red Warrior » 27 апр 2019 20:52

С тази къса скамейка имаме нужда от всеки добър футболист, който може да засили конкуренцията. Задължително ДВА леви бека. Ако продадем Бодура и централен защитник. Тиаго се помисли за незаменим, така че и там трябва да да се мисли. Дано се взима качество, а не количество.

П. П.: И аз съм бесен на Чорбата, но е наше момче и мисля, че не трябва да го гоним, а да му дадем шанс да се поправи.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот Kiril2681 » 28 апр 2019 00:07

HardWork написа:Трябват ни поне 5 класни попълнения, плюс няколко човека за скмейката!
За мен място в отбота нямат: Чорбата, Стойчо Атанасов, Переира, Джеси и Жеферсон. Това са хората са хората с които трябва да се разделим по една или друга причина. Първите трима нямат нужните качества, последните двама нямат желание и постоянство.
Трябват ни задължително поне 4 нови защитника. Десен бек за алтернатива на Турицов (примерно Бандаловски), ляв бек 2 и централни защитника. Един опорен халф за скамейката и един плеймейкур за алтернатива на Тиаго. Задължително 2 крила и още един нападател.
От родното първенство бих искал да вземем Лукас Саша, Кристиан Димитров, Петър Занев, Мартин Мирчев и Георги Минчев. Също някои от юношите ни играещи под наем, по подобие на Турицов биха свършили много добра работа. Виждам, че Иван Митрев и Тони Йорданов са звездите на Литекс в Б група, може би някой от тях би бил полезен по примера на Турицов и Лясков. Евандро може да се използва зад нападателя и по фланговете, което отваря място за резервен таран. Важното е да имаме поне по 2 качествени играча на всеки пост, ако искаме да играем в цикъл сряда - събота ще ни трябва група от поне 23 играча!

Броих...значи според теб 9 човека ни трябват? ОК, ама това си е направо нов отбор. За мен по-важно е да успеем да запазим добрите от сегашните, отколкото всяка година да събираме нови 11 - това вече с години се гледа в Левски - не, мерси!!! Инак догодина защитата ни най-вероятно ще е в състав Бандаловски - Бодуров - Томаш/Антов - Занев, на обща възраст около 110 години! Нищо против, де, ще има старчета - разбойници :) . Лошото е, че вероятно Малинов ще го шътнем нейде из Русия, Пинто е на приливи и отливи, а Бикел май само го объркваме с това слагане на бека. Не знам с Житния бегач ( Жоржиньо ) какво става, ще го откупуваме ли или не, Джеси си е пътник, за Соу ще се наредят меринджеи да му бъркат главата и май...ще ни трябват 2 нови отбора, за да имаме и резервички. Мани, страшна работа! Умишлено не казвам нищо за Тиаго, щото много ми хареса техническата грешка, която си допуснал ......наистина ни трябва класен..."плеймейкУр" :) :) Страхотно ти се е получило! А от тези, които искаш от бълг.първенство, най-реалистично е да вземем...никой! С цялото ми уважение, но Тонислав игра при нас, няма да забравя как срещу Рига получи топка в нак. поле и.....се обърна и тръгна към центъра...Георги Минчев си е играч за Б група, а Саша, Кико и Мартин Минчев просто ще се махнат от Б-я! Занев не е от родната ни лига, но е доста вероятно да го вземем...Останалото...когато се снимат с червеното шалче ще разберем кои сме взели! ;)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот Kiril2681 » 28 апр 2019 00:12

Red Warrior написа:С тази къса скамейка имаме нужда от всеки добър футболист, който може да засили конкуренцията. Задължително ДВА леви бека. Ако продадем Бодура и централен защитник. Тиаго се помисли за незаменим, така че и там трябва да да се мисли. Дано се взима качество, а не количество.

П. П.: И аз съм бесен на Чорбата, но е наше момче и мисля, че не трябва да го гоним, а да му дадем шанс да се поправи.

Чорбата има нужда от психоаналитик, инак нищо му няма - има физика, при НЕМ израсна и с топка в крака, както казваш си е наше момче, просто трябва да си изчисти тиквата...и да я напълни отново ;)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот MarianDimitrov » 28 апр 2019 03:40

Чорбата е много зелен в главата. Централен защитник започне ли да ти се колебае, какво да прави с топка в краката, става мазало.
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот trokadero_ » 28 апр 2019 16:09

Най-малко 4-5 нови играчи , ако искаме да надградим.

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот rusev » 29 апр 2019 05:50

Задължително трябва да запазим ядрото на отбора, проблем е, че като някой играч направи силен сезон и не успяваме да го задържим, както стана с Каранга, дано Соу остане.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта