КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч. 3:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот d.milanov » 17 апр 2019 21:36

Съдията е престъпник! Няма светлина в тунела, наречен български футбол. Синьо-зелената пасмина разсипва и малкото останало от него.

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот reddevil80 » 17 апр 2019 21:37

Mitata написа:Играчът на Ботев играе за топката, но влизането му е опасно. В такива случаи в белите държави се свири фаул. Не и в България, специално срещу ЦСКА, особено, когато рефер е екзекуторът Н. Йорданов.

значи, ако от Диема на филтрираха опасните влизания на футболисти на ЦСКА-София през последните две години, щях да ти покажа дузини такива влизания на футболисти на ЦСКА-София, да не говорим на онзи който пострада от Тиам, дето сега по Китай играе, голмайсторът Ви дето режеше глави безнаказано. Та, той колко опасно и как риташе футболисти не е истина, жалко че диемаджиите с цел да популяризират новият софийски отбор, криеха през годините селксите изпълнения на футболистите в червени фланелки и в репортажите ги няма, та трябва да записва човек цели мачове и сам да си ги вади за да види действителността. Не се притеснявай, в Европа всичко лъсва, да не се чудиш защо от 4 мача имате 5 червени картона?
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот delqnski47 » 17 апр 2019 21:38

По полека я карайте...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот d.milanov » 17 апр 2019 21:38

Mitata написа:Играчът на Ботев играе за топката, но влизането му е опасно. В такива случаи в белите държави се свири фаул. Не и в България, специално срещу ЦСКА, особено, когато рефер е екзекуторът Н. Йорданов.

Няма смисъл да му се обясняваш на тоя. Да не мислиш, че ще каже на черното бяло?

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 17 апр 2019 21:38

Лошо се разви мача за нас. Започнахме отпуснато и с много грешки. Направихме ненужни нарушения, получихме и картони и логично останахме с човек по-малко. Хубаво е, че с 10 човека успяхме да се върнем в мача и въпреки загубата, шансовете ни да продължим остават добри. Лошо е, че хвърлихме много сили, а след 3 дни ни очаква пореден тежък мач. Ако успеем да излезем с две победи в следващите два мача, това може да послужи като допинг на отбора!
Последна промяна от Ozzimozzi на 17 апр 2019 21:40, променено общо 1 път.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

paci_paci
Мнения: 132
Регистриран на: 05 ное 2009 22:18
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот paci_paci » 17 апр 2019 21:40

къде виждаш фаул срещу Бикел? Футболиста на Ботев играе с топката, сериозно ли не виждаш как я рита и на къде отива топката? Бикел рискува при това влизане да бъде ритнат и това и става, защото закъснява. Тези интерпретации на феновете на ЦСКА, коментиращи по Диема ТВ, нямат нищо общо с футбола. Те може да си търсят причините защо техният отбор не може да противодейства при тази хубава атака на Ботев, но това на ракийка и салатка. По телевизията имаше гол бижу на Вутов, който от Диемаджиите беше нещастно пренебрегнат вследствия на личната им драма сполетяла техният отбор. Та се питаха 15 минути по време на почивката, как са можели да противодействат на противникав жълто-черен цвят

Преди време при едно такова влизане на един черен от Левски в краката на Карачанаков, последния доста време след това не игра.
И термина опасна игра "застрашаваща здравето на играча", май си го проспал.
Гола на Вутов сибеше красив и нямам спомен да съм казал нещо против него.Продължавам да твърдя, че съдията развали мача подготвяйкини за мача в събота. И мисля че искам да гледам футбол, а не бойни спортове. А на лято бъди сигурен че нама да отпаднем от Вадуц.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 17 апр 2019 21:51

Ай чао, че съм бесен, че БФС опорочи и този мач, който можеше да е много хубав! И не ми пука че резултата е удобен за ЦСКА! - грозното е опорочения мач!!!
Делянски, в такива случаи ми е трудно да бъде "по-полека" защото съм бил на терена, където се съсипва труда на треньори и футболисти!!!
Та...таковата - предупреди хлапетиите, които разсипаха българския футбол....
Последна промяна от kiril.a.d на 17 апр 2019 21:53, променено общо 1 път.
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот Mitata » 17 апр 2019 21:51

Казал съм, че да има ЦСКА успех в Европа трябва да сме с 1-2 класи по-добри от останалите, така че м....та да не успее да попречи на ЦСКА, каквото и да прави. Чернодрешкото не успя да ни прецака срещу Разград, но днес се справи повече от добре. Следователно не сме били достатъчно добри. Нужна е още повече класа в ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот Kiril2681 » 17 апр 2019 21:58

Mitata написа:Казал съм, че да има ЦСКА успех в Европа трябва да сме с 1-2 класи по-добри от останалите, така че м....та да не успее да попречи на ЦСКА, каквото и да прави. Чернодрешкото не успя да ни прецака срещу Разград, но днес се справи повече от добре. Следователно не сме били достатъчно добри. Нужна е още повече класа в ЦСКА.

Ботев съвсем не са лош отбор! Пък и 40 мин. бяхме с човек по-малко! Пък и , при цялото ми уважение, Любо не уцели с ротациите. Пък и Ники ни е стар прЕятел! :)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 17 апр 2019 21:59

Mitata написа:Казал съм, че да има ЦСКА успех в Европа трябва да сме с 1-2 класи по-добри от останалите, така че м....та да не успее да попречи на ЦСКА, каквото и да прави. Чернодрешкото не успя да ни прецака срещу Разград, но днес се справи повече от добре. Следователно не сме били достатъчно добри. Нужна е още повече класа в ЦСКА.

...бе и днес се справихме добре, срещу синьодрешкото на БФС - с 10 човека!!! - победата беше на кантар, а Любо не трябваше да вади Соу ;)....
Нищо - в София ще е "Ад", освен ако не ни пратят да ни свири до края, Ивайло Стоянов ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта