Бивши играчи и треньори

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

goshev
Мнения: 1559
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот goshev » 01 мар 2021 22:10

Red_Neck написа:Какво му е на модела?
Отваря се възможност за млад футболист да премине в средняк от топ първенство, пускаш го да се развива и оттам всичко си зависи от него.
Освен да държим отговорните за трансфера, че не са договорили минимален брой игрови минути :)
Или успяваш в Европата, или се връщаш да цъкаш селското футболче в България.

Абсолютно прав си!Защо не се провали почни нито един футболист излязъл през 80-те и началото на 90-те г. в чужбина?Марто, Бербата и Стилян бяха последните от соц. школата футболисти.Сега са медийни герои, чиито цели са курви, чалготеки и някакъв приличен доход да ги имат тези неща.

Gotzev.88
Мнения: 646
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Gotzev.88 » 02 мар 2021 11:43

Ама ако бяхме продали Бербатов директно на Манчестър или Тотнъм имаше голям шанс и той никога да не дебютира :) Ако трябва двама защитници да се разболеят, трети да се контузи и четвърти да го удари гръм, та изобщо на Синиша да му мине през акъла името на Антов... това никога няма да се случи :roll: Все едно да бяхме запазили примерно заедно Албентоса, Бодуров, Занев, Матей и Кох, и Гълъбов или Чорбаджийски да се борят за титулярно място с тях :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Red_Neck » 02 мар 2021 12:22

Gotzev.88 написа:Ама ако бяхме продали Бербатов директно на Манчестър или Тотнъм имаше голям шанс и той никога да не дебютира :)

Стига глупости!
Когато продадохме Берба в Байер Леверкузен, той се конкурираше с двама национали на Германия - легендата Улф Кирстен и Оливие Нювил. Да не говорим, че тогавашният Байер Леверкузен беше много по-добър отбор от Тотнъм и няколко обиколки пред сегашните Каляри и Болоня!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oK1y3QWAxLk[/youtube]

Ако на Вальо гората в Болоня му е гъста и мечките в нея страшни, да си е стоял на задника!
Едва ли някой го е засилил към Серия А пряко волята му.

Виж как на Кирцата и Антон им е харно в Разград ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот CaptainBertorelli » 02 мар 2021 12:59

Бербатов не хващаше ръка от Кирстен в началото. А и по принцип е много по-вероятно нападател да влезе като резерва, отколкото централен защитник. Антов ще има шанс, най-вероятно тази седмица. Въпросът е да захапе. От него си зависи.
Хайл Мусолини

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Ozzimozzi » 10 мар 2021 13:02

Както винаги Пената е култов! Не зная как може да има хора, които да не го уважават!

Легендата на ЦСКА Димитър Пенев коментира пред Блиц горещите събития на "Армията", след като Петър Жеков обяви, че двамата не са допускани на стадиона от ръководството на ЦСКА-София.

-Г-н Пенев, добър ден. Как сте?
-В това лошо време как да съм. Не виждате ли – вали, студено е.

- Изтече информация от Петър Жеков, че двамата вече не сте допускани в ЦСКА заради влизането ви в политиката. Има ли такова нещо?
-Аз не знам кое е изтекло и откъде е протекло. Вие търсите Жеков, той е говорил, но аз не съм чел вестника. Не съм го отварял.

-Нямате вестник, но новината я има по сайтовете в интернет…
-Там не гледам, аз вестници чета само. Там не знам какво е и къде е. Ако някой ми каже там какво пише, тогава.

ЦСКА-София изгони Петър Жеков и Димитър Пенев от "Българска армия"

-Вас някой уведомявал ли ви е, че повече не сте част от ЦСКА, че не сте почетен президент на клуба.
-Никой не ме е уведомявал, не съм се чувал. Не знам. Но вие пак бързате да пишете и да ме слагате отпред. Все захапвате някой. Ето вчера подкарахте Стефко.

-Г-н Пенев, не ви чух добре или не разбрах? Кой Стефко?
-Венци Стефанов. Нападате го, но човекът ви го каза много добре – дреме му на пуловера. Хайде стига, оставете го!

-Добре де, за Венци Стефанов сте чели, но изказването на Жеков - не сте. В крайна сметка...
-Каква сметка. Няма сметка. Нищо не знам аз. Нека видим днес какво ще стане... Сега виждаш какво е, облаци има.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Gotzev.88
Мнения: 646
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Gotzev.88 » 10 мар 2021 13:19

Ozzimozzi написа:Както винаги Пената е култов! Не зная как може да има хора, които да не го уважават!



Не мисля, че има ЦСКАр, който да не уважава Пената. Даже номалната част от левскарите го уважават. Само ми е много тъпо, че позволява Марешки и другият изрод да се възползват от него и на стари години да застава до такива "хора" :shock:

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Ozzimozzi » 10 мар 2021 13:21

Gotzev.88 написа:
Ozzimozzi написа:Както винаги Пената е култов! Не зная как може да има хора, които да не го уважават!



Не мисля, че има ЦСКАр, който да не уважава Пената. Даже номалната част от левскарите го уважават. Само ми е много тъпо, че позволява Марешки и другият изрод да се възползват от него и на стари години да застава до такива "хора" :shock:

Аз не мога да го съдя за това. Негово решение си е. Важно е клуба да се държи далеч от политическите игрички!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Gotzev.88
Мнения: 646
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Gotzev.88 » 15 мар 2021 13:30

Изображение

Предвид привидно позитивното настроение предполагам, че снимката е правена преди сюнета и разходката с камила :oops:

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6749
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот soilwork » 15 мар 2021 13:36

Gotzev.88 написа:Изображение

Предвид привидно позитивното настроение предполагам, че снимката е правена преди сюнета и разходката с камила :oops:

Йевтич го разкриха в Австрия сега ще покорява нови върхове.

Gotzev.88
Мнения: 646
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Gotzev.88 » 15 мар 2021 13:45

Всеки заслужава втори шанс... дори и трети, ако има кой да го даде.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта