Любо Пенев - фен тема!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот Elliah » 05 май 2019 00:15

шивача написа:
Elliah написа:
шивача написа:Любо си е пич и му прави чест, че не е мишка като 90 на 100 от населението. Не стои заради едната заплатка и да си трае, а си устоява правото. Разбирам го напълно и затова толкова много го уважавам. Жалко, че на такава личност разни крадци и гъзолизци си избиват злобата и комплексите.

Точно заради заплатката си тръгна.

В смисъл? Поясни...

Според мен са му резнали кинтите след резила за купата и последния мач с Ботев. Отказали са да му платят и глобата от БФС. Иначе щеше да си тръгне още във вторник, а не да постави "любимия" си отбор на пачи яйца ден преди мач.
Той самият нищо не казва в обръщението си. Само лакърдии и драми. Нито казва кой и с какво му е пречил, нито какви са грешките, дето се съдрал да оправя. Но пък се похвали с супер резултати и професионална работа, като за 11 кръга успя да задмине маестрото по лоши резултати.

ПС. Пенев беше един от любимите ми нападатели навремето... въпреки, че съм левскар. Но с всичко, с което се захвана след това се осра.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот шивача » 05 май 2019 09:11

Elliah написа:
шивача написа:
Elliah написа:
шивача написа:Любо си е пич и му прави чест, че не е мишка като 90 на 100 от населението. Не стои заради едната заплатка и да си трае, а си устоява правото. Разбирам го напълно и затова толкова много го уважавам. Жалко, че на такава личност разни крадци и гъзолизци си избиват злобата и комплексите.

Точно заради заплатката си тръгна.

В смисъл? Поясни...

Според мен са му резнали кинтите след резила за купата и последния мач с Ботев. Отказали са да му платят и глобата от БФС. Иначе щеше да си тръгне още във вторник, а не да постави "любимия" си отбор на пачи яйца ден преди мач.
Той самият нищо не казва в обръщението си. Само лакърдии и драми. Нито казва кой и с какво му е пречил, нито какви са грешките, дето се съдрал да оправя. Но пък се похвали с супер резултати и професионална работа, като за 11 кръга успя да задмине маестрото по лоши резултати.

ПС. Пенев беше един от любимите ми нападатели навремето... въпреки, че съм левскар. Но с всичко, с което се захвана след това се осра.

Дори така да е, на теб ако ти резнат парите как ще реагираш? И зависи за каква сума става въпрос!? А относно провалите, дали 90% от феновете щяха да съжаляват, че напуска?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот Elliah » 06 май 2019 00:05

шивача написа:
Elliah написа:
шивача написа:
Elliah написа:
шивача написа:Любо си е пич и му прави чест, че не е мишка като 90 на 100 от населението. Не стои заради едната заплатка и да си трае, а си устоява правото. Разбирам го напълно и затова толкова много го уважавам. Жалко, че на такава личност разни крадци и гъзолизци си избиват злобата и комплексите.

Точно заради заплатката си тръгна.

В смисъл? Поясни...

Според мен са му резнали кинтите след резила за купата и последния мач с Ботев. Отказали са да му платят и глобата от БФС. Иначе щеше да си тръгне още във вторник, а не да постави "любимия" си отбор на пачи яйца ден преди мач.
Той самият нищо не казва в обръщението си. Само лакърдии и драми. Нито казва кой и с какво му е пречил, нито какви са грешките, дето се съдрал да оправя. Но пък се похвали с супер резултати и професионална работа, като за 11 кръга успя да задмине маестрото по лоши резултати.

ПС. Пенев беше един от любимите ми нападатели навремето... въпреки, че съм левскар. Но с всичко, с което се захвана след това се осра.

Дори така да е, на теб ако ти резнат парите как ще реагираш? И зависи за каква сума става въпрос!? А относно провалите, дали 90% от феновете щяха да съжаляват, че напуска?

Аз на негово място никога не бих се хванал да работя под вещото ръководство на Стойчо Стоилов и Гриша Ганчев. След като знаеш кой кара влака, трябва да си наясно и с последствията.
Относно феновете... те виждат, каквото им се иска да видят и чуват това, което им е по-добре да чуят. Това важи в пълна сила за феновете на всеки отбор.
Както и да е. Не ми се влизаше в спор, просто смятам, че придавате на Пенев ореол, какъвто той не притежава.
Наздраве и честита титла хаха :)

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот Kiril2681 » 06 май 2019 00:12

Elliah написа:Аз на негово място никога не бих се хванал да работя под вещото ръководство на Стойчо Стоилов и Гриша Ганчев. След като знаеш кой кара влака, трябва да си наясно и с последствията.
Относно феновете... те виждат, каквото им се иска да видят и чуват това, което им е по-добре да чуят. Това важи в пълна сила за феновете на всеки отбор.
Както и да е. Не ми се влизаше в спор, просто смятам, че придавате на Пенев ореол, какъвто той не притежава.
Наздраве и честита титла хаха :)

[offtopic]Що не - кво му е на Ганчев - плаща си редовно! Досега да си чул някой да изреве, че не му е платено?! Започваш работа, знаейки, че заплатата ти е сигурна, на датата и часа - кво лошо има в това?! Сега, ако се издъниш, не е ли нормално работодателя да те глоби, по вътрешен правилник, както обожават да се обосновават :) А за ореола си много прав - всички фенове имат склонност към това. Я си спомни вие колко търпяхте Гонзо :)[/offtopic]
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот Elliah » 06 май 2019 00:27

Kiril2681 написа:
Elliah написа:Аз на негово място никога не бих се хванал да работя под вещото ръководство на Стойчо Стоилов и Гриша Ганчев. След като знаеш кой кара влака, трябва да си наясно и с последствията.
Относно феновете... те виждат, каквото им се иска да видят и чуват това, което им е по-добре да чуят. Това важи в пълна сила за феновете на всеки отбор.
Както и да е. Не ми се влизаше в спор, просто смятам, че придавате на Пенев ореол, какъвто той не притежава.
Наздраве и честита титла хаха :)

[offtopic]Що не - кво му е на Ганчев - плаща си редовно! Досега да си чул някой да изреве, че не му е платено?! Започваш работа, знаейки, че заплатата ти е сигурна, на датата и часа - кво лошо има в това?! Сега, ако се издъниш, не е ли нормално работодателя да те глоби, по вътрешен правилник, както обожават да се обосновават :) А за ореола си много прав - всички фенове имат склонност към това. Я си спомни вие колко търпяхте Гонзо :)[/offtopic]

[offtopic]Точно това имах предвид. Гонзо си е наше момче и е дал много на клуба. Но не става нито за тренер, нито за СД. Нави се да работи с Тонев, което си беше ритуално самоубийство.[/offtopic]

goshev
Мнения: 1560
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот goshev » 06 май 2019 00:37

[offtopic]В България още не можем да го изживеем - "наше момче", "легенда", "закърмен с...." и още много такива глупости.Хората отдавна са прагматици и ги интересуват резултатите, които постига наемния работник за договореното възнаграждение.[/offtopic]

pepo9977
Мнения: 4
Регистриран на: 20 май 2019 18:46
Skype: brannik
Местоположение: bg
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот pepo9977 » 02 юни 2019 15:19

Elliah написа:
шивача написа:
Elliah написа:
шивача написа:
Elliah написа:
шивача написа:Любо си е пич и му прави чест, че не е мишка като 90 на 100 от населението. Не стои заради едната заплатка и да си трае, а си устоява правото. Разбирам го напълно и затова толкова много го уважавам. Жалко, че на такава личност разни крадци и гъзолизци си избиват злобата и комплексите.

Точно заради заплатката си тръгна.

В смисъл? Поясни...

Според мен са му резнали кинтите след резила за купата и последния мач с Ботев. Отказали са да му платят и глобата от БФС. Иначе щеше да си тръгне още във вторник, а не да постави "любимия" си отбор на пачи яйца ден преди мач.
Той самият нищо не казва в обръщението си. Само лакърдии и драми. Нито казва кой и с какво му е пречил, нито какви са грешките, дето се съдрал да оправя. Но пък се похвали с супер резултати и професионална работа, като за 11 кръга успя да задмине маестрото по лоши резултати.

ПС. Пенев беше един от любимите ми нападатели навремето... въпреки, че съм левскар. Но с всичко, с което се захвана след това се осра.

Дори така да е, на теб ако ти резнат парите как ще реагираш? И зависи за каква сума става въпрос!? А относно провалите, дали 90% от феновете щяха да съжаляват, че напуска?

Аз на негово място никога не бих се хванал да работя под вещото ръководство на Стойчо Стоилов и Гриша Ганчев. След като знаеш кой кара влака, трябва да си наясно и с последствията.
Относно феновете... те виждат, каквото им се иска да видят и чуват това, което им е по-добре да чуят. Това важи в пълна сила за феновете на всеки отбор.
Както и да е. Не ми се влизаше в спор, просто смятам, че придавате на Пенев ореол, какъвто той не притежава.
Наздраве и честита титла хаха :)


Любо беше голям футболист, но ми се струва, че като човек е доста различен от това, което ни се иска да бъде. Относно работата под ръководство на Стойчо Стоилов и Гриша Ганчев, не му е за първи път, няма и да му е за последен...
Винаги готов!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот Red_Neck » 15 апр 2021 09:49

Изображение
Да съживим темата! ;) :)
Гранде, Ел Любо!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот delqnski47 » 22 апр 2021 19:29

Red_Neck написа:Изображение
Да съживим темата! ;) :)
Гранде, Ел Любо!

Зелените гащета станаха като цвета на негера тук дейба 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот sly » 27 апр 2021 23:57

Само не мога да схвана защо Любо през второто полувреме на мача с Левски се опитваше постоянно да успокоява нашите играчи ,да убива темпото може би. :evil: Нали е наш юноша и знае какво значи този мач за хората които пеят името му.Нещо дръпна ръчната спирачка и това не е ОК ,както би казал той самия. Още повече тези не се знае кога ще ги срещнем пак, :) ако заминат по долните дивизий.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта