ППЛ ХХIV кръг 02.03.2019 17:30 ЦСКА - Сeптември

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ППЛ ХХIV кръг 02.03.2019 17:30 ЦСКА - Сeптември

Мнениеот hydetoshi » 03 мар 2019 15:50

Dust написа:Победа си е победа, но резултата е подвеждащ.
Септември са тотални пешеходци, а и нищо чудно да са залагали против тях си.

Аз вече доста годинки навъртях,но почвам да губя надежда,че ще доживея да видя, ЦСКА да спечели мач с честна игра... :cry: Как пък всички победи на ЦСКА са нагласени и всички загуби са ОК,ей Богу, главата ми не го побира.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Dust
Мнения: 8043
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ППЛ ХХIV кръг 02.03.2019 17:30 ЦСКА - Сeптември

Мнениеот Dust » 03 мар 2019 15:59

Че какво е виновен противника, когато някой залага срещу себе си и къде той носи някаква вина, за каквото и да е било?
Септември още от предния мач с Витоша играят симулативно, защо, те си знаят.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: ППЛ ХХIV кръг 02.03.2019 17:30 ЦСКА - Сeптември

Мнениеот rusev » 03 мар 2019 19:33

Mitata написа:
todorov написа:Добър мач. Вижда се очевидния прогрес при Любо. Вече топката не се изсипва безцелно напред, а там каквото стане. Антов наистина си е за ЦЗ. Не знам защо НЕМ го мъчеше като халф. Турицов отново на високо ниво. Томаш добре се включи. Вижда се, че е научен футболист. Енрике лека полека започва да влиза в ритъм. Соу... много добър! Дано го запазим за догодина.


Привържениците очакват от Ганчев да направи европейски ЦСКА, което означава да задържа на Българска армия за по-продължителен срок поне част от добрите ни футболиси. Трудно ще е, защото всеки търси развитие в голям клуб/първенство и по-голяма заплата. А и за собствениците е примамливо в кратък срок да получат 3-4 милиона от трансфер. Ако ЦСКА започне да печели в Европа, да привлича погледите на големите отбори, логично пред нашите таланти ще се очертават по-добри перспективи и същите ще бъдат склонни да останат за по-дълго в ЦСКА. Веднъж машината заработила, даже да продадем класен футболист в Европа или Китай, което в даден момент би било неизбежно, веднага ще се намира негов класен заместник. Разбира се, ако ЦСКА възвърне старата си слава, самите собственици биха печелили повече от продажба на футболисти - едно е да вземеш 3 милиона евро, съвсем друго 13 милиона, плюс приходите от участие в ЕКТ.

Ако собствениците изиграят правилно картите, всички червени ще сме доволни. Ако практиката от Ловеч продължи, т.е. играта на дребно, има да чакаме.


До 13 милиона да стигнем, изобщо цялото ни първенство трябва да е много по - силно, Лудогорец направиха сериозен пробив в Европа, не мисля да са стигали до такава сума. Отборите от Украйна и Хърватия вероятно продават на такива цени, но там цялостно нещата ми се струват по различни.

Отвъд това изцяло подкрепям мнението ти.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта