КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч. 0:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот mistreated » 01 апр 2019 15:47

Red thunderstorm написа:"Двойка" за купата, "единица" за първенството и... кой откъде е 8-)


И на мен ми мирише на такова.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

krumeto
Мнения: 3660
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот krumeto » 01 апр 2019 15:49

mistreated написа:
Red thunderstorm написа:"Двойка" за купата, "единица" за първенството и... кой откъде е 8-)


И на мен ми мирише на такова.

За купата - 3 - 0
Плейофа на 06 04 - 3 - 1
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот trokadero_ » 01 апр 2019 15:53

Николай Йорданов ще ръководи 1/4-финала за Купата на България между Лудогорец и ЦСКА-София. Двубоят е в сряда от 18:30 часа в Разград. Както е известно, победителят ще бъде определен в един мач.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот volf » 01 апр 2019 16:21

krumeto написа:
kiril.a.d написа:Честно казано, не съм оптимист, пред вид играчите на Несоторовата дефанзивна схема на игра, с които разполагаме. Крепим се май, само на ентусиазма на Любо...
Но все пак, в мача за Купата имаме повече шанс, достигайки до дузпи!
А в събота, мача ще бъде много грозен, пред вид че и двата отбора ще са скапани...
Да не забравяме и фактора съдийство! - като нищо, ако елиминираме Лудогорец за Купата, втория мач ще се свири от "жената" на Домусчийски, Ивайло Стоянов...

Възможно е да го свири депутата! :?
Въпреки това - 3 - 0

Ако ще и митистърчето на трансСПОРТА или ромския оркестърт на Гриша от Ловеч да Ви свири, класите предлагат само един вариант за иход от тези двубои и много "черни" мисли за "черветите" от там и нататък!
2× 4:1


Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот delqnski47 » 01 апр 2019 17:22

volf написа:
krumeto написа:
kiril.a.d написа:Честно казано, не съм оптимист, пред вид играчите на Несоторовата дефанзивна схема на игра, с които разполагаме. Крепим се май, само на ентусиазма на Любо...
Но все пак, в мача за Купата имаме повече шанс, достигайки до дузпи!
А в събота, мача ще бъде много грозен, пред вид че и двата отбора ще са скапани...
Да не забравяме и фактора съдийство! - като нищо, ако елиминираме Лудогорец за Купата, втория мач ще се свири от "жената" на Домусчийски, Ивайло Стоянов...

Възможно е да го свири депутата! :?
Въпреки това - 3 - 0

Ако ще и митистърчето на трансСПОРТА или ромския оркестърт на Гриша от Ловеч да Ви свири, класите предлагат само един вариант за иход от тези двубои и много "черни" мисли за "черветите" от там и нататък!
2× 4:1

В Разград ще сте гости на тоя мач :!: :idea: 8-) Отстраняваме ви с дузпи :!:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот шивача » 01 апр 2019 17:30

За мен е по-важен мача за първенство, не че бих отказал и купата. Дано и Подуенци ни ударят едно рамо, ще им стискам палци срещу хапчетата :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

gihuelo
Мнения: 5693
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот gihuelo » 01 апр 2019 18:13

шивача написа:За мен е по-важен мача за първенство, не че бих отказал и купата. Дано и Подуенци ни ударят едно рамо, ще им стискам палци срещу хапчетата :mrgreen:

Тук излъга благородно :)

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот cskarcheto92 » 01 апр 2019 19:51

Седмица, която ще даде ясната представа, какво можем да постигнем през този сезон. Ще е супер ако успеем да вземем и двата мача, но на първо време да мислим за купата. Очаквам скучно 0:0 и после рулетката ще реши кой да продължи. Момента е подходящ да разбием на Кирчо отбора.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

11_best
Мнения: 754
Регистриран на: 04 май 2009 14:25
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот 11_best » 01 апр 2019 20:26

Разчитам на Любо Пенев за отборна игра, защото в момента нямаме дълбочината и опита на Разград, за да изиграем три тежки мача за седмица. За жалост ротацията му срещу "моряците" не се получи и трябваше да затегне редиците с Малинов и Жоржиньо. Любопитен съм дали ще пробва да пази сили и идеи за неделя.
Испанската схема 4-1-4-1 е ясна, въпросът е в изпълнителите. Вратарят и защитата - ясни, полузащитата 4-ма се борят за 3 места (Бикел виси с картони и може да се пробват да го запазят за неделя), по интересно е кои ще са изпълнителите по крилата и на върха на атаката. Надявам се, ако играе, Джеси да се надъха и да покаже какво може, а не се демотивира от безумното полувреме и резонната бърза смяна онзи ден. Същото е и с Евандро - едно добро полувреме, каквото показа в Копенхаген, може да наклони везните в наша полза.
Два мача срещу един съперник за няколко дни е голяма психическа тежест, особено когато ни трябват победи. Но така се калява стоманата. Със сигурност искам да виждам ЦСКА като отбор, който играе без страх и дори да се брани, да знае как да удари на контраатака. Мисля, че засега на Любо му се получава и ако в другия понеделник положението е същото или по-добро, независимо от резултата, значи сме на прав път.
В сряда се надявам да ги отстраним - 1:1 в редовното време, 1:2 след продълженията.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта