Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот kiril.a.d » 03 дек 2018 12:56

delqnski47 написа:
rsk написа:
delqnski47 написа:
W84me написа:но точно Ганчев да е толкова раним...

Ах,как всички ще клъвнете на това... :mrgreen:
Вие подценявате Кюстендилеца,ама ... :mrgreen:
Всичко е с цел да се провокират феновете и да отидат на мача.Точно па Ганчо да е раним и да се ''отказва''...Боже... :mrgreen:
Ганчев ако иска ще стане шампион.(Той знае как :lol: ).Но не е там идеята.Това е като да играеш с God Mode.Не е интересно,няма смисъл.

Ще стане, ама друг път. Не може да се бори с Киро. При миналите му криминални титли Домуса го нямаше и ставаше, ама не и сега. Щото Киро освен, че играе със съдиите има силен отбор, какъвто вие очевидно нямате. Общо взето Ганчев губи по всички показатели борбата с Домуса. Остана му само да иска феърплей, щото иначе другия мач го е загубил отдавна.

Ти кво си мислиш.Че ГГ е по беден от Киро ли?! :roll: Ако се изинати ще даде двойно повече куфарчета от Киро стига той да иска.

В момента, ГГ е много по-беден от Киро, защото продължава да развива бизнеса си, докато Киро лежи на "стари лаври"...като селски бизнесмен с протекции ;) и като така, има много повече свободен ресурс, за...раздаване на суджук! :lol:
Разбираш, нали? - всичко опира до "свободния ресурс", а не колко си богат, всъщност ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот ivan56 » 03 дек 2018 12:57

delqnski47 написа:
rsk написа:
delqnski47 написа:
W84me написа:но точно Ганчев да е толкова раним...

Ах,как всички ще клъвнете на това... :mrgreen:
Вие подценявате Кюстендилеца,ама ... :mrgreen:
Всичко е с цел да се провокират феновете и да отидат на мача.Точно па Ганчо да е раним и да се ''отказва''...Боже... :mrgreen:
Ганчев ако иска ще стане шампион.(Той знае как :lol: ).Но не е там идеята.Това е като да играеш с God Mode.Не е интересно,няма смисъл.

Ще стане, ама друг път. Не може да се бори с Киро. При миналите му криминални титли Домуса го нямаше и ставаше, ама не и сега. Щото Киро освен, че играе със съдиите има силен отбор, какъвто вие очевидно нямате. Общо взето Ганчев губи по всички показатели борбата с Домуса. Остана му само да иска феърплей, щото иначе другия мач го е загубил отдавна.

Ти кво си мислиш.Че ГГ е по беден от Киро ли?! :roll: Ако се изинати ще даде двойно повече куфарчета от Киро стига той да иска.


Делянски, моля те :lol: :lol:
Киро е на едно ниво общо взето с Дебелян.
И аз така мисля.
Ганчев в момента е просто зрител, и дори и да иска, няма как да се бори с Домуса.
Първо финансово и политически и второ няма толкова добър отбор.
Не се ли наиграе Домуса, скоро първенството няма да бъде спечелено от друг.
Същите неща ги правеше Гришата(е за по кратък период :lol: ), и тогава сини, червени, пембени, ревяха от него, сега просто друг е главният актьор.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот rsk » 03 дек 2018 14:54

Киро е от силните на деня. Изключително близък до властта, за разлика от ГГ. Освен всичко друго, в последно време е в бизнеса с боклука, седейки зад добре познатите ви "Титан". Друг е въпросът до кога ще е силен. Но и не всичко опира до пари. Както виждаш Домуса за 10 години направи в пъти повече от Ганчев за 20+. Всъщност Ганчев успя да стигне до 4 титли, както знаем коя от коя по-криминална. За Европа да не говорим, там изобщо няма база за сравнение. Колкото и да не ви се иска, разградския е по-голям бандит от вашия.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот djd » 03 дек 2018 15:28

Може би нещата отиват към още един акционер или поне генерален спонсор, на който да му се чува думата.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот Ozzimozzi » 03 дек 2018 15:41

djd написа:Може би нещата отиват към още един акционер или поне генерален спонсор, на който да му се чува думата.

Тиквоч? :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот dafquezz » 03 дек 2018 16:03

Абе мисля си... не ме съдете много сурово, просто мнение... мисля си, че просто на Гришата му се връща в момента за всички мизерии, които натвори с Ловеч през годините... хубавото при него е, че успява някак да се разбере с всяка власт и оцелява във всякаква среда вече много години. Тиквата в един момент му беше вдигнал мерника, ама Гришата успя някак да го умилостиви, което като гледам с каква скорост окапват уж близки до властта "бизнесмени", граничи с невъзможното. Рано или късно ще дойде време и Киро ще стане неудобен, това лято му се размина мамбата на косъм, другия път може и внезапно да се окаже тежък престъпник и особена заплаха за обществото.
Преди ми беше гадно, че така стоят нещата, и си мислех, че само тук е така. Ама като гледам по добре уредения и цивилизован западен свят как футбола е също толкова, ако не даже и по-прогнил, вече избягвам да изпадам в емоционални крайности. Ако на някой толкова му се занимава, скоро ще бъде 2019 година, всякаква информация за всеки човек може да се намери сравнително лесно. Правите си един фалшив профил и ви трябват до две седмици наблюдение и внедряване в широк приятелски кръг за да разберете адреса и навиците, кефи ви на Чинков, кеф ви на Кабака, кеф ви на която искате футболна компаньонка. На двама-трима такива продажни червеи като им прати някой по двама мангали-пандизчии да им покажат от коя страна се държи сапуна, и скоро ще гледаме всички възлови мачове с чужди съдии и спокойна атмосфера.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот tornadooo » 03 дек 2018 16:20

Аз мога да кажа как виждам реално мача, който както иска да ме разбира. ЦСКА-София очевидно бяха много по силния отбор, обаче пропуски, греди...знаем на какво се брои футбола. Дузпите, за мен първото положение 100% имаше дузпа, второто слависта игра с топката, после като се търкаляше върху нея такава игра едва ли и в друга държава ще се свири. Слависта изгонен справедливо, Жеферсон...трябваше да е изгонен почти в началото на мача, защото направи нещо за което обвинявате Моци и Дяков, значи критерия е един и същ, така излиза. И пак ще ви припомня, че в решаващи мачове миналата година срещу вас имаше неотсъдени дузпи, очевидни дузпи. Дето има една приказка, всичко се връща.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот amoros » 03 дек 2018 17:54

Направи ми много приятно впечатление коментарът в Гонг днес.Томислав ,Грънчаров и останалите застанаха на страната на истината.Не може Венци да дрънка простотии постоянно първо и не може БФС да се мислят за не досегаеми.Мачовете стават безинтересни и безплатно да ги дават не искам да ги гледам.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот Red Warrior » 03 дек 2018 18:32

amoros написа:Направи ми много приятно впечатление коментарът в Гонг днес.Томислав ,Грънчаров и останалите застанаха на страната на истината.Не може Венци да дрънка простотии постоянно първо и не може БФС да се мислят за не досегаеми.Мачовете стават безинтересни и безплатно да ги дават не искам да ги гледам.

Ами аз вече не познавам хора, които си плащат за да гледат това нещо да ти кажа.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Crazy Forest
Мнения: 46
Регистриран на: 17 сеп 2013 16:38
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот Crazy Forest » 03 дек 2018 18:56

Колеги, забелязвам че тук има доста квалифицирани хора разбиращи от футбол, съдийство, правилници и прочие.
Понеже аз не съм специалист по футболни правилници а просто един фен, искам да попитам за квалифицирано мнение - на мен не ми е ясно - едни казват ИМА, други казват НЯМА

Тука дузпа има ли или няма? https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ska-503926


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта