Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот NOMER14 » 03 дек 2018 19:49

Киро е шеф на всички собственици на заводи в България. Имаше един министър, който се усъмни в честността на бизнеса и преди седмица и го ритнАха. 7-8 титли подред... Всички плюем Гришата, но човекът имаше мяра - 2 пъти по 2 титли подред, като разликата между втората и третата е 10 години. Едно е да произвеждаш сокчета за децата, друго си е дрога за тях.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот W84me » 03 дек 2018 19:49

delqnski47 написа:
W84me написа:но точно Ганчев да е толкова раним...

Ах,как всички ще клъвнете на това... :mrgreen:
Вие подценявате Кюстендилеца,ама ... :mrgreen:
Всичко е с цел да се провокират феновете и да отидат на мача.Точно па Ганчо да е раним и да се ''отказва''...Боже... :mrgreen:
Ганчев ако иска ще стане шампион.(Той знае как :lol: ).Но не е там идеята.Това е като да играеш с God Mode.Не е интересно,няма смисъл.

Не съм клъвнал, пределно ясно ми е, че това е блъф, след като оняден плати емблемата с държавни пари.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот Балкански Орел » 03 дек 2018 19:57

NOMER14 написа:Киро е шеф на всички собственици на заводи в България. Имаше един министър, който се усъмни в честността на бизнеса и преди седмица и го ритнАха. 7-8 титли подред... Всички плюем Гришата, но човекът имаше мяра - 2 пъти по 2 титли подред, като разликата между втората и третата е 10 години. Едно е да произвеждаш сокчета за децата, друго си е дрога за тях.


Киро парахода ли бе ? Той е някаква фигура да, но определено не е толкова голям и никога няма да бъде, както и дришата.Той сам си го каза, "къв бизнесмен съм аз ? Събирам пари за да ги давам на банките"

Дребни рибки, които пропадат с всеки изминал ден, големите хора в България отдавна са много далеч от футбола.А това, че гришата си комуникира всеки ден с някакви ултраси, че даже и им се афектира както беше в интервюто му с К.Минев, човече :mrgreen:

Кога хора като Георги Илиев бяха собственици на клубове и черепи тогава наистина имаше влиятелни хора във футбола ни, сега са само смях.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот шивача » 03 дек 2018 20:17

Гришата си е стар хитрец: използва всяка възможност да плюе по имиджа на Домусчиев и така да прикрива собствените си неуспехи. Догодина като влезне Селото и ще се атакува титлата с всички възможни средства, така че Лудогорци квото печелят- печелят, това ще им е за последно. Само Черепа защо още седи в сянка?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 03 дек 2018 20:29

Балкански Орел написа:
NOMER14 написа:Киро е шеф на всички собственици на заводи в България. Имаше един министър, който се усъмни в честността на бизнеса и преди седмица и го ритнАха. 7-8 титли подред... Всички плюем Гришата, но човекът имаше мяра - 2 пъти по 2 титли подред, като разликата между втората и третата е 10 години. Едно е да произвеждаш сокчета за децата, друго си е дрога за тях.


Киро парахода ли бе ? Той е някаква фигура да, но определено не е толкова голям и никога няма да бъде, както и дришата.Той сам си го каза, "къв бизнесмен съм аз ? Събирам пари за да ги давам на банките"

Дребни рибки, които пропадат с всеки изминал ден, големите хора в България отдавна са много далеч от футбола.А това, че гришата си комуникира всеки ден с някакви ултраси, че даже и им се афектира както беше в интервюто му с К.Минев, човече :mrgreen:

Кога хора като Георги Илиев бяха собственици на клубове и черепи тогава наистина имаше влиятелни хора във футбола ни, сега са само смях.


Гришата е човек с нечиста съвест. Не ми го хвали. Вероятно е много по-гнил и от Домусчиев. Гришата е имал общ бизнес с Киро Циганина от Катуница.
Въобще - хвани единия, и удари другия.

Все са мутри.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот djd » 03 дек 2018 21:11

Ozzimozzi написа:
djd написа:Може би нещата отиват към още един акционер или поне генерален спонсор, на който да му се чува думата.

Тиквоч? :)

Ми време е.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот hydetoshi » 03 дек 2018 21:19

amoros написа:Направи ми много приятно впечатление коментарът в Гонг днес.Томислав ,Грънчаров и останалите застанаха на страната на истината.Не може Венци да дрънка простотии постоянно първо и не може БФС да се мислят за не досегаеми.Мачовете стават безинтересни и безплатно да ги дават не искам да ги гледам.

На мен ми направи впечатление,че вчера по време на мача и непосредствено след него имаше мнения на сини фенове в защита на ЦСКА - нещо,което се вижда рядко. Нямаше заяждане и други простотии. Не съм слушал Гонга днес,но явно и там е било така. Дали не капна капката,която да прелее чашата и на всички да им писне от Домусчиев? А дано,защото вече не се търпи!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот choko77 » 03 дек 2018 22:30

Не знам колко от вас (червените фенове)са гледали мача на Славия с Ботев Враца на същия национален стадион.Вашия мач се разви по подобен начин на този ,само че тогава във вреда на Славия.В края на първото полувреме червен картон(несъествуващ)за Гаджев от Ботев и хиляди пропуски на славистите и невероярните намеси на Краси Костов.Една контра и 0-1,след това можеше да стане и повече.Та мисълта ми е ,че има и такива мачове и понякога съдбата и съдиите си вършат работата.А катп стана въпрос за съдии Славия винаги със съдии са вървели напред.

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Първа лига XVII кръг: Славия - ЦСКА 02.12.2018

Мнениеот rsk » 04 дек 2018 09:39

И на левскарите ни е ясно, че Киро прави всичко възможно да влияе върху съдиите на мачовете на Левски и ЦСКА-София. И срещу нас се свири тенденциозно и това е очевидно. Само че не знам Ганчев има ли очи да реве, при положение, че с години манипулира съдии и мачове.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта