КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч. 3:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 17 апр 2019 21:23

ОТВРАТЕН СЪМ!!! - мач, м/у два технични отбора, който винаги е бил един от най-хубавите мачове в България - от 60-те години до сега! - беше тотално опорочен от БеФеСарския черногащов синьодрешко!!!
ИСКАМ ДА СЕ ВЪВЕДЕ ДОПИНГ ПРОБА НА СЪДИИТЕ!!! - тоя свири като надрусан...Все едно че ЦСКА играеше срещу Лудогорец...
И тотално опорочи мача!...Просто не ми се коментира мача, поради трагичните грешки на синьодрешкото, Йорданов...Само срещу Лудогорец съм виждал такова НЕсъдийство!
Ужас...и после чакай да имаме футбол и да задържаме добри футболисти...Всеки един, избягал от България е достоен за похвала! - не само футболист ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот reddevil80 » 17 апр 2019 21:27

paci_paci написа:Ми ако наистина гледате европейски футбол, трябва да знате че при фала срещу Бикел
преди втория гол на Ботев, гледаш мача от съблекалнята.Такъв мач да се осере така от чернодрешкото
сано бфс го може.

къде виждаш фаул срещу Бикел? Футболиста на Ботев играе с топката, сериозно ли не виждаш как я рита и на къде отива топката? Бикел рискува при това влизане да бъде ритнат и това и става, защото закъснява. Тези интерпретации на феновете на ЦСКА, коментиращи по Диема ТВ, нямат нищо общо с футбола. Те може да си търсят причините защо техният отбор не може да противодейства при тази хубава атака на Ботев, но това на ракийка и салатка. По телевизията имаше гол бижу на Вутов, който от Диемаджиите беше нещастно пренебрегнат вследствия на личната им драма сполетяла техният отбор. Та се питаха 15 минути по време на почивката, как са можели да противодействат на противникав жълто-черен цвят
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 17 апр 2019 21:27

И честно казано, БФС заслужава, до края на смешното първенство, ЦСКА да излиза само с юношите си!!! - като Миньор Пк ;)...
Да отиде на 6-то място, да остави Караманджуковите да отпаднат този път от...Зимбру, Вадуцарите от...Карабах, а следващите ги Ботев и Берое или ЧМ от Видеотон ;)...
И толкова! - повече пари, не заслужават!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2074
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот k20dan4o » 17 апр 2019 21:29

kiril.a.d написа:ОТВРАТЕН СЪМ!!! - мач, м/у два технични отбора, който винаги е бил един от най-хубавите мачове в България - от 60-те години до сега! - беше тотално опорочен от БеФеСарския черногащов синьодрешко!!!
ИСКАМ ДА СЕ ВЪВЕДЕ ДОПИНГ ПРОБА НА СЪДИИТЕ!!! - тоя свири като надрусан...Все едно че ЦСКА играеше срещу Лудогорец...
И тотално опорочи мача!...Просто не ми се коментира мача, поради трагичните грешки на синьодрешкото, Йорданов...Само срещу Лудогорец съм виждал такова НЕсъдийство!
Ужас...и после чакай да имаме футбол и да задържаме добри футболисти...Всеки един, избягал от България е достоен за похвала! - не само футболист ;)...

Ми като не ти се коментира недей, ко пишеш по цели статии и все Лудогорец ти е в устата и само конспирации развиваш.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот Mitata » 17 апр 2019 21:29

В играта за съжаление познах, че ЦСКА ще загуби този мач. Надеждите ми бяха, че ще хвърлим по-малко сили да останат за събота. Уви! Плюс ч.к за Бикел.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 17 апр 2019 21:30

А пък коментатора на Диема, Илиян...къв беше там, все едно че са го назначили от... село Дръндар! - толкова разбираше от футболни ситуации, но пък от навеждане и обрязване, напълно си разбираше момчето ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот Mitata » 17 апр 2019 21:31

Играчът на Ботев играе за топката, но влизането му е опасно. В такива случаи в белите държави се свири фаул. Не и в България, специално срещу ЦСКА, особено, когато рефер е екзекуторът Н. Йорданов.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2074
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот k20dan4o » 17 апр 2019 21:33

Mitata написа:Играчът на Ботев играе за топката, но влизането му е опасно. В такива случаи в белите държави се свири фаул. Не и в България, специално срещу ЦСКА, особено, когато рефер е екзекуторът Н. Йорданов.

Той в кои други мачове ви е рязал :?:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 17 апр 2019 21:33

k20dan4o написа:
kiril.a.d написа:ОТВРАТЕН СЪМ!!! - мач, м/у два технични отбора, който винаги е бил един от най-хубавите мачове в България - от 60-те години до сега! - беше тотално опорочен от БеФеСарския черногащов синьодрешко!!!
ИСКАМ ДА СЕ ВЪВЕДЕ ДОПИНГ ПРОБА НА СЪДИИТЕ!!! - тоя свири като надрусан...Все едно че ЦСКА играеше срещу Лудогорец...
И тотално опорочи мача!...Просто не ми се коментира мача, поради трагичните грешки на синьодрешкото, Йорданов...Само срещу Лудогорец съм виждал такова НЕсъдийство!
Ужас...и после чакай да имаме футбол и да задържаме добри футболисти...Всеки един, избягал от България е достоен за похвала! - не само футболист ;)...

Ми като не ти се коментира недей, ко пишеш по цели статии и все Лудогорец ти е в устата и само конспирации развиваш.

Ти пък къде се завираш да коментираш бе?????
Аз, поне съм бил футболист във великите времена на България, когато бяхме във втора урна на ФИФА, а ти къде ми се завираш бе???
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 17 апр 2019 21:35

k20dan4o написа:
Mitata написа:Играчът на Ботев играе за топката, но влизането му е опасно. В такива случаи в белите държави се свири фаул. Не и в България, специално срещу ЦСКА, особено, когато рефер е екзекуторът Н. Йорданов.

Той в кои други мачове ви е рязал :?:

Когато пощади вас бе, хлапетийо!!! - иначе, щяхме да ви отнесем, а вие да останете с 9 човека, поради карате на футболен терен!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта