Любо Пенев - фен тема!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот Red_Neck » 19 май 2021 09:04

Нега го има има под ръка, ... епична пресконференция :)
Журналята е крайно време да разберат, че при Ел Любо се ходи подготвен, а не само да отбиваш номера пред началника ;)
Щеше ми се Томето да бе изпратил някой измежду дебелия или дебилния (макар да отговарят за Подуяне), а тя Инес го отнесе :)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OHXXIpMWyKo[/youtube]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот delqnski47 » 20 май 2021 18:50

Red_Neck написа:Нега го има има под ръка, ... епична пресконференция :)
Журналята е крайно време да разберат, че при Ел Любо се ходи подготвен, а не само да отбиваш номера пред началника ;)
Щеше ми се Томето да бе изпратил някой измежду дебелия или дебилния (макар да отговарят за Подуяне), а тя Инес го отнесе :)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OHXXIpMWyKo[/youtube]

Не знам, нямам какво да добавя.... :lol:
Всички прескоференции с Ел Любо ме разплакват :idea:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот Red_Neck » 09 авг 2021 16:06

Ел Любо няма да е Ел Любо ако не спретне скандал на изпроводяк ;)
Много го обичам, но е крайно време да си даде трезва самооценка и да си отговори на един, единствен въпрос: "Има ли случай да си тръгне от който и да е отбор мирно, тихо и цивилизовано?"
Любо, успех в професията и живота!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот cskarcheto92 » 09 авг 2021 16:17

И тази му пресконференция идва точно в навечерието на един от най - важните мачове за сезона. Пред нас е възможността да играем втора поредна година в групите на европейските турнири и след доброто представяне в първия мач срещу Осиек, Любо реши да се прави на интересен. Много бързо забрави по какъв начин замени Бурно Акрапович, а говори за Стойчо. Смешен е и жалък...
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Gotzev.88
Мнения: 648
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот Gotzev.88 » 09 авг 2021 16:28

Изказването на Любо не е най-големият проблем. Най-големият ни проблем ще дойде, когато Стойчо му отговори. А познавайки го- той ще го направи. И после Любо ще отвърне. Еййй, не може ли като има циркове при говедата да им се насладим веднъж без да се излагаме и ние, значи :) С няколко думи- те и двамата са известни с това, че винаги "мрънкат и мяукат" и комбинацията е взривоопасна.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот Ozzimozzi » 09 авг 2021 16:47

[offtopic]Честно казано очаквах по-голямо мазало!
В случая феновете на ЦСКА трябва да намерим начиин да ги призовем да заключат темата в името на клуба и в никакъв случай да не вземаме страна. Младенов също не трябваше да повдига темата за състоянието на отбора, защото наистина прилича на бягане пред вятъра, а и най-нормалното нещо е да му бъде отговорено (той много добре знае това) и това няма да е в полза на ЦСКА. В случая и двамата постъпиха непрофесионално![/offtopic]
Последна промяна от Ozzimozzi на 09 авг 2021 17:15, променено общо 1 път.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот шивача » 09 авг 2021 17:08

Като изключа голямата тъпотия да се плюят по медиите за кеф на сульо и пульо, ще си кажа моето мнение. Винаги съм предпочитал Стойчо да ни е треньор пред който й да е друг. Тук обаче Любо си е прав. Още в първото си интервю Стойчо "подсказа", че отбора не е готов физически, с което е нормално Любо да се подразни . Но според мен прекали с другото си изказване-Любо да дойде да си вземе довиждане с играчите :!: Любо си е пич и никога не е оставал длъжен на никого, ако ще и Папата да е. А относно, че сега го е казал преди важния мач, ми то ние все имаме важни мачове, все не е подходящо.
Надявам се разговора им пред медиите да е приключил и всеки сам да си прави изводите.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот delqnski47 » 09 авг 2021 17:48

шивача написа:Като изключа голямата тъпотия да се плюят по медиите за кеф на сульо и пульо, ще си кажа моето мнение. Винаги съм предпочитал Стойчо да ни е треньор пред който й да е друг. Тук обаче Любо си е прав. Още в първото си интервю Стойчо "подсказа", че отбора не е готов физически, с което е нормално Любо да се подразни . Но според мен прекали с другото си изказване-Любо да дойде да си вземе довиждане с играчите :!: Любо си е пич и никога не е оставал длъжен на никого, ако ще и Папата да е. А относно, че сега го е казал преди важния мач, ми то ние все имаме важни мачове, все не е подходящо.
Надявам се разговора им пред медиите да е приключил и всеки сам да си прави изводите.

За съжаление Любо е прав и за едно друго нещо ,което спомена за Стойчо , ама няма да го споменавам :lol: То е споменавано много пъти.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3742
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот Jürgen » 09 авг 2021 18:00

Kiril2681 написа:
[offtopic]Що не - кво му е на Ганчев - плаща си редовно! Досега да си чул някой да изреве, че не му е платено?! Започваш работа, знаейки, че заплатата ти е сигурна, на датата и часа - кво лошо има в това?! Сега, ако се издъниш, не е ли нормално работодателя да те глоби, по вътрешен правилник, както обожават да се обосновават :) А за ореола си много прав - всички фенове имат склонност към това. Я си спомни вие колко търпяхте Гонзо :)[/offtopic]

[offtopic]Защо всички в бг махат треньори на няколко месеца? Щото ако си изпълнят договорите както са се разбрали някой друг трябва да си ходи, честичко. А кой би искал да си ходи (освен ГГ) :lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Любо Пенев - фен тема!

Мнениеот шивача » 09 авг 2021 18:19

delqnski47 написа:
шивача написа:Като изключа голямата тъпотия да се плюят по медиите за кеф на сульо и пульо, ще си кажа моето мнение. Винаги съм предпочитал Стойчо да ни е треньор пред който й да е друг. Тук обаче Любо си е прав. Още в първото си интервю Стойчо "подсказа", че отбора не е готов физически, с което е нормално Любо да се подразни . Но според мен прекали с другото си изказване-Любо да дойде да си вземе довиждане с играчите :!: Любо си е пич и никога не е оставал длъжен на никого, ако ще и Папата да е. А относно, че сега го е казал преди важния мач, ми то ние все имаме важни мачове, все не е подходящо.
Надявам се разговора им пред медиите да е приключил и всеки сам да си прави изводите.

За съжаление Любо е прав и за едно друго нещо ,което спомена за Стойчо , ама няма да го споменавам :lol: То е споменавано много пъти.

При Ганчев няма шанс за това нещо!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта