Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот matador » 02 дек 2018 21:56

groti написа:Мда..грозна работа. Ако гостите бяха друг провинциален отбор, но със зелени екипи щеше да дадат поне 4 дузпи. Подигравахте ни се за мача с Враца, но го ядохте същия. Направо да дават титлата на Лудогорец, пък ние да се борим за среброто. Щом си позволиха да назначат Сухия, значи всичко е било ясно отдавна.

Не мисля ,че съдията беше виновен за загубата на ЦСКА-София конкретно в този мач имаше си дузпа ама те пропуснаха много чисти положение общо взето се игра на една врата.Отбор като Ботев Враца да ти вкара 3 гола и пропуска още 2-3 много добри положения просто нямаш право да се оплачеш от съдията.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот TristaNNN » 02 дек 2018 21:57

Ето защо футболът е най-великата игра! :geek:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот W84me » 02 дек 2018 22:01

matador написа:Не мисля ,че съдията беше виновен за загубата на ЦСКА-София конкретно в този мач имаше си дузпа ама те пропуснаха много чисти положение общо взето се игра на една врата.Отбор като Ботев Враца да ти вкара 3 гола и пропуска още 2-3 много добри положения просто нямаш право да се оплачеш от съдията.

[offtopic]Нещо си в грешка. Никой в Левски не обвини Кабаков за самата загуба. Проблема е, че еднакви ситуации се тълкуват по различен начин, спрямо отборите, за които се отнасят. Например Моци не може да бъде изгонен никога, но играчи на Левски се гонят през мач (а от скоро и всеки мач), вадят се картони за неправилно дишане, гонят се треньори. Дузпа срещу Лудогорец не може да бъде отсъдена, а срещу Левски се свирят като топъл хляб. От там идва разликата, не че Левски е загубил, просто не се позволява на Лудогорец да загуби точки. При нормално съдийство, Лудогорец щяха да са с поне 3 победи по-малко, което щеше да сгъсти ситуацията на върха, вместо това, разликата с двата отбора е 7 точки и Домуза диша спокойно.[/offtopic]
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
xtremeee
Мнения: 209
Регистриран на: 21 апр 2015 16:41
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот xtremeee » 02 дек 2018 22:03

Никой не е виновен ,че не може да вкарате и с човек повече пак не може да вкарате

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот rsk » 02 дек 2018 22:04

Ганчев, ако Кирчо го нямаше щеше да си дерибейства, така както го правеше преди. Там му е голямата болка, че вече не е бандит номер едно във футбола, сега има по-голям от него. За това апелира за феърплей, нищо че всички знаем как отборът му ставаше шампион. Той сам си призна, че е манипулирал мачове. Не, че имахме нужда от това признание, де.

Е, струваше ли си целият този цирк с Литекс? Очаквахте като пристанете на Ганчев да завалят титли и купи, ама нещо не се получават нещата.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот matador » 02 дек 2018 22:24

W84me написа:
matador написа:Не мисля ,че съдията беше виновен за загубата на ЦСКА-София конкретно в този мач имаше си дузпа ама те пропуснаха много чисти положение общо взето се игра на една врата.Отбор като Ботев Враца да ти вкара 3 гола и пропуска още 2-3 много добри положения просто нямаш право да се оплачеш от съдията.

[offtopic]Нещо си в грешка. Никой в Левски не обвини Кабаков за самата загуба. Проблема е, че еднакви ситуации се тълкуват по различен начин, спрямо отборите, за които се отнасят. Например Моци не може да бъде изгонен никога, но играчи на Левски се гонят през мач (а от скоро и всеки мач), вадят се картони за неправилно дишане, гонят се треньори. Дузпа срещу Лудогорец не може да бъде отсъдена, а срещу Левски се свирят като топъл хляб. От там идва разликата, не че Левски е загубил, просто не се позволява на Лудогорец да загуби точки. При нормално съдийство, Лудогорец щяха да са с поне 3 победи по-малко, което щеше да сгъсти ситуацията на върха, вместо това, разликата с двата отбора е 7 точки и Домуза диша спокойно.[/offtopic]

[offtopic]Това колкото и да е неприятно е напълно нормално Лудогорец да имат съдийски комфорт във всички първенства големите отбори имат такъв ;) В момента определено не може да се каже ,че Левски и ЦСКА-София са големи отбори дори никой няма респект от тях.Преди да се появи Лудогорец за Левски и ЦСКА също имаше много добър съдийски комфорт за разлика от другите.[/offtopic]

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот gihuelo » 02 дек 2018 22:48

Има и такива мачове. Не играхме зле. Две греди и вратаря извади пет чисти гола. Случва се.

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот Заклет Левскар » 02 дек 2018 22:54

Доволен съм
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот demon777 » 02 дек 2018 23:09

Заклет Левскар написа:Доволен съм

вечно третите са доволни :) че поне тоя път са в тройката
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот 1913SS » 02 дек 2018 23:11

Искам да благодаря на тези български момчета дето победиха тези измислени звезди и треньор. Браво на Тони и Янис. Такива мачове трябва да доказваме пред ментета. За да разберете, че с тези чужденци нищо не става. Честито на всички фенове на български момчета, ако така правят всички отбори в БГ скоро ще имаме и силен национален отбор. Хайде само белите.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта