Първа лига ХХ кръг: ЦСКА - Ботев 16.12.2018

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: Първа лига ХХ кръг: ЦСКА - Ботев 16.12.2018

Мнениеот scevola7 » 17 дек 2018 14:38

Kiril2681 написа:
scevola7 написа:Въпреки, че немогат да се правят крайни анализи относно играта на отбора при такива метерологични условия няколко неща ми направиха впечатление:
- играта на Соу - повратлив с добро чуство за измъкване от засадата. Мауридес зимата да се продава, ако има кой да го купи де.
- този мач добро впечатление направи и Тиаго, който дълго време критикувам. но този мач беше добре
- Черниаускас има добри качества, но е колеблив и не вдъхва увереност, най-вече на защитниците пред него
- Антов - мисля, че е добре зимата да го преотстъпим, за да натрупа повече опит.
- Пинто се губи
-Треньора - неможе да ме убеди, че става за треньор на ЦСКА. Има в него една нотка на страх, прекалено предпазлив, а със страх футбол не се играе. Съдбата обича смелите. Също така отбора няма никаква градивност в атака, играе се само с дълги топки, а това е далеч от съвременния футбол и не подхожда на отбор като ЦСКА. Говори за Лудогорец все едно са Барселона - никой треньор преди него в ЦСКА не бил се е преборил с Лудите. Дори да е така са те взели ти да ги биеш, ако изпитваш неувереност и страх, че няма да се справиш, казвай навреме и си взимай куфарчето.ЦСКА не е училище. Цяла есен как не видяхме един убедителен мач на отбора в който да мачка съперника. При Стамен имаше доста такива мачове, а сега отбора от към селеция е доста по-добър.

Прав си за някои неща, за други грешиш. При Стамен сме мачкали....Пирин ли, на Армията смачкахме, Ботев ли? Би веднъж Лудогорец, това не се оспорва, обаче накрая пак бяхме втори. Той и НЕМ може да ги бие, това не е от значение за крайното класиране, щото те се "разхождат" до Русе, Пловдив, правят "магии" в Търново и накрая са "велики" шампиони. Цяла есен един убедителен мач не видял, ок - Левски бяха страшно убедителни срещу Верея и Ботев, сега са на 4 точки след нас! Човекът дойде и си каза философията - предпочита 5 победи с по 1-0 пред една с 5-0, играе директно/в неговия случай с изритани топки, което и аз не харесвам/ , тогава що не се изтъпани да кажеш - Пичове, този не ми харесва! Ето, Демон-а си го юрна от първия мач и си беше последователен, макар че и той взе да поглежда по-често към класирането :) - взимай пример. Да, този сезон имахме май само един мач, в който мачкахме тотално и ....паднахме с 0-1 от Славия, лично аз предпочитам мачове като снощи. А, и да не забравя да се похваля :) - казах 1-0 или 2-1, благодаря за вниманието :lol:


При Стамен Ботев ги смачкахме на колежа, както и в други мачове при него, на повечето отбори срещу нас не им давахме да дишат, а при НЕМ какво страх до края на почти всеки мач. Можел да бие лудите, ами защо на ги би или и това е част от стратегията му. И извинявай ама да ни сравняваш с този смешен отбор на Левски в момента е смешно, а отгоре пък навсичко големия стратег НЕМ падна и от този отбор. В началото не го критикувах, защото според мен на всеки треньор трябва да му се даде шанс - на НЕМ му се даде, направи си подготовката и сега чакаме цяла есен да видим някакво израстване ама такова не се вижда. А ако на тебе ти харесва, че всеки мач ЦСКА трепери докрая е друг въпрос, на мен ми харесва да гледам отбор който мачка, има градивност в атаките. Щото ако пак ще сме си на второто място по-добре да играем атакуващ и градивен футбол, отколкото архаичен от 50-те години.

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Първа лига ХХ кръг: ЦСКА - Ботев 16.12.2018

Мнениеот MarianDimitrov » 17 дек 2018 14:50

В мача, канарчетата имаха и малко късмет, че Соу напусна играта твърде рано. Идеята беше да играе поне до 70-тата минута, след което да бъде заменен от Мауридес. А това би означавало още голове във вратата на Ботев. Както писах преди няколко дни, Соу е доста по-труден за опазване, умее да вкарва от трудни позиции а Мауридес е по-полезен с пресни сили, срещу изморена защита. Вальо Антов има голямо бъдеще, ако продължава да се развива с това темпо. Десподов вече не действа толкова нервно и припряно отпред, което му помага да взема правилни решения и да отиграва по-точно. Вратаря ни не е никак зле а и от Стипица останах с добри впечатления.
Велик ЦСКА !

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига ХХ кръг: ЦСКА - Ботев 16.12.2018

Мнениеот peliforewer » 17 дек 2018 15:09

ELFen написа:
peliforewer написа:
ELFen написа:Само да попитам, тренера заради снега ли не седна на земята, че има само две минути добавено... :?: :mrgreen:

Белият да е сядал , нашият когато трябваше седна.Остави двете минути продължение ами кажи ще се намери ли храбър български съдия който да отсъди дузпа срещу Лудогорец..

Не знам, аз лично /и това сериозно/, искам по една дузпа срещу нас на 2-3 мача, че всичко да върви кротко...просто съдиите са като повечето българи - мазнят се на силния, дори да не им го изисква никой :!:

Аз искам съдиите да са коректни и да свирят по правилата,а не според отборите.Какво щеше да се случи ако Попов беше свирил дузпа в Русе,а Чинков двете за Локо Пд срещу Лудогорец,после същият този Чинков решава да подмине две дузпи за ЦСКА срещу Славия. В същото време помним мушморока Чинков каква дузпа свири за Лудогорец срещу Септември в 93мин.,какво излиза че кукли на конци като Чинков.Попов,Ставрев,Йорданов,Сватбата и останалата пасмина предрешават първенството и гонят феновете от стадионите.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Първа лига ХХ кръг: ЦСКА - Ботев 16.12.2018

Мнениеот kanar76 » 17 дек 2018 15:45

gihuelo написа:
kanar76 написа:
gihuelo написа:
kanar76 написа:Според правилника, дузпа се свири само, ако топката счупи ръката на червен футболист.

Канарец , припомням ти каква дузпа ви дадоха ,когато оня (Виана?) се спъна сам в гъзъ на Бодуров. Помниш ли ?


Да, спомням си.Дузпата беше менте.Факт. Но това се случва срещу вас веднъж на 30 години. До като на вас е почти всеки мач. А дали ти си спомняш мача в Пловдив, този сезон.Мач в който съдията не даде 2 дузпи и не изгони нито един червен играч, въпреки касапницата, която направиха.И е срамно вие да ревете заедно със сините.Двата най-подкрепяни отбора от съдиите. Мрънкате срещу Лудогорец, а не гледате, че този сезон имате по10 точки подаръци от съдиите.

Съгласен съм с теб за мача в Пловдив,че съдията ни подпря ,но ако тръгнем да ровим назад за грешки на съдиите цял ден ще си пишем (примерно като свалиха гащите на Каранга при 2:6) .
Най-подкрепяния отбор от съдии ,БФС и т.н. е Лудогорец и ти отлично го знаеш! Вчерашната дузпа бе 7-8 от началото на първенството.


Да свалиха гащите на Каранга. Имаше нарушение. Но това беше за сметка на това, че до 25 минута ни потрошихте краката, без никаква санкция. Фрапиращи червени картона. Няма даване на нищо. А на нас ни предстоеше след 3 дни мач с Маритимо. След това футболистите само се пазеха вместо да играят футбол. Играхме ви балет, а от 70 минута играхме с 9 човека и не заради ритане, а заради разправии с престъпника със свирка.. Тогава паднаха една част от головете. Така я извоювахте тази победа.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига ХХ кръг: ЦСКА - Ботев 16.12.2018

Мнениеот Red_Neck » 17 дек 2018 16:27

Занимавате се с глупости, коментирайки съдийството в този мач. Един спестен ЖК (Десподов), толкоз. Другото са полюции.

Няма как да се коментира и играта, такава нямаше! Абсурдни условия, абсурден терен, абсурдно решение да се играе този мач!

Това е същественият въпрос: Кой и защо натисна да се играе този мач? И двамата треньори заявиха след "мача", че условията за игра бяха предпоставка за контузии и нищо друго! Защо не се отложи за 24 часа? Защо не се отложи за февруари-март?
Подигравка със здравето на футболистите, подигравка с феновете на двата отбора!
Пълна малоумщина!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

СТАМАТ
Мнения: 1061
Регистриран на: 06 апр 2013 01:52

Re: Първа лига ХХ кръг: ЦСКА - Ботев 16.12.2018

Мнениеот СТАМАТ » 17 дек 2018 17:24

ПРАВИЛОТО Е ПРЕДЕЛНО ЯСНО!!! АКО ТОПКАТА Е СПРЯНА ИЛИ ОТКЛОНЕНА ПРЕДИ ГОЛ ЛИНИЯТА И СЕ ПРЕДОВРАТЯВА ГОЛ, ТО СЛЕДВА ДУЗПА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО И АКО СЪДИЯТА ПРЕЦЕНИ, ЧЕ Е УМИШЛЕНО+ ЧЕРВЕН КАРТОН!!!!.............КРАТКО, ТОЧНО И ЯСНО!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=C5XGmEi-8pY
Аз и този човек сме от различни отбори, но всеки има право на ЛЮБОВ!!!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига ХХ кръг: ЦСКА - Ботев 16.12.2018

Мнениеот Red_Neck » 17 дек 2018 17:38

Че то и центъра на терена е "преди гол линията" :) Ко праим? :mrgreen:
Да не говорим, че тази топка отиваше бая встрани и мязаше повече на пас към Лъчо Балтанов :)
Ай стига смехории, оня шут в задника на Бодура лани беше повече дузпа от това :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

СТАМАТ
Мнения: 1061
Регистриран на: 06 апр 2013 01:52

Re: Първа лига ХХ кръг: ЦСКА - Ботев 16.12.2018

Мнениеот СТАМАТ » 17 дек 2018 17:58

ТИ СЕРИОЗНО ЛИ ГОВОРИШ?:)))))))))))))) НЕ СТАВАЙ СМЕШЕН!!!!!!.........ИМА И ПО-КРАТКО ПРАВИЛО, ВСЯКО ДОКОСВАНЕ С РЪКА Е НАКАЗАТЕЛЕН УДАР!!!!!!!!!!!!!!!....... независимо дали ти се иска или не!:)))))))))))
http://www.youtube.com/watch?v=C5XGmEi-8pY
Аз и този човек сме от различни отбори, но всеки има право на ЛЮБОВ!!!

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Първа лига ХХ кръг: ЦСКА - Ботев 16.12.2018

Мнениеот k20dan4o » 17 дек 2018 19:00

gihuelo написа:
kanar76 написа:
gihuelo написа:
kanar76 написа:Според правилника, дузпа се свири само, ако топката счупи ръката на червен футболист.

Канарец , припомням ти каква дузпа ви дадоха ,когато оня (Виана?) се спъна сам в гъзъ на Бодуров. Помниш ли ?


Да, спомням си.Дузпата беше менте.Факт. Но това се случва срещу вас веднъж на 30 години. До като на вас е почти всеки мач. А дали ти си спомняш мача в Пловдив, този сезон.Мач в който съдията не даде 2 дузпи и не изгони нито един червен играч, въпреки касапницата, която направиха.И е срамно вие да ревете заедно със сините.Двата най-подкрепяни отбора от съдиите. Мрънкате срещу Лудогорец, а не гледате, че този сезон имате по10 точки подаръци от съдиите.

Съгласен съм с теб за мача в Пловдив,че съдията ни подпря ,но ако тръгнем да ровим назад за грешки на съдиите цял ден ще си пишем (примерно като свалиха гащите на Каранга при 2:6) .
Най-подкрепяния отбор от съдии ,БФС и т.н. е Лудогорец и ти отлично го знаеш! Вчерашната дузпа бе 7-8 от началото на първенството.

Моляя я дай с примери ако обичаш

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига ХХ кръг: ЦСКА - Ботев 16.12.2018

Мнениеот delqnski47 » 17 дек 2018 19:01

СТАМАТ написа:ПРАВИЛОТО Е ПРЕДЕЛНО ЯСНО!!! АКО ТОПКАТА Е СПРЯНА ИЛИ ОТКЛОНЕНА ПРЕДИ ГОЛ ЛИНИЯТА И СЕ ПРЕДОВРАТЯВА ГОЛ, ТО СЛЕДВА ДУЗПА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО И АКО СЪДИЯТА ПРЕЦЕНИ, ЧЕ Е УМИШЛЕНО+ ЧЕРВЕН КАРТОН!!!!.............КРАТКО, ТОЧНО И ЯСНО!!!!

[offtopic]С малки букви...[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта